Strona 52 z 135 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 780 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #766
    Axelbleyz
    Konto usunięte

  2. #767
    Pastanix
    Konto usunięte
    ja byłem oszukany przez gracza Marekesur

  3. #768
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Gracz Kakuzu miał ze mną i innymi wymieniać Żółwia, po chwili wszedł KociolekPanoramixa i napisał na Żółwiu "wym to wym".

    Informacja o tym, kto wymienia.

    "Wym to wym".
    Ostatnio edytowane przez Potencjalny Nabywca ; 02-01-2013 o 23:04

  4. #769
    ja byłem oszukany przez gracza Marekesur
    Otherside kradnie uzbrojenie,mam zeznania świadków.
    Coś więcej, jaki opis zdarzenia, zarejestrowane rozmowy lub cokolwiek innego?

    Gracz Kakuzu miał ze mną i innymi wymieniać Żółwia, po chwili wszedł KociolekPanoramixa i napisał na Żółwiu "wym to wym".
    Tego typu sytuacje można by nazwać codziennością w grze, nie takie zgłoszenia powinno się tu umieszczać.
    Ewentualnie proponuje czarną listę graczy których nie warto brać na wymianę.

    Oszustwo godne bana ;p / To mój post nabiera teraz sensu - bana mu
    Tu się nie komentuje, wiadomo że multi jest zabronione, ale dodatkowe oznajmianie rzeczy oczywistych też wskazane nie jest bo po co ...
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 02-01-2013 o 23:55

  5. #770
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    VD, ja myślę, że Potencjalny zgłasza multi konto, a nie oszustwo na wymianie (ale nie zaznaczył więc i ja na początku się uśmiechnęłam)

    // faktycznie, umknęło mi to ...
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 02-01-2013 o 23:53

  6. #771
    hubertN
    Konto usunięte

    spoiler

    Treść posta
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 05-01-2013 o 11:55

  7. #772
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Cytat Napisał Pastanix Zobacz post
    ja byłem oszukany przez gracza Marekesur
    Te konto zmieniło właściciela JBC.

  8. #773
    Heber
    Konto usunięte
    HubertN zobacz jak ty oszukujesz i kradniesz . :> załosny jestes pozdor

    Witam .:> Mam Pewno Wiadomośc odnosnie Gracza Gerden .
    Ukradł konto Gerden i podszyfa sie pod gracza Gerden a tak naprawde to nie jest Gerden tylko jakiś inny gracz .
    Kradnie konta , o nicku Heros kradnie eq np Ukradł Tosi . Sandały kapłana, różdżkę gothar, kaptur kostuchy i zółwi pancerz mam tu GG prawdziwego Gerdena 40389515 . Prosze o szybkie zareagowanie adminów.Dziekuje

    No widze szybka reakcja moja i konta nie ma -,-
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 04-01-2013 o 16:06 Powód: edycja postów! -> następnym razem ban

  9. #774
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    20
    Sylva sie wyraża i jest oszustka

  10. #775
    Axelbleyz
    Konto usunięte
    DamianC nie oddał mi podwójnego drenażu, widziałem też na chacie głównym. Niestety nie pamiętam nicku okradzionego.
    Ostatnio edytowane przez Axelbleyz ; 03-01-2013 o 21:16

  11. #776
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Później się bulwersował, że nie działa
    Ostatnio edytowane przez Doktor Lewatywa ; 04-01-2013 o 10:03

  12. #777
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post

    Później się bulwersował, że nie działa
    Ten sam gracz
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  13. #778
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2012
    Postów
    3
    Skoro już o tym mowa... Nie wiem, czy zasądzicie to jako 'legalne oszustwo', czy też 'nielegalne'- według mnie oszustwo jest niestety oszustwem. Także często się o tym w różnych tematach słyszy, ale- przejdźmy do sedna sytuacji. Niedawno (około 2 tyg. temu) szukałam kogoś, kto dobrze potrafi ustawiać skrypty. Zgłosił się gracz o nicku kacu . Powiedział, że może mi to zrobić, co mnie zdziwiło- że za darmo. Powiedziałam: Na pewno mnie nie oszukasz? A on na to: (Miał 50 poziom, ja wtedy 28) Po kij mi twoje konto? Tyle, że z okropnymi błędami ortograficznymi... Idźmy dalej. Pomyślałam, że faktycznie, nie ma o nim(przynajmniej nie znalazłam) żadnej notki na forum, gracz zapowiada się mniej więcej dobrze, dlaczego miałby mnie okraść? Na szczęście miałam połączony internet z telefonem. Nie minęło 5 min, na telefon przyszło mi powiadomienie, że dostałam nową wiadomość na e-maila: Procedura zmiany e-maila została rozpoczęta(...) Jeśli to nie ty zmieniałeś/aś swojego e-maila, prosimy o niezwłoczną zmianę hasła. Szybko chciałam wejść na moje konto, ale hasło było już zmienione. Tyle dobrze, że jeszcze nie zdążył zmienić e-maila. To właściwie mnie uratowało i w porę zdążyłam hasło zmienić. Zalogowałam się na nie, a z 300 000G zostało zaledwie 20 000. Wszystkie gemy z eq zostały, nie wiem jak usunięte, być może zdążył sprzedać- tego nie wiem. Najbardziej żal było mi drużyny, w której miałam spore osiągnięcia- odszedł z niej. Jako, że założycielem byłam ja, szefem został inny gracz z owej drużyny, usunął ją.

  14. #779
    najlepsze, że niektórzy mają wszędzie identyczne hasła, więc jak miałeś na poczcie to samo hasło co do mfo, lepiej szybko zmień
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  15. #780
    Dzięki za potwierdzenie przestępczej działalności gracza władca, został dodany do listy.

    Sylva sie wyraża i jest oszustka
    Jeśli do jutra nie wpłynie jakiś konkretny opis sytuacji, to post usuwam.

    Skoro już o tym mowa... (...)
    Nie zastosowałaś się do podstawowych zasad bezpieczeństwa, szkoda że zrozumiałaś (mam nadzieję że tak) to dopiero po fakcie.
    Nie ważne jakie zapewnienia usłyszysz, co zostanie Ci obiecane, nigdy prze nigdy nie podajesz żadnych danych dostępowych.
    Szkoda, że dopiero teraz to zgłaszasz.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •