Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Reklama Gry

  1. #1
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377

    Reklama Gry

    Co sądzicie o tej reklamie
    https://i1125.photobucket.com/albums...ekx/MFO1-1.gif
    nie przyłożyłem się bo jak to robiem to pierwszy raz to mi sie komp zawiesił ;P

  2. #2
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    nie wiem dlaczego jest tam Twój nick, a Dres to ma być ten czarny charakter?

  3. #3
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Wiem, uwazacie ze tam powinien byc moj nick. Nie musicie nalegac, daje pozwolenie hah

  4. #4
    Darko
    Konto usunięte
    wykonanie pozostawia wiele do życzenia, ale zmierzasz w dobrym kierunku

  5. #5
    MEGA MICHAŁ KAT
    Konto usunięte
    Lekko się ścina, myślę, że nikt się nie pogniewa, jak dasz 2-3 klatki więcej

  6. #6
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Całkiem całkiem Bardzo fajne wykonanie ^^

  7. #7
    Darko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Brock djdziadzior Zobacz post
    Całkiem całkiem Bardzo fajne wykonanie ^^
    wykonanie fajne? masz oczy? wiem, że chcesz się podlizać, ale bez przesady... 2 klatki jak idą i to w tej samej pozycji... do tego niezmieniony nick Revela

  8. #8
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Nik nie chce się podlizać po prostu chłopak fajnie zrobił a że nicku i tam paru pierdół nie pozmieniał to już taka tragedia .

  9. #9
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    XD pisałem że jak robiłem to 1raz to miałem zwieche kompa ;/ zrobiłem jeszcze raz na szybko .zaraz dodam z większą ilością klatek
    a ty Darko zrób lepsze ;]

    ps.to był przykład bo to nie jest profesjonalnie zrobione bo nie mam odpowiedniego programu ;p

    ___
    Cytat Napisał Znienawidzona Zobacz post
    nie wiem dlaczego jest tam Twój nick, a Dres to ma być ten czarny charakter?
    bronisz mi?
    przecież to moja praca i moge sobie z nią robić co chce !
    Ostatnio edytowane przez ReveL ; 22-12-2011 o 13:22

  10. #10
    Poziom gifów reklamowych został już narzucony przez wcześniejsze wersje, więc Darko się tak nie unoś :PP Możesz z resztą wykonać swoją wersję jak tak bardzo godzi to w twoją duszę artysty-grafika ale dla mnie to dalej shit(może po prostu się nie znam na reklamie )

  11. #11
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Ja uwazam, ze sam pomysl dobry, wykonanie srednie (jakosc + Twoj nick). Tego typu reklamy (z uzyciem znanych sloganow internetowych typu co ja pacze) moglyby zyskac popularnosc wsrod dzieci, a wiadomo, ze to najwieksza grupa graczy w emefie.
    Nie ma cyckuff, ale podpis i tak fajny.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=14362&dateline=132535 4368[/SIGPIC]

  12. #12
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    v3.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Zlikwiduj swoj nick. Jak dla mnie nadal troche za wolno (zwlaszcza poczatek, gdy postac idzie w strone "dresa").
    Nie ma cyckuff, ale podpis i tak fajny.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=14362&dateline=132535 4368[/SIGPIC]

  14. #14
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    To i tak by nie weszło na główną reklamę ,to jest wyłącznie dla mnie a jak admini chcą to zrobią to lepiej a nick jaki chcą wstawią ...

  15. #15
    Dla mnie może być ,tylko żeby on szedł a nie się teleportował :P Na pewno ściągnie osoby , jak krzysiu :P

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •