Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 51 z 51

Temat: Moneta MF

  1. #46
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Rylai Zobacz post
    U Mapyego - nie wiem, nie wnikam.
    Mój projekt jest dla graczy (!), może bym wychodził trochę na plus, ale niestety przy prowizjach niezbyt jest to zarobkowe ;p
    Jestem usatysfakcjonowany widząc jak gracze mają radość z TOTOLOTKA, pojawia mi się uśmiech na twarzy gdy czekają w dni losowania o 22 na wyniki.
    To mi najbardziej sprawia przyjemność, a nie jakieś minimalne zarobki, które czasem może uzyskam jak nikt nie wygra
    Dlatego byłbym szczęśliwy widząc polecenie w aktualnościach gry, zapewne byłoby więcej chętnych graczy którzy mogliby się zabawić a przy okazji coś wygrać.
    Nie ośmieszaj się. Czy uważasz, że kupując 2 losy za MF warte 10k gracz musi płacić 30k to nie jest naciąganie ? Do twojej kieszeni trafia bezwarunkowo na czystko 5k, pomijając fakt, kto i kiedy wygra wygraną. - złodziejstwo w biały dzień i administracja na to przyzwala jeszcze, a ty chcesz jeszcze newsa?

  2. #47
    może mu głównie zależy na złocie, a mfy to taki dodatek dla tych co ich nie potrzebują i chcą się podzielić?

    sry za offtop ale z automatu odpowiedzialem na ostatni post xd
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 12-01-2012 o 23:41
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  3. #48
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Chyba lekki offtop się zrobił

  4. #49
    Eldoth
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Nie ośmieszaj się. (...)złodziejstwo w biały dzień i administracja na to przyzwala jeszcze,
    Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli.
    Poza tym nie 5k wpada ale mniej za względu na prowizje.
    Co do ceny to sam widziałem jak MapY kupował po 9k za 1MF od dzieciaka z levelu 5 (screena nie zrobiłem). 15k za 1MF to chyba cena u Mapiego.

  5. #50
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Eldoth Zobacz post
    Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli.
    Poza tym nie 5k wpada ale mniej za względu na prowizje.
    Co do ceny to sam widziałem jak MapY kupował po 9k za 1MF od dzieciaka z levelu 5 (screena nie zrobiłem). 15k za 1MF to chyba cena u Mapiego.
    Kupiłem 75mf za 35k, to jestem oszustem? Jesteś uczulony na punkcie MapY'iego

  6. #51
    Coni
    Konto usunięte
    To, że opłaca gracz przy 1MF prowizję 1MF - to nie moja sprawa, ja z tego i tak nie zyskuję.
    Jest to metoda dodatkowa, dla graczy, którzy tak by woleli.
    MF chodzi teraz średnio 10-13k + musiałbym prowizję opłacać, więc nie gadaj mi o naciąganiu.
    Jakoś nie ma skarg na mnie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •