Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Komentarze Bossów

  1. #1
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte

    Komentarze Bossów

    Tak jak nazwa tematu, mój pomysł jest taki, żeby w czasie walki bossy miały ustawione, żeby co jakiś czas lub np. jak stracą określoną ilość hp odzywały się w różny sposób np. kobra syczałaby, a taki serafin lub raps mówiłyby komentarze w stylu: Zginiesz! Pożałujesz, że ze mną zadarłeś itd.
    Myślę, że urozmaiciłoby walkę. Oczywiście nie wiem czy to jest możliwe do zrobienia.

  2. #2
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Dobre

  3. #3
    Noga
    Konto usunięte
    wszystko jest możliwe do zrobienia Tylko trochę chęci.
    a jak by to już weszło to nie tylko bosy tylko również zwykłe potworki.

    Ale jak dla mnie nie potrzeba komentarzy

  4. #4
    Nawet niezła bajera :P Bossy tak , potworki - raczej nie.

  5. #5
    Pomysł mi się podoba i do potworków również można by zrobić coś takiego, ale oczywiście nie dla wszystkich, tylko np. humanoidów.

  6. #6
    Albo dla unikatowych potworków

  7. #7
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Tak, już widzę błotnistą czaszkę: Skoro jesteś ode mnie silniejszy to zginiemy we dwójkę! - i wybucha
    Albo dzban zaatakowany atrybutem: A myślałeś, że jesteś taki cwany!
    To by było niezłe.

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Super, co najlepsze sam wpadłem kiedyś na ten pomysł, ale jakoś zapomniałem go dodać Póki co, chyba tylko ja gadam do bossów w trakcie walki

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    Ja też, czity ;>

  10. #10
    TufuTufu
    Konto usunięte
    Ja sądzę, że z początku to będzie ciekawe, ale wiadomo, że do potworów nie będzie przypisana niezliczona ilość kwestii. Po jakimś czasie stanie się to rutynowe, powiedziałbym wkurzające. Z całym szacunkiem, ale mnie się nie podoba.

  11. #11
    Wydaje mi się, że możliwe byłoby dorobienie (jeśli takie wypowiedzi by powstały) szansy na jakąś tam wypowiedź przy spełnieniu warunków :P Niektórzy możliwe, że oglądaliby walki tylko po to, by przeczytać mega rzadki tekst. Co prawda z czasem i poznaniem wszystkich również takie znudziłyby się, jednak zapewne gracz do tego czasu zmieniłby masowo bite potworki - byłyby za słabe

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Do bossów fabularnych nawet niezłe urozmaicenie. np. Thanarg się z nas naśmiewa itp.
    lub jakieś podpowiedzi w walce z potworem uni.
    Na pewno tylko w wyjątkowych walkach, a nie w każdej.

  13. #13
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Super, co najlepsze sam wpadłem kiedyś na ten pomysł, ale jakoś zapomniałem go dodać Póki co, chyba tylko ja gadam do bossów w trakcie walki
    Wiesz ile razy mówiłem tej błotnistej czaszce żeby mi dropła szmatę a zmywała mnie zabójczą ciszą.... a i szaty też nie dropła

    Pomysł ciekawy

  14. #14
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Wydaje mi się, że możliwe byłoby dorobienie (jeśli takie wypowiedzi by powstały) szansy na jakąś tam wypowiedź przy spełnieniu warunków :P Niektórzy możliwe, że oglądaliby walki tylko po to, by przeczytać mega rzadki tekst. Co prawda z czasem i poznaniem wszystkich również takie znudziłyby się, jednak zapewne gracz do tego czasu zmieniłby masowo bite potworki - byłyby za słabe
    Właśnie też o tym myślałem np. hp< 2000 powiedz .....
    Albo przy czasze i dzbanie takie komentarze jak już pisałem przykłady. Bo na razie wszystkiego dowiadujemy się przed walką, a np. serafin mógłby w trakcie walki mówić nam, że niedługo będzie wielkie odrodzenie itd.

  15. #15
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Najlepiej komentarze:
    Na początku walki
    Po nałożeniu statusu na przeciwnika
    Przy ciosie krytycznym
    Po zabraniu połowy hp
    Przy użyciu specjalnej zdolności
    Przed śmiercią
    Przy chybieniu w bossa.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •