Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 95

Temat: Pierwszy Turniej TvT

  1. #16
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    200k to akurat, 50k na głowę to nie dużo.

  2. #17
    A tam wyskrobiecie te 200k :P Tak jak pisze Salcia , to nie jest dużo :P

  3. #18
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    z 400k powinno być wtedy duża wygrana i faktycznie drużyny by walczyły o coś a 100k to z 2 dni expienia bez dropu

  4. #19
    Przydałaby się lista drużyn, które są zainteresowane udziałem w turnieju. Coś nie widać wiążących deklaracji ;)

  5. #20
    Reklamować miałem gdzieś tak od piątku ;p , no ale miło by było , gdyby już się ktoś zapisał , jeśli będą 3 drużyny to możemy sobie odpuścić. Mój team wystąpi na pewno

  6. #21
    WeeQ
    Konto usunięte
    Mam takie pytanie czy jak w drużynie są same 40lv, a w drużynie przeciwnej są same 20lv czy do takiej walki może dojść czy będą jakieś małe przedziały?

  7. #22
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jeśli jakiś fejmowiec chce do mojego teamu to zapraszam i weźmiemy udział w turnieju

  8. #23
    Cytat Napisał Number Zobacz post
    Mam takie pytanie czy jak w drużynie są same 40lv, a w drużynie przeciwnej są same 20lv czy do takiej walki może dojść czy będą jakieś małe przedziały?
    Wydaje mi się , że zrobię turniej tylko dla 40 levelowców , tu jest problem ze znalezieniem uczestników , a co dopiero na low lvl :P

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    dzieje sie cos z tym turniejem? jesli tak to szukam teamu ;p

  10. #25
    Cholera bo nie jestem pewien czy dla tylu osób warto robić turniej , sami chcieliśmy wystąpić , ale teraz nasz szef odwala i go nie ma już z 3 dzień , więc nikogo nie dodamy za niego;/. Ale dobra lekka korekta regulaminu ( dat) i zaczynamy

  11. #26
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    Beliar Ile masz już teamów?
    Ziółek

  12. #27
    Wszystko na pierwszej stronie;/ aż 0 , ale jak tylko terens wejdzie na mf to będzie 1 team :P (jakoś nie chciało mi się tego reklamować, ale od dzisiaj zacznę )

    A jeśli wy patrzycie na ilość osób zapisanych , w sensie " oo nie ma drużyn , nie zapisuję się ", to zobaczcie co by było gdyby każdy gracz sobie tak pomyślał. Zapisuj się , wpisowe oddam jakby co ( 15k prowizji także oddaję , ze swojego konta )

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    jakby ktos potrzebowal gracza do ogarnietego teamu jestem chetny ;p

  14. #29
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Ja też szukam ;D Mam 16 punktów drużynowych jak coś ^^

  15. #30
    To się połączcie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •