Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Skrypty

  1. #1
    eRay-W1
    Konto usunięte

    Skrypty

    Proponowałbym zrobić w skryptach inteligencji taką opcje żeby do każdego rodzaju walk można było przystosować oddzielny skrypt, bo na przykład ja na graczy mam inny a na potwory inny. Nie wspomnę już o tym, że są jakieś błędy i przełączają się same. I dodanie opcji czym ma atakować:
    Atak fizyczny: x %
    Ziemia ** : x %

    Bo tak to trzeba kombinować poleceniami.

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał eRay-W1 Zobacz post
    Proponowałbym zrobić w skryptach inteligencji taką opcje żeby do każdego rodzaju walk można było przystosować oddzielny skrypt, bo na przykład ja na graczy mam inny a na potwory inny. Nie wspomnę już o tym, że są jakieś błędy i przełączają się same.
    Masz profile ekwipunku do dyspozycji - możesz cały zestaw "ubioru" łącznie ze skryptami przygotować sobie na każdą okazję.
    I jak masz jakiś błąd to OPISZ GO w odpowiednim dziale. Co to za tester, który błędów nie raportuje...

    Cytat Napisał eRay-W1 Zobacz post
    I dodanie opcji czym ma atakować:
    Atak fizyczny: x %
    Ziemia ** : x %
    Bo tak to trzeba kombinować poleceniami.
    Wszystko to i dużo więcej można uzyskać. Tu akurat polecam warunek "Losowo %" ewentualnie "Ja->wykonane tury->podzielne->liczba x" żeby dane zaklęcie było co dokładnie x tur.
    Nie chcesz kombinować to na manualu jedź albo poproś kogoś o pomoc ;]

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Postaramy się przygotować też drugi, bardziej przystępny szablon inteligencji dla osób, którym sprawia ona trudność.
    Będą tylko podstawowe opcje - % użycie posiadanych komend ofensywnych, oraz dwa podstawowe warunki leczenia.

    Gdy moje HP spadnie poniżej liczba użyj: X
    Gdy moje MP spadnie poniżej liczba użyj: Y

    proste w zrozumieniu i na podstawowe expienie pewnie wystarczy.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •