Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 74 z 74

Temat: Liga Graczy: Sezon 2 [Poziom: 31+]

  1. #61
    Coni
    Konto usunięte
    Zaktualizowane z godziny 21:30 dnia 18 stycznia.

    Kolejny termin.
    Jutro czwartek 19.01.2012 o godzinie 19:00, walkę trzeba rozpocząć do godziny 19:20.
    siata vs Nerus
    Crypton vs Degie


    Jeżeli jeden z graczy się nie pojawi to należy mnie o tym poinformować.
    Jeżeli obaj gracze się nie pojawią to walka będzie nierozstrzygnięta (czyli będzie można ją rozegrać kiedyś - gracze się będą musieli wtedy już sami umówić).
    Jeżeli gracz się nie zjawi w terminie, a jego przeciwnik to zgłosi wówczas ten gracz przegra walkowerem i nie otrzyma nawet 1pkt za porażkę.
    Gracz, który wygra poprzez walkower otrzyma +3 pkt.
    Przegrana walkowerem nie jest liczona jako walka ligowa, więc też się nie wlicza do:
    4.1 Gracz, który nie zawalczy chociaż z połową graczy w swojej lidze w ciągu sezonu jest dyskwalifikowany.

  2. #62
    Coni
    Konto usunięte
    Rozegrane walki:
    siata vs Nerus - Wygrana gracza siata
    Crypton vs Degie - Wygrana gracza Crypton

  3. #63
    Coni
    Konto usunięte
    Zaktualizowane z godziny 17:50 dnia 21 stycznia.
    Informuję iż ligę wydłużam jeszcze o 1 dzień czyli trwa do wtorku 24.01 godziny 23:59.

    Kolejny termin.
    Jutro niedziela 22.01.2012 o godzinie 19:00, walkę trzeba rozpocząć do godziny 19:20.
    1. siata vs Mita
    2. Crypton vs Sali
    3. BloodEye vs Degie
    4. MasterOfPuppets vs Terens




    Jeżeli jeden z graczy się nie pojawi to należy mnie o tym poinformować.
    Jeżeli obaj gracze się nie pojawią to walka będzie nierozstrzygnięta (czyli będzie można ją rozegrać kiedyś - gracze się będą musieli wtedy już sami umówić).
    Jeżeli gracz się nie zjawi w terminie, a jego przeciwnik to zgłosi wówczas ten gracz przegra walkowerem i nie otrzyma nawet 1pkt za porażkę.
    Gracz, który wygra poprzez walkower otrzyma +3 pkt.
    Przegrana walkowerem nie jest liczona jako walka ligowa, więc też się nie wlicza do:
    4.1 Gracz, który nie zawalczy chociaż z połową graczy w swojej lidze w ciągu sezonu jest dyskwalifikowany.

  4. #64
    Coni
    Konto usunięte
    Rozegrane walki:
    siata vs Mita - Wygrana poprzez walkower gracza siata
    Crypton vs Sali - Wygrana poprzez walkower gracza Crypton
    BloodEye vs Degie - Wygrana gracza BloodEye
    MasterOfPuppets vs Terens - Wygrana gracza MasterOfpuppets

  5. #65
    Coni
    Konto usunięte
    Zaktualizowane z godziny 19:30 dnia 22 stycznia.

    Kolejny termin.
    Jutro poniedziałek 23.01.2012 o godzinie 19:00, walkę trzeba rozpocząć do godziny 19:20.
    MasterOfPuppets vs Demoniczna Dusza
    siata vs aich



    Jeżeli jeden z graczy się nie pojawi to należy mnie o tym poinformować.
    Jeżeli obaj gracze się nie pojawią to walka będzie nierozstrzygnięta (czyli będzie można ją rozegrać kiedyś - gracze się będą musieli wtedy już sami umówić).
    Jeżeli gracz się nie zjawi w terminie, a jego przeciwnik to zgłosi wówczas ten gracz przegra walkowerem i nie otrzyma nawet 1pkt za porażkę.
    Gracz, który wygra poprzez walkower otrzyma +3 pkt.
    Przegrana walkowerem nie jest liczona jako walka ligowa, więc też się nie wlicza do:
    4.1 Gracz, który nie zawalczy chociaż z połową graczy w swojej lidze w ciągu sezonu jest dyskwalifikowany.

  6. #66
    Coni
    Konto usunięte
    Rozegrane walki:
    MasterOfPuppets vs Demoniczna Dusza - Wygrana gracza MasterOfPuppets
    siata vs aich - Wygrana walkowerem gracza siata.


    Zaktualizowane z godziny 19:30 dnia 23 stycznia.
    Gracz Mita, który jest ostatnio nieaktywny i oznajmił, że raczej już nie będzie rozgrywać walk ligowych bo ma połowę walk rozegranych, więc poddaje/unieważniam jego walki, lecz nie jest zdyskwalifikowany, ponieważ wywiązał się z rozegraniem walk.
    Rozumiem to, że nie zawsze można znaleźć czas na grę.


    Koniec ligi jutro o 23:59, zachęcam do rozgrywania ostatnich walk by zdobyć punkty.
    Niestety ale będę już przedłużał ligi, Ci co nie rozegrali wszystkich walk niech mają pretensje jedynie do siebie, bo było sporo czasu.
    Ja widzę, że kto chce to potrafi jak np. gracz siata co zgłasza terminy walk już od kilku dni przez co jak widać rozegra wszystkie walki.

    Kolejny termin.
    Jutro wtorek 24.01.2012 o godzinie 19:00, walkę trzeba rozpocząć do godziny 19:20.
    siata vs Mag Czarnej Magi
    Terens vs aich


    Jeżeli jeden z graczy się nie pojawi to należy mnie o tym poinformować.
    Jeżeli obaj gracze się nie pojawią to walka będzie nierozstrzygnięta (czyli będzie można ją rozegrać kiedyś - gracze się będą musieli wtedy już sami umówić).
    Jeżeli gracz się nie zjawi w terminie, a jego przeciwnik to zgłosi wówczas ten gracz przegra walkowerem i nie otrzyma nawet 1pkt za porażkę.
    Gracz, który wygra poprzez walkower otrzyma +3 pkt.
    Przegrana walkowerem nie jest liczona jako walka ligowa, więc też się nie wlicza do:
    4.1 Gracz, który nie zawalczy chociaż z połową graczy w swojej lidze w ciągu sezonu jest dyskwalifikowany.
    Ostatnio edytowane przez Coni ; 24-01-2012 o 14:42

  7. #67
    Coni
    Konto usunięte
    Gracz ReveL został usunięty z ligi, wszystkie walki z nim zostały unieważnione.

  8. #68
    Coni
    Konto usunięte
    Rozegrane walki:
    Terens vs aich - Wygrana gracza Terens.
    siata vs Mag Czarnej Magi - Wygrana walkowerem gracza siata.


    Zaktualizowane z godziny 19:20 dnia 24 stycznia.

    Ogłaszam, że dzisiaj o godzinie 23:59 następuje koniec ligi, walki po tej godziny nie będą przyjmowane.
    Jutro zaktualizuję jeszcze raporty/dyskwalifikacje itd oraz podam wstępne wyniki.
    Będzie jeden dzień na zgłaszanie swoich uwag po ogłoszeniu wyników.
    Jeżeli nie będzie żadnych niejasności to następnego dnia wysyłam administracji listę zwycięzców oraz zaczynam wypłacać nagrody.

    @edit
    A i jeszcze jedno, proszę sprawdzić czy wszystkie punkty i walki się zgadzają.
    Ostatnio edytowane przez Coni ; 24-01-2012 o 19:29

  9. #69
    Coni
    Konto usunięte
    Gracz MEGA MICHAŁ KAT oraz Sali zostali usunięci z ligi z powodu małej ilości walk, wszystkie walki z nimi zostały unieważnione.
    Zaktualizowałem wszystkie raporty, zaraz podam wyniki.

  10. #70
    Coni
    Konto usunięte
    KONIEC SEZONU 2

    Ogłaszam iż 2 sezon Ligi Graczy 31+ dobiegł końca.
    Jestem zadowolony, ponieważ widzę, że gracze z Ligi S nie olali ligi i większość graczy rozegrała wszystkie walki ligowe.



    Wyniki Ligi Graczy

    Liga S:
    Miejsce
    Nick
    Nagroda
    1 MasterOfPuppets 55% złota z wpisowych z ligi S i 60MF oraz 100.000G sponsorowane przez graczy
    2 siata 30% złota z wpisowych z ligi S i 40MF
    3 Ksiliath 15% złota z wpisowych z ligi S i 25MF


    Liga A:
    Miejsce
    Nick
    Nagroda
    1 BloodEye 55% złota z wpisowych z ligi A i 15MF
    2 abiT 30% złota z wpisowych z ligi A i 10MF
    3 Crypton 15% złota z wpisowych z ligi A i 5MF


    Proszę zapoznać się z wynikami, sprawdzić swoje punkty i czy wszystko się zgadza.
    Jeżeli nie będzie problemów to jutro wysyłam listę zwycięzców do administracji oraz sam zaczynam wypłacać nagrody.
    Dziękuje wszystkich graczom za udział w lidze, mam nadzieję, że się podobało.
    Zapraszam również do wyrażania swoich opinii dotyczących ligi.
    Ostatnio edytowane przez Coni ; 26-01-2012 o 16:10

  11. #71
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    ogólne wrażenia pozytywne na początku wszyscy chetni do walki szkoda tylko ze pozniej znalazly sie osoby ktore z braku perspektywy podium na koniec odpuscily walki

  12. #72
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    Jak walczyć to walczyć do końca, dlatego zgadzam się z wypowiedzią siaty. Ogólnie jestem zadowolona z ligi. Gratulacje dla wszystkich graczy: poziom wysoki, ładne walki. Jeszcze raz dzięki wszystkim członkom ligi i do zobaczenia w przyszłym sezonie.

    P.S Rylai czemu w lidze S rozdajesz 85% złota, a w lidze A 115%

  13. #73
    Coni
    Konto usunięte
    P.S Rylai czemu w lidze S rozdajesz 85% złota, a w lidze A 115%
    ??

  14. #74
    Coni
    Konto usunięte
    Tak więc nie ma żadnych zmian. To są oficjalne wyniki.
    Lista zwycięzców powędrowała do administracji, która wkrótce wypłaci nagrody w postaci pkt MF.
    Nagrody w postaci złota można odbierać u mnie w Eterni od postaci "Liga Graczy".

    Dziękuje Wam za udział w lidze.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •