Strona 63 z 135 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 931 do 945 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #931
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Potwierdzam. Ten gracz to złodziej i oszust. Radzę sprawdzić wszelkie przypadki jakie mogły zajść podczas tego incydentu.

  2. #932

  3. #933
    I Am Hardwell
    Konto usunięte
    Wtf??
    Ostatnio edytowane przez I Am Hardwell ; 03-05-2013 o 14:41

  4. #934
    Qorg
    Konto usunięte
    Na gorącym uczynku:
    Nazwa:  1112.jpg
Wyświetleń: 329
Rozmiar:  97.6 KB

    Multikonto :
    Nazwa:  Przechwytywanie1112.PNG
Wyświetleń: 313
Rozmiar:  89.0 KB
    Nazwa:  Przechwytywanie1113.jpg
Wyświetleń: 242
Rozmiar:  89.9 KBNazwa:  Przechwytywanie1115.PNG
Wyświetleń: 292
Rozmiar:  92.6 KB
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 05-05-2013 o 14:36

  5. #935
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Ehh znów MortalChaos się ujawnił jako oszust na w spółkę z graczem Pirlo :/
    Niestety ofiarą byłem ja ;( Dobrze chociaż tylko ze to tylko 1 mln a nie cały eq

  6. #936
    pirlo
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Ehh znów MortalChaos się ujawnił jako oszust na w spółkę z graczem Pirlo :/
    Niestety ofiarą byłem ja ;( Dobrze chociaż tylko ze to tylko 1 mln a nie cały eq
    Oszustwo hmm, dałeś sam mi eq. Sam pisałeś, że wymieniasz się eq z graczami: MortalChaos, Sru. I oni pożyczają od Ciebie, a ty od nich. Gracz MortalChaos pisał, że to było eq jego i Sru, więc mu dałem.

  7. #937
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał pirlo Zobacz post
    Oszustwo hmm, dałeś sam mi eq. Sam pisałeś, że wymieniasz się eq z graczami: MortalChaos, Sru. I oni pożyczają od Ciebie, a ty od nich. Gracz MortalChaos pisał, że to było eq jego i Sru, więc mu dałem.
    Tak wymienialem sie eq, ale jednak nie zapytales o zgode i oddales mu eq.

  8. #938
    ProzinSteroes
    Konto usunięte
    Ci co się dają oszukiwać, to w ogóle rozumu nie mają, bo gdyby mieli rozum przynajmniej by się nie dawali okradać, ani oszukiwać. Oszuści wiedzą, że nie których głupków można nabrać, gdybyście chociaż myśleli co robicie, to by was nie oszukiwali . A nie którzy piszą KUPIE KONTO, to, to nie jest żadne oszustwo, gdyż może te konto usunąć. Jak dajecie się oszukiwać, będziecie oszukiwani. 1\4 z tych co tu piszą, że niby są oszukani, sami zrobili błąd . Nie chce mi się dalej wypisywać .
    Ostatnio edytowane przez ProzinSteroes ; 10-05-2013 o 22:06 Powód: cięta riposta Antka :)

  9. #939
    aaaaaaaas
    Konto usunięte
    nazwa gracza

    Dowód : https://mfo3.pl/r/139837683 (czytać).
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 11-05-2013 o 10:57 Powód: spoiler

  10. #940
    Darcos
    Konto usunięte
    [IMG]https://www.***********/pfiles/331309/h3jksn.PNG[/IMG]

  11. #941

  12. #942
    musaraj
    Konto usunięte

    Nowy stary oszust.

    Kto może być tajemniczym oszustem z tytułu ? Kto jak nie MapY.

    Na czym polega "drobne" oszustwo w/w? Ukradł 1kk. Jak?

    Z graczem MapY umówiłem się na pewną usługę, za którą miałem mu zapłacić 2kk (nie chodzi o kod z SMS)

    Zasadą ograniczonego zaufania handel miał wyglądać tak : Moja wpłata 1kk, potem MapY wypełnia usługę, ja dopłacam 1kk.

    Wpłaciłem swoje:

    Następnie:

    I usłyszałem "Dobijemy [targu] wieczorem." Było to wczoraj, więc igrzyska są wieczorem.


    A więc czekałem do wieczora. Były igrzyska, jak skończyłem walki i ja, i MapY oczywiście napisałem. Byłem ignorowany (nie ignorem, po prostu trafiałem grochem w ścianę), a MapYemu na pewno nie zepsuła się klawiatura, gdyż w tym samym czasie poruszał się i pisał na głównym czacie (coś w stylu "wszyscy do rogu etc."
    Nie mam skrinów.

    Następnie dzisiaj przed południem znów namierzyłem MapYego - i znów to samo. (nie mogłem robić w tym czasie skrinów). Napisałem MapYemu, że albo odda mi ten wpłacony milion, albo wywiąże się z umowy do 19, albo będzie gorzej. Będzie gorzej.

    Dzisiaj ... trafiłem na niego. Tuż po 19 i

    Natychmiast się wylogował.

    Konkluzja: MapY jest oszustem, oszukał mnie na 1kk. Pomyśleć, że był to człowiek, który był GMem, Testerem (zdecydowanie za długo) i chyba (chyba, nie pamiętam) modem forum na v2. Tym bardziej, że bank MapYego zawiera coś koło 30kk, więc co te moje 1kk mu zrobią za różnicę, że oddaje za nie całe resztki godności.

    Do MapYego: Naprawdę mnie zadziwiasz. Dla drobnego 1kk (dla Ciebie drobnego) chcesz chamsko oszukiwać. Liczyłem, że mimo wszystko umiesz normalnie handlować i że wszystkie dotychczasowe "wpadki" (sporo wpadek) były tylko "wpadkami" i nie mają na Ciebie żadnego wpływu teraz. Zaczynam się bać, co przygotujesz na teście ( i czy w regulaminie nie znajdzie się punkt "gracz musaraj nie może brać udziału w konkursie").
    Dalej czekam na moje 1kk ( w tej chwili 1,5kk, bo mnie wku****sz) lub na wywiązanie się z umowy.
    I nie dziw się już, że gracze mają Cię za oszusta. Wiesz dlaczego? Bo nim jesteś, co tylko mi udowodniłeś.

  13. #943
    Nikon
    Konto usunięte
    samuraj jak wklejasz tu screeny to tylko nie edytowane
    jaka to była usługa?

  14. #944
    Waszkomen Bank
    Konto usunięte
    Ostatnio edytowane przez Waszkomen Bank ; 05-06-2013 o 20:23 Powód: Powód :P

  15. #945
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Kto może być tajemniczym oszustem z tytułu ? Kto jak nie MapY.

    Na czym polega "drobne" oszustwo w/w? Ukradł 1kk. Jak?

    Z graczem MapY umówiłem się na pewną usługę, za którą miałem mu zapłacić 2kk (nie chodzi o kod z SMS)

    Zasadą ograniczonego zaufania handel miał wyglądać tak : Moja wpłata 1kk, potem MapY wypełnia usługę, ja dopłacam 1kk.

    Wpłaciłem swoje:

    Następnie:

    I usłyszałem "Dobijemy [targu] wieczorem." Było to wczoraj, więc igrzyska są wieczorem.


    A więc czekałem do wieczora. Były igrzyska, jak skończyłem walki i ja, i MapY oczywiście napisałem. Byłem ignorowany (nie ignorem, po prostu trafiałem grochem w ścianę), a MapYemu na pewno nie zepsuła się klawiatura, gdyż w tym samym czasie poruszał się i pisał na głównym czacie (coś w stylu "wszyscy do rogu etc."
    Nie mam skrinów.

    Następnie dzisiaj przed południem znów namierzyłem MapYego - i znów to samo. (nie mogłem robić w tym czasie skrinów). Napisałem MapYemu, że albo odda mi ten wpłacony milion, albo wywiąże się z umowy do 19, albo będzie gorzej. Będzie gorzej.

    Dzisiaj ... trafiłem na niego. Tuż po 19 i

    Natychmiast się wylogował.

    Konkluzja: MapY jest oszustem, oszukał mnie na 1kk. Pomyśleć, że był to człowiek, który był GMem, Testerem (zdecydowanie za długo) i chyba (chyba, nie pamiętam) modem forum na v2. Tym bardziej, że bank MapYego zawiera coś koło 30kk, więc co te moje 1kk mu zrobią za różnicę, że oddaje za nie całe resztki godności.

    Do MapYego: Naprawdę mnie zadziwiasz. Dla drobnego 1kk (dla Ciebie drobnego) chcesz chamsko oszukiwać. Liczyłem, że mimo wszystko umiesz normalnie handlować i że wszystkie dotychczasowe "wpadki" (sporo wpadek) były tylko "wpadkami" i nie mają na Ciebie żadnego wpływu teraz. Zaczynam się bać, co przygotujesz na teście ( i czy w regulaminie nie znajdzie się punkt "gracz musaraj nie może brać udziału w konkursie").
    Dalej czekam na moje 1kk ( w tej chwili 1,5kk, bo mnie wku****sz) lub na wywiązanie się z umowy.
    I nie dziw się już, że gracze mają Cię za oszusta. Wiesz dlaczego? Bo nim jesteś, co tylko mi udowodniłeś.

    Przypominam - ten oszust oszukał mnie na 1kk czekam na interwencję.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •