Strona 23 z 135 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 345 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #331
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Zastanawiam się dlaczego wciąż bezkarnie chodzi po mfo i oszukuje (przynajmniej próbuje) kolejnych graczy.

  2. #332
    Cytat Napisał Demoniczna Dusza Zobacz post
    Zastanawiam się dlaczego wciąż bezkarnie chodzi po mfo i oszukuje (przynajmniej próbuje) kolejnych graczy.
    Admini robią co mogą, by znaleźć czas w swoim i tak już napiętym grafiku, na zajmowanie się takimi graczami.
    Jeśli oszust nadal w grze występuje to tylko kwestią czasu jest to, nim zostanie zbanowany. Dopóki nie powstanie
    panel GM'a, czyli efektywny sposób na radzenie sobie z takimi sytuacjami to niestety trzeba uczulać graczy choćby
    takim tematem jak ten. Możecie mi w tym pomóc, jeśli jesteście świadkami oszustwa lub próby oszustwa to reagujcie,
    ostrzegajcie, informujcie, wklejajcie linki do tego tematu na czacie. Im więcej graczy ma świadomość tego procederu
    tym lepiej dla nich.
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 08-03-2012 o 19:39

  3. #333
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte

  4. #334
    Kardinale
    Konto usunięte


    Nowe konto przekręt nadal ten sam:

    Ostatnio edytowane przez Kardinale ; 09-03-2012 o 17:54

  5. #335


    // up

    Pomimo że dubel to z Twojego screena idzie dowiedzieć się więcej, więc każde kolejne
    zapisy z czatu tego gracza, dające jeszcze więcej informacji - mile widziane.

  6. #336
    Kolejny przypadek oszusta - wyłudzacza.
    Zwróćcie uwagę na treść SMS'a


  7. #337
    Sensation i jego multi, a przy okazji wielka ściema z prezentem.


  8. #338
    Kazim
    Konto usunięte
    Nazwa:  kanciarz 2.jpg
Wyświetleń: 254
Rozmiar:  22.0 KBNazwa:  kanciarz.jpg
Wyświetleń: 218
Rozmiar:  20.9 KB


    nie wiem czy widać ale teksty leciały takie:

    16:18
    NightShadow
    witaj
    16:18
    NightShadow
    odpalisz mi po 2k od gemu?
    16:18
    NightShadow
    to nie będę ich podbijał :0
    16:18
    NightShadow
    za 3 gemy 6k
    16:18
    NightShadow
    cisza..


    oczywiście odpuściłem sobie licytacje a gracz kontynuował i nie zdziwię się jeśli pisał to do innych osób które licytowały
    Ostatnio edytowane przez Kazim ; 11-03-2012 o 16:42

  9. #339
    Flower
    Konto usunięte
    I jakie w tym niby oszustwo ?

  10. #340
    Kazim
    Konto usunięte
    koleś chce na Tobie wymusić kasę za odpuszczenie licytacji jak na moje powinno to być karane .

  11. #341
    Za małe screeny, wrzucaj same linki jeśli na podglądzie rozmiar się zmniejsza.
    Przedstawiona przez Ciebie sytuacja to częsta praktyka stosowana przez handlarzy,
    możesz się licytować z handlarzem lub dać mu w łapę i mieć spokój, czasem taniej Cie
    to wyniesie niż licytowanie.

  12. #342
    Blodwyn
    Konto usunięte

    Oszust - Propozycja nie do odrzucenia..

    Proponuję usunąć, lub zablokować konto użytkownika KondraDD, gdyż próbuje wyłudzić pkty MF, za rzekomo znane mu kody do gry(m.in. na golda..).
    Piszę tutaj, iż nie znalazłem nigdzie żadnego raportowania postów na chacie gry, jak to jest w MF2.
    [18:21]
    KonraDD:
    podam kody do mfo3 za 30 MF
    Pozdrawiam

  13. #343
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2012
    Postów
    3
    Mam problem, bowiem gracz "Flos" zabral cale moje eq... poczynil to podstepem albowiem gdy nie bylo mnnie w domu gral moj 9-letni brat i myslal ze za oddanie calego eq dostanie 1000mf... Eq pewnie nie odzyskam ale moze chociaz ukaracie go w jakis sposob...

  14. #344
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fletcher Zobacz post
    Mam problem, bowiem gracz "Flos" zabral cale moje eq... poczynil to podstepem albowiem gdy nie bylo mnnie w domu gral moj 9-letni brat i myslal ze za oddanie calego eq dostanie 1000mf... Eq pewnie nie odzyskam ale moze chociaz ukaracie go w jakis sposob...
    twój brat nie może grać na twoim koncie
    nic nie odzyskasz - gorzka prawda

  15. #345
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2012
    Postów
    3
    a ukarac go jakos mozna?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •