Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: 100% cenlosc maga

  1. #16
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    poprostu masz kase to sobie kupiłeś dla woja dobre eq i dużo hp widać dałeś. + amulet kajana ci dużo leczył wtedy

  2. #17
    Phenomenal
    Konto usunięte
    słaby mag top po pierwsze, po drugie wygrał tylko i wyłącznie dzięki znaczącej przewadze w hp.

  3. #18
    Wolfram
    Konto usunięte
    Mag jest słaby na autowalce, bardzo ciężko jest napisać idealny skrypt dla maga, dla woja jest to kwestia 5min.

    Woje mają jeden plus dają ciosy krytyczne . Jak mag ma bardzo mało szczęścia mozę przegrać przez ciosy krytyczne .

  4. #19
    The End
    Konto usunięte
    Dobra. To ja też się wypowiem. Przestańcie płakać nad tym ,że mag jest za mocny. Gram obecnie wojem i wcale nie narzekam na walki z magami. Daje radę wygrać, chodź fakt ,faktem że np na lvl 16-17 jest ciężko wojem. Szczególnie jeśli się używa włóczni albo topora. No, ale za to woj ma bonus na lvl 10-13. Więc coś za coś.
    Wszystkie (które mi przychodzą do głowy) pro oraz contra w kwestii maga :

    Mag
    Plusy:
    - zawsze wtrafia
    - dysponuje większą ilością szybkości i ataku magicznego
    - lepiej się sprawdza w walkach drużynowych (zdecydowanie)
    - osłony magiczne są niesamowicie trudne do dostania.
    Minusy:
    - na lvl 10 do 14 włącznie może mu zabraknąć many. Bez odjęcia mp na leczenia ma tylko 25 ciosów. Woj używający regenek i ew. drenażu powinien wytrzymać te 20-22 ciosów.
    - Musi regenerować manę powiedzmy średnio co 6 tur.
    - Ma odrobinę mniejszy dmg.
    - Trudniejszy dostęp do broni na 20 lvl.
    - Ma mniejszą szanse na odparcie różnorakich statusów
    - Łatwiej nabić atrybut dla maga niż dla woja. Ja z setką ruchów nabiłem z -1 do 9.
    - Nie posiada criticów!

    Podsumowując. To prawda, że nosząc ofensywne bronie (buława,włócznia) woj częściej chybia niż mag ładuje manę. Lecz ma też większy dmg i póki co na 20 lvl lepsze cechy specjalne broni. Mag może mieć jedynie silniejszy cios od woja używającego goblinowego miecza. Pozostałe bronie > siła gemu. Jednak to nie jest cechą decydująca w walkach z magami. Najważniejsze są dostępność osłon magicznych i critici. Z magiem łatwo się walczy ponieważ rozrzuty jego dmg są małe. Mało prawdopodobne iż zaskoczy nas w jakiś sposób. Natomiast woj ma kolosalną przewagę ciosów krytycznych. Czemu kolosalna? Przy standardowym dmg rzędu koło 450-500 critic oznaczać może dmg nawet ok. 750. Mag musi cały czas brać to pod uwagę. A jak tu w pełni wykorzystać mixy lv 2, leczenia i odnowienia jak potrzebuje zachowywać minimum te 650 hp (+ miks reg) życia zapasu? Mag jedynie nadrabia posiadaniem przewagi w osłonach. Ilu graczy wykorzystuje je gdy muszą zapłacić za jedną walkę z nimi po 10 k? Niewielu. I to jest zdecydowany + maga. Nie 100% celności, ale właśnie to. Woj który posiada osłony i dobrze rozdał statystyki ma większe szanse w walce z magiem. Moim zdaniem balans póki co jest dobry.
    Ostatnio edytowane przez The End ; 09-04-2011 o 13:00 Powód: Chochliki się wkradły

  5. #20
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Qwiker

    mag daje w speeda, kiedy woj musi w celnosc? smieszny jestes ;] a mp to wrozka podnosi? obecnie staty sa zrownowazone i ja jako mag mam 10 razy wieksze problemy z wojami niz z magami a co do trafien... jeszcze nie mialem woja w walce, ktory by chybil wiecej niz 3 razy... ;] a mane wiecej razy laduje ;] wiec daj spokoj.

  6. #21
    Phenomenal
    Konto usunięte
    Cytat Napisał FireofDeath Zobacz post
    No, ale za to woj ma bonus na lvl 10-13. Więc coś za coś.
    Heh zobaczymy jak wbije 11ty

  7. #22
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał Ashover Zobacz post
    a mp to wrozka podnosi?
    krzyżyk + różdzka i masz na tym 20lvl z 60mp bez ładowania w mp

  8. #23
    Nyhariel
    Konto usunięte
    swietnie, a na 20lv 60mp starczy na ile? 5 atakow...co chwile mag musialby ladowac mane ;] bo a to leczenie, a to atak... z czego leczenie na 5* zabiera 24mp... do tego jakis drenaz jeszcze itp. wiec mag wcale nie ma latwo, wojownik tylko przy ewentualnym uzyciu leczenia musi odnowic pozniej mp (badz nie), a mag musi odnawiac co chwile, co zabiera mu ture

    PS. i nie ma sie co juz sprzeczac, tak jak juz zacytowalem ADIHC1 mag "chybia" ladujac mane, na dodatek sam nie moze zadac ciosu krytycznego, ktory czesto jest tym kluczowym ;]
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 09-04-2011 o 15:36

  9. #24
    Phenomenal
    Konto usunięte
    Krzyzyk + płomienna = 72 mp co stanowi 6 ataków. Leczenie zabiera 24 i limit wynosi 3 czyli mamy 72 mp. Zostaje nam 5 mikstur many lwl 2 co daje 30 ataków. Średnio licząc 400 obr./hit = 12 000 obrażeń. 3 miksy leczenia 2 + 3 miksy 1 = 4500 + 3x leczeni = 7500 + odnowienie = 8500 + 30 tur regi po 130hp = 12400

    Do tego dochodzi 6 miksów many lwl 1 co daje nam 300 mp czyli 25 ataków czyli 10 000 obr. Nawet jak przeciwnik użyje osłon, to mag nie zużyje wszystkich miksów a umiejętności to już indywidualna sprawa. Do tego dochodzi że mag nie musi dawać w szczęście, a więc chcąc mieć mp tylko z bazy + ek ma jedną statystykę do przodu Teoretycznie więc mag ma przewagę, ale dużą rolę odgrywają tutaj krytyki woja. Chcąc pominąć szczęście trzeba ostro dopakować obronę, bo inaczej może dojść do sytuacji w której będziemy się musieli leczyć po 2 hitach a przeciwnik po 3 co praktycznie zawsze skazuje nas na przegraną. Tak można gdybać i gdybać, nie da się tak łatwo jasno określić która profesja lepsza, a to dlatego, że balans jest dobrze zachowany. Wszystko zależy od indywidualnej strategii gracza.

  10. #25
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    @up
    krzyżyk 10mp
    płomienna 32mp
    podstawowe mp 20mp

    daje łącznie 62 mp nie 72 xD

  11. #26
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    poprostu masz kase to sobie kupiłeś dla woja dobre eq i dużo hp widać dałeś. + amulet kajana ci dużo leczył wtedy
    po 1 jak widziałeś w tej walce amulet kajana to radzę ci nie wypowiadaj się dalej w tym temacie bo widać że nawet nie widziałeś raportu

    Cytat Napisał Phenomenal Zobacz post
    słaby mag top po pierwsze, po drugie wygrał tylko i wyłącznie dzięki znaczącej przewadze w hp.
    czyli rozumiem że to że mam taktykę na rege + hp na pvp to oznacza że mag był słaby albo ja noobem no ładnie

    Cytat Napisał Wolfram Zobacz post
    Mag jest słaby na autowalce, bardzo ciężko jest napisać idealny skrypt dla maga, dla woja jest to kwestia 5min.

    Woje mają jeden plus dają ciosy krytyczne . Jak mag ma bardzo mało szczęścia mozę przegrać przez ciosy krytyczne .
    no to następny widać że skryptów zaawansowanych nie pisałeś nigdy bo dla maga może z 2-3 min więcej zabiera niż na woja

  12. #27
    Phenomenal
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Goddess Of War Zobacz post
    czyli rozumiem że to że mam taktykę na rege + hp na pvp to oznacza że mag był słaby albo ja noobem no ładnie
    Heh ja tego nie napisałem Napisałem, że mag był słaby i że przegrał tylko przez Twoją przewagę HP, co oznacza, że gdyby miał tyle samo to walka mogła by się potoczyć innaczej. Z resztą mam 11 lwl i chętnie się z Tobą zmierzę


    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    @up
    krzyżyk 10mp
    płomienna 32mp
    podstawowe mp 20mp

    daje łącznie 62 mp nie 72 xD
    No to dobrze, to jest tylko 5 pkt. w manę. Dzięki za zwrócenie uwagi, ale to w sumie mało zmienia

  13. #28
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    wbij 12 z chęcią zawalczę : )

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •