Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Arena-Liczba Walk

  1. #1
    Kolega Dresa
    Konto usunięte

    Arena-Liczba Walk

    Wnoszę o wycofanie go ktoś za?
    Jak dla mnie jest on w ogóle niepotrzebny.

  2. #2
    Coni
    Konto usunięte
    Mocna argumentacja. No nie wiem.

  3. #3
    podejrzewam, że miało to zmotywować graczy do częstszego korzystania z niej

  4. #4
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Nie do wszystkiego muszą być argumenty, ale to coś w stylu "najwięcej przegranych"

  5. #5
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Bardzo łatwo można nabić sobie miejsce w top.
    Także jestem za wycofaniem.
    Wystarczy że jest ranking liczba zwycięstw.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #6
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    Bardzo łatwo można nabić sobie miejsce w top.
    Także jestem za wycofaniem.
    Wystarczy że jest ranking liczba zwycięstw.
    Chaos to teraz pokaze Ci na Twoim zdaniu z tematu o rankingu pvp - Ten ranking jest po to, zeby zachecic graczy do walk na arenie. Mozesz raz przegrywac, raz wygrywac, ale nonstop walczyc. Wazne, ze walcza nie? (Teraz widzisz jakie glupoty gadasz w tamtym temacie? ;p)

  7. #7
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    @ash
    wtf?
    Co ma tamten temat do tego?
    Zresztą jakbyś mogł to naucz się cytować, bo piszesz że pisałem 'coś' w jakimś innym temacie.
    Więc miło by było jakbyś pokazał moje zdanie w cytatcie.
    Ponieważ nie każdy śledzi oba tematy.

    hmm ale gdzie ja niby pisałem iż ranking ma zachęcić graczy do walki na arenie?
    Bo widzę że przekręcasz moje wypowiedzi wedle własnych potrzeb.
    Ostatnio edytowane przez Chaos ; 21-12-2011 o 11:01
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #8
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Nie, po prostu nie rozumiesz co do Ciebie pisze. Ja podaje Ci przyklad z tamtego tematu, bo jednak maja cos wspolnego, a jak tego nie widzisz to dalsza konwersacja nie ma sensu. Sam przeciez wspomniales w tamtym temacie, ze system "5dni" zostal wprowadzony, zeby zachecic graczy do walk, a ja jedynie pokazalem Ci, ze mozna wywnioskowac, ze liczba walk na arenie tez zostala do tego zrobiona. I nie powiedziales nigdzie, ze ten ranking ma zachecic graczy do walki na arenie i wcale Ci tego nie wciskam... kurde czytaj uwaznie bo na prawde Twoja interpretacja wypowiedzi innych jest tragiczna.

    PS. Ktos mi dal za poprzednia wypowiedz reputa z podpisem "true" - zebys nie szukal to znaczy "prawda". Nadal uwazasz, ze nic nie ma wspolnego?

    PPS. W jednym i drugim temacie na to wychodzi, ze kazdy mi przyznaje racje, ale co ja tam wiem w koncu to Ty jestes ten najmadrzejszy.

    bleh
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 21-12-2011 o 13:40 Powód: Troche przecholowalem z wypowiedzia.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Wcale nie uważam że jestem najmądrzejszy.
    Znowu mi wmawiasz rzeczy których nigdzie nie napisałem.
    Naprawdę nie wiem po co ten atak w moją stronę.
    Czujesz się przez to jakiś lepszy, czy może sprawia Ci to jakąś chorą satysfakcję?
    Bo wg mnie ewidentnie mnie zaczepiasz do kłótni na forum.
    (chociażby ta głupia zaczepka dot. słowa true)

    Idź ubierz choinkę, to może się uspokoisz.

    Co do tematu to niestety ale nie masz racji.
    Ranking liczby stoczonych walk na arenie ma niewiele wspólnego z prawdziwym pvp.
    Gracze z topki tego rankingu mają zazwyczaj 50-100pvp, ponieważ często oddają walki ponieważ nie liczy się wynik, ale ilość stoczonych walk.
    Nawet ciągle przegrywając można być na top1 w tym rankingu, dlatego też nie ma on sensu.
    Przeczytaj sobie mojego posta kilka razy, to może zrozumiesz.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  10. #10
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Ja po raz kolejny tlumacze Ci, ze ranking dla aktywnych graczy PVP ma sens, ale ni jak on sie ma do rankingu najlepszych graczy PVP. Niech to bedzie podstawa. Teraz dalej... chora satysfakcje? atak? Powiem Ci tak, jezeli to odebrales za atak, to moze Ty jednak jestes chory? To, ze mamy sprzeczne zdania to od razu trzeba uznac, ze ktorys atakuje drugiego? Nic do Ciebie nie mam po prostu wykorzystujac ten temat, chcialem pokazac po raz kolejny, ze obecny ranking PVP nie ukazuje najlepszych, tylko najaktywniejszych. Do tego tematu sie nie wtracam, bo ranking liczby walk na arenie jest smiechu warty. Jezeli uznales to za atak to przepraszam, nie chcialem zebys tak to odebral.

  11. #11
    Ash ma rację tak samo ten i jak i ranking PvP pokazuje najaktywniejszych graczy , nie najlepszych(nie mogą być bardzo słabi , żeby być w top , ale nie muszą być też specjalni mocni ). Skoro jesteś za usunięciem tego, to czemu bronisz tamtego ?

  12. #12
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Bo nie rozumie powiazania miedzy tematami, ale przeczyta raz, drugi i zrozumie, nie jest glupi przeciez

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •