Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Rodzeństwo

  1. #1
    Adain
    Konto usunięte

    Rodzeństwo

    Witam, gram przedwczoraj zacząłem grac w MFO mój brat także chciałby zagrać ale to oznacza multikonto. Co muszę zrobić by uzyskać pozwolenie?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    nie ma pozwolenia
    nigdzie nie da sie sprawdzić czy to twój brat czy ty masz te drugie konto
    może zróbcie 2 postacie na 1 koncie skoro i tak w tym samym czasie grac nie będziecie ;]

  3. #3
    Coni
    Konto usunięte
    Napisz do admina na PW, może dasz radę mu jakoś udowodnić, że masz brata.

  4. #4
    może zróbcie 2 postacie na 1 koncie skoro i tak w tym samym czasie grac nie będziecie ;]
    I dzielcie energie na pół .. ;/ Lepiej zrobić tak jak pisał Rylai :P

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    testy dna, zdjęcia, jakieś dokumenty, dowody osobiste rodziców oraz ich podpis, do tego akt urodzenia, twój i brata
    zdjęcia tych dokumentów robione aparatem "na kliszę", klisza powinna być wysłana do adminów ;]

  6. #6
    benerit
    Konto usunięte
    Polityka odnośnie grania rodzeństwa jeszcze nie jest do końca ustalona bo nie ma stosownego Panelu Administracyjnego, ale to się szybko zmieni.
    Możecie grać na dwóch kontach ryzykując, że jedno później zostanie skasowane.
    Jeśli jednak naprawdę masz brata, a nie jak 95% innych graczy tylko wirtualną wymówkę to jest duże prawdopodobieństwo, że admin się zgodzi, o ile nie będziecie wspólnie z bratem interesów prowadzić.

    --------
    Tak na marginesie - większość wciąż wierzy, że sprawdzanie multikont odbywa się po IP i liczy że wymówka z rodzeństwem działa. W praktyce istnieją bardzo dokładne sposoby na określenie czy konta prowadzi ta sama osoba czy inne. Są one trzymane w tajemnicy, ale dla przykładu mogę podać jeden, który nie jest w MFO wykorzystywany - heurystyczna analiza wszystkich wciskanych przycisków w grze i klawiszy. Gracze mają swoje upodobania, zwyczaje, niektórzy graja klawiaturą inni myszką, niektórzy preferują jeden kierunek biegania inni drugi etc... wystarczy zrobić analizę porównawczą i admin ma w wyniku procentową szansę na to, że ta sama osoba prowadzi owe konta.

  7. #7
    Zapewne sprawdzacie jeszcze po godzinach logowania, czy logowania następują po sobie , czy gracze są aktywni w tych samych godzinach.
    Czyli da się zrobić multikonto ,ale istnienie każdego sprowadza się właściwie do jednego => zysk dla konta głownego ,bo inną opcje trudno wyszukać , jak będzie handel przekazujący z multi na konto głowne to pewnie będzie to wychwycone ,ale po co się w takie coś bawić O.o do tego potrzeba przynajmniej dwa kompy i dostęp do dwóch źródeł neta(pewnie jednego jak by się ktoś postarał) Tylko po co ?

  8. #8
    A ja jestem ciekaw , co będzie z osobami , którzy mają teraz multi , a nie będą go mieć zaraz po wejściu Panelu GM ( nie to żebym miał ,inni mają i po prostu jestem ciekaw ). Chyba , że pierwsze działania GM'ów będą "w undergroundzie" i wszystkim bany polecąąąą :P

  9. #9
    Ja jestem aż ciekawy ile banów by poszło, gdyby zrobiono niezapowiedzianą akcje banowania multi ; D A zarazem ciekaw kto ma

  10. #10
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Trochę nerwów by poleciało i inncyh brzydkich słów również . Szkda by było tej kasy co gracze trzymają na multikontach ^^ .

  11. #11
    To, że nie ma panelu to nie znaczy, że się nie przestrzega regulaminu. Ja bym nawet nie banował tylko usuwał całkowicie takie konta (główne jak i multi).

  12. #12
    Darko
    Konto usunięte
    ostatnie dni (może tydzień) zdarzało mi się logować u rodziny
    mam się czego obawiać?

  13. #13
    Jeśli rodzina/znajomi istnieją, najprostszą zasadą jest to, aby każdy logował się WYŁĄCZNIE na własne konto. W takim wypadku nawet rodzeństwo może grać na jednym serwerze.

  14. #14
    Ja jestem aż ciekawy ile banów by poszło, gdyby zrobiono niezapowiedzianą akcje banowania multi ; D A zarazem ciekaw kto ma
    Pewnie za jakiś czas będzie okazja się przekonać ;)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •