Strona 64 z 135 PierwszyPierwszy ... 1454626364656674114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 946 do 960 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #946
    Aby rozpacząć proces weryfikacji zgłoszenia muszę wiedzieć wszystko, a nie tylko to co jest dla Ciebie wygodne.

  2. #947
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2012
    Postów
    24


    próba kupna konta + wkopanie sprzedającego

  3. #948
    Waszkomen Bank
    Konto usunięte
    Witam dziś chciałem kupic statystyki pod pvp szukam na online kto ma Walki pvp duzo rankingu z online i Venom mial chcial 300k dobra ale sie umowilem ze mu dam 4 wbite na maxa ataki plus okey dal mi staty ale cos mi nie gralo w tych statach byly takie slabe ... Jeahok zapytalem sie go czy to sa pod pvp staty powiedzal tak ale bardziej pod pve i za malo szczescia powiedzialem ze obojetnie jakie eq i pokonam herszta spokojnie na 45 lv nawet z eq na 40 mosieznym i co bije mi po 500 wiecej niz wczesniej ja mu tak malutko wogole oszukal z statami ...

  4. #949
    Cytat Napisał Waszkomen Zobacz post
    Witam dziś chciałem kupic statystyki pod pvp szukam na online kto ma Walki pvp duzo rankingu z online i Venom mial chcial 300k dobra ale sie umowilem ze mu dam 4 wbite na maxa ataki plus okey dal mi staty ale cos mi nie gralo w tych statach byly takie slabe ... Jeahok zapytalem sie go czy to sa pod pvp staty powiedzal tak ale bardziej pod pve i za malo szczescia powiedzialem ze obojetnie jakie eq i pokonam herszta spokojnie na 45 lv nawet z eq na 40 mosieznym i co bije mi po 500 wiecej niz wczesniej ja mu tak malutko wogole oszukal z statami ...
    Oszustwem nazwiemy sytuację kiedy, gracz wciśnie Ci staty (nie swoje), wymyślone od tak, byle tylko wywiązać się z umowy, twierdząc przy tym,
    że sam na nich walczy i że w 100% są to staty pod PvP. Jeśli jesteś przekonany, że tak właśnie było, to teraz to udowodnij.

  5. #950
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/r/137943181

    18:52 malpa bej poczekajcie przeyjde magiem 48
    18:53 malpa bweź pokem 28 ok


    Chyba miało być 48 poziom.

  6. #951
    Nikon
    Konto usunięte
    radzę zwrócić uwagę na prezkę gracza Smoczy
    Kupie

    Konto od 26 do 31 lvla
    PACIE CO ZA PI**A: https://mfo3.pl/r/137085029

    Kto chce pisać marihuane to nieh pisze na prywatnym daje info gdzie zdobyć za 50 000 G

    Kto chce zdobyć dam info za 100 k
    Dodatkowo pisze na kanale handel:
    21:00
    Smoczy
    kupie konto ktore pokonało bossa Minatur dam 97 k

  7. #952
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Gracz pisał, że na loterii są do wygrania artefakty. Skrinów z czatu, gdzie reklamował akcję, nie zdążyłem zrobić.
    Nazwa:  oszust.jpg
Wyświetleń: 362
Rozmiar:  98.0 KB

  8. #953
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Multi:
    Enzi i Enzet, wystarczy spojrzeć na walki z mini-bossami, prawie wszystkie bite są razem. Nawet nicki mają podobne.
    I pewnie współdzieli konto z eio, a on/a z nim.
    Jeszcze multi o nicku TomB.
    https://mfo3.pl/r/136354543










  9. #954
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2012
    Postów
    3

    Zły kutii to oszust

    Więc zaczeło się od tego że kutii chciał mi sprzedać konto ja to zaakceptowałem a po chwili powiedział że za wampirzy diadem i wampirzą szatę i powiedzial że na tym koncie nic niema jest bez uzbrojenia więc ja dałem mu wapirzy diadem i wampirzą szatę i mi dał login i hasło próbowałem wejść na to konto 5 razy i się nieudało napisałem do niego że haslo lub login się niezgadza a on się ze mnie śmiał. TO NA TYLE TEN CHŁOPAK POWINIEN PONIEŚĆ TEGO KONSEKWENCJĘ. Mam nadzieję że niezostawicie tego gracza bez kary. DOWIDZENIA

  10. #955
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Ty też powinieneś ponieść konsekwencje bo sam zaakceptowałeś ofertę kupna i perfidnie aż 5 razy z rzędu próbowałeś wejść na obce konto.

  11. #956
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2012
    Postów
    3
    No wiem ale mógł mnie nieoszukiwać że mi da konto tylko powinien zachować się jak chłop i oddać te eq

  12. #957
    Takie "transakcje" wiążą się z bardzo wysokim ryzykiem, pomijając już kwestie regulaminu, bo jest to zabronione.
    Zostałeś oszukany, ale też dałeś się w bardzo prosty sposób oszukać. Nie wydało Ci się dziwne, że ktoś oferuje
    konto (nie 1 postać) z bardzo wysokim poziomem za raptem 2 itemki? Dostałeś dane do konta (do wszystkich postaci),
    więc gdzie przekazałeś te 2 rzeczy? Jeśli na postać w odrębie konta do którego dostałeś passy to normalnie n/c, czy moze
    na zupełnie inną postać należącą do innego konta (multi - koniecznie odpowiedz na to pytanie).

  13. #958
    Draak Kapix
    Konto usunięte
    Uważajcie na linki od gracza Handir, a administracje proszę o sprawdzenie czy nie logował się ze swojego ip na inne konta co mogło by oznaczać, potwierdzić rozsyłanie keylogerów i przejmowanie kont innych graczy :/ ( oczywiście mogę się mylić ) Na dowód mam jego wypowiedź podczas "bicia" żółwia >> https://mfo3.pl/r/146530208
    Ostatnio edytowane przez Draak Kapix ; 17-06-2013 o 20:41

  14. #959
    Nic nie wynika z rozmowy w tej walce, chciałbym zobaczyć ten link, jeśli jest jakieś zagrożenie to najlepiej na PW

  15. #960
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2011
    Postów
    31
    Truskolasky, OnoWariatka, Elwirka - jedna i ta sama osoba na 3 kompletnie oddzielnych kontach.
    Co do 1 postaci a pozostalej dwojki ciezko mi przedstawic jeden mocny rzeczowy dowod gdyz podejrzewam ze gracz uzywa 2 komputerow ale zacznijmy od ono~ i elwirka. Wystarczy żeby jakiś mod sprawdził liste zalogowań tych 2 postaci czy też różnice w drużynach w przypadku tych postaci. Zawsze jest gracz A B C i raz walka postaci Elwirka, raz OnoWariatka.
    Prezentacja Truskolaskiego:
    Nazwa:  agji.jpg
Wyświetleń: 503
Rozmiar:  77.2 KB
    Zabawne jak na kogoś, kto uważa postać Elwirkę za oszustkę, biję z nią mini bossy i co najlepsze, kiedy biją we dwójkę żadna ze stron się do siebie nie odzywa.

    Biłem dzisiaj Garudę na swoim 48magu wraz z Usui, Truskolasky i Elwirka. Posiadając jeszcze 2 minibossy na 2 innych postaciach znajdujących się na moim koncie, poczekałem grzecznie az Elwirka odeszla z mapy z racji, że pozostałą dwójkę chciałem już ubić w składzie 3 oosobowym. Czekając na przylot garudy w 3-os składzie nagle w ostatniej chwili pojawia się w drużynie "OnoWariatka"
    https://mfo3.pl/r/147054397
    Zamieszczony link jest dowodem. Od razu ze strony Trusk~ leci atak na Usui że to on dodał ostatnią osobę, OnoWariatka ciągle piszę na kopiuj-wklej zdanie "dzięki usui", po przyjrzeniu sie walce mozna jasno stwierdzic ze to wyglada trochę dziwnie, jak parę razy pod rząd pojawia się tekst "dzięki usui", który ma ewidentnie zwalić winę na osobę postronną. Kiedy w czasie walki stwierdziłem, że Elwirka i OnoWariatka to multi-konto, Truskolasky broni ich stwierdzając że ja robie multi mając parę postaci na 1 koncie(co jest dozwolone w regulaminie gry). Czyż nie jest to dziwne, ze osoba która nawet we własnej prezentacji podkresla fakt, że Elwirka sie pod niego podszywa, nagle broni ją przed zarzutami multikonta z inną postacia?
    Radzę cos zrobić z tym komediantem.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •