Strona 17 z 135 PierwszyPierwszy ... 715161718192767117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 255 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #241
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Volion Zobacz post
    Ja w czym ? niby oszukuję , niezła bajka
    Jesteś cięęęęęęęężkim oszustem. Miliony multikont + notoryczne wyłudzanie/oszukiwanie graczy. Nie ma możliwości wypisać wszystko co zrobiłeś. Jesteś jednym z tych graczy, co się ich powinno zbanować dożywotnio na całe MFO, tak żebyś już nigdy konta nie mógł założyć, żebyś nawet na stronę wejść nie mógł.

  2. #242
    kiii
    Konto usunięte
    Uwaga na oszusta AdministracjaMFO ! Mówi , ze jast z administracji i konto mi zabrał z 35 lvl. : (

  3. #243
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Na przyszłość: Nikt kto nazywa się AdmlnistracjaMFO nie jest nią.

  4. #244
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał kiii Zobacz post
    Uwaga na oszusta AdministracjaMFO ! Mówi , ze jast z administracji i konto mi zabrał z 35 lvl. : (
    Jakim cudem Ci zabrał? ;o

  5. #245
    Dał mu passy , bo najpierw admlnistracjiMFO trzeba zaufać , a dopiero potem możemy licyzć na zasilenie konta milionem mf'ów :P
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  6. #246
    Cytat Napisał Bellator Zobacz post
    Jesteś cięęęęęęęężkim oszustem. Miliony multikont + notoryczne wyłudzanie/oszukiwanie graczy. Nie ma możliwości wypisać wszystko co zrobiłeś. Jesteś jednym z tych graczy, co się ich powinno zbanować dożywotnio na całe MFO, tak żebyś już nigdy konta nie mógł założyć, żebyś nawet na stronę wejść nie mógł.
    Nie bardzo rozumiem na czym podpierasz tą swoją hipotezę?
    W tym temacie nie było żadnego zgłoszenia na tego gracza.
    Jeśli nadal będą powtarzane gołosłowne oskarżenia o multi,
    czy oszustwa bez potwierdzenia to uznam te ostatnie wypowiedzi
    jako spam, a w następstwie usunę.

    1screen- lol chlopie czemu nie pokazałeśco było wyżej nad tą wypowiedzią śmieszny jesteś jak można ukraś przedmioty włanczając handel przez " html kopiuj wklej " LOL co to :P ty się lepiej przyznaj że masz multi albo okropnie kłamiesz i oszukujesz ludzi.
    2 screen-Noob (zapis w leet speak: n00b) – określenie stosowane w slangu użytkowników komputera i internetu oraz graczy komputerowych (szczególnie gier wieloosobowych). Oznacza osobę reprezentującą sobą cechy negatywne lub zachowującą się w sposób niewłaściwy w rozumieniu społeczności internautów lub graczy komputerowych. żółó wikipedia więc mam prawo tak do ciebie powiedzieć :P okraś kogos włanczając tylko handel nie wyczymam ze śmiechu nie wiem czy mam płakać czy się śmiacz . <HAHA >?? :P
    down
    kłamiesz ze masz coś czego nie masz i mi tylko głowe zawracasz
    ps czemu o tych screenach piszesz w dziale oszuści jak tam nie ma nic z oszustwa no chyba że ty
    Odwołujesz się, właściwie to nie wiem do czego, więc czekam na coś konkretnego, nie tylko słowa.

  7. #247
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    up
    a volion co mają te screeny do rzeczy z oszustwem ?
    prosze o usunięcie tych wypowiedzi :P bo to nie ma nic wspólnego z oszustwem
    rozmowa wygladala tak:
    pisze na handlu że kupie fajerwerki i miksy przmiany. zglosił się że ma. pisze ile chce . on pisze ze chce 3mf za fajerwerki duże i ze ma jeszcze 20 miksow przemiany. ja pisze żeby mi pokazał a on że nie . pytam czemu . bo mnie oszukasz . jak ? . przez html . what? . kopiuj wklej . potem pisze ze ma konto od 8 lutego wiec skąd ma te miksy jak to sa z grudnia . on ze skasowal nowe konto i ze ma z tamtego konta . <dziwne , kto by tak zrobił ? > to piszezeby tylko mi pokazal i tyle . on że nie . to ja że napewno nie ma . on że ma . ja mu pisze ze pewnie jest oszustem i kłamie . on że nie ze ma <ale ja wiem ze on nie ma no i wtedy mu psze żeby pokazal albo ma bana :P .
    Ostatnio edytowane przez skarlet ; 19-02-2012 o 16:26

  8. #248
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał VaanDee Zobacz post
    Nie bardzo rozumiem na czym podpierasz tą swoją hipotezę?
    W tym temacie nie było żadnego zgłoszenia na tego gracza.
    Jeśli nadal będą powtarzane gołosłowne oskarżenia o multi,
    czy oszustwa bez potwierdzenia to uznam te ostatnie wypowiedzi
    jako spam, a w następstwie usunę.
    To jest kolejne multikonto Jack Sparrow Is Back oraz Death Of Angel, którego zgłaszałem w tym temacie na poprzedniej stronie. Skąd wiem? Ja nikogo nie oskarżam tylko stwierdzam fakty i nie bez poparcia, ale sam wiesz jak jest, że nie zawsze da się wszystko udokumentować. Z drugiej strony gdyby to inaczej wszystko funkcjonowało, to on by już tu nie pisał jako Volion czy jak mu tam. Jestem w stanie podać jeszcze minimum 2 konta które też są jego.

  9. #249
    "pokażesz albo masz bana" - według Ciebie to nic?
    Nie jest to oszustwo z jakimi można się spotkać w tym temacie,
    ale każdy gracz który zmusza kogoś do czegoś grożąc banem
    dopuszcza się zastraszania. Ty tego nie rozumiesz, ale w v2
    ktokolwiek coś takiego pisze uznawane jest jako podszywanie
    się pod GM.

    Ten gracz przynajmniej coś wrzucił, za to Wy naskoczyliście na niego
    bez powodu i tego chce się dowiedzieć, na jakiej podstawie.

    Spam mogę usunąć, ale w tej sytuacji mogę pójść nawet dalej, więc
    czekam na wyjaśnienia.

    // up skoro dysponujesz dowodami to nie wiem czemu ich tu wpierw nie
    dostarczyłeś.
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 19-02-2012 o 16:36

  10. #250
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    to po co wogule zaczyna ze mną rozmowe i mówi ze ma fajerwerki i przedmioty jak nie chce ich pokazać ani sprzedać i mi ok 40min glowe zawraca ja tylk energie i czas trace na nic . nie zdenerwowal byś się jak by ci ktoś pisał że coś ma i sprzeda ja podchodze do niego trace czas a ten pisze że nie sprzeda a nawet nie pokaże .
    mnie to troche denerwuje . klamstwo też chyba albo powinno być karane . każdego mogą nerwy ponieść i coś takiego napisać

  11. #251
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Heh z mojej strony wyjaśnienia zawierają się w moim ostatnim poście. Nie jestem w stanie wiecznie jak coś widzę screenować i wrzucać z różnych powodów.
    Na policję jak idziesz, to też nie musisz przyjść ze zdjęciami, możesz tylko złożyć doniesienie. Co prawda nie da się za nie skazać bo jest to tylko pomówienie, ale do rozpoczęcia postępowania wyjaśniającego jest jak najbardziej wystarczające. Teraz tylko pan policjant ocenia czy zgłoszenie jest wiarygodne, jeżeli tak to coś z nim robi, jeżeli nie to nie

  12. #252
    Cytat Napisał kamilusia Zobacz post
    to po co wogule zaczyna ze mną rozmowe i mówi ze ma fajerwerki i przedmioty jak nie chce ich pokazać ani sprzedać i mi ok 40min glowe zawraca ja tylk energie i czas trace na nic . nie zdenerwowal byś się jak by ci ktoś pisał że coś ma i sprzeda ja podchodze do niego trace czas a ten pisze że nie sprzeda a nawet nie pokaże .
    mnie to troche denerwuje . klamstwo też chyba albo powinno być karane . każdego mogą nerwy ponieść i coś takiego napisać
    Tego wcześniej nie pisałaś, więc powiedz skąd osoba postronna ma to wiedzieć?
    Poza tym to Twoje słowa, które dodatkowo dla mnie nie wiele znaczą bo równie
    dobrze mogą być zmyślone, zapis rozmowy z czatu? zapewne brak ...

    Kłamstwo jest nie mile widziane, jednak to jedynie strata czasu i nic więcej.
    Nie widzę tu jakiegoś oszustwa.

    Natomiast jeśli kolega wyżej dostarczy czegoś na potwierdzenie tezy o multikoncie
    m.in. z MMAAGG no to wtedy będzie można przypisać temu graczowi inne rzeczy.

    // sorry, ale dostarczenie na kogoś dowodów w realnym życiu to rzecz nieporównywalnie
    trudniejsza niż zrobienie screena, jeśli Ci się nie chce no to trudno, wtedy jednak nie możesz
    tu wpadać i pisać rzeczy których potwierdzić nie możesz. Krótkie zasady wypisane w 1 poście
    to nie kwestia chcesz lub nie, to konieczność.
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 19-02-2012 o 16:50

  13. #253
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał VaanDee Zobacz post
    // sorry, ale dostarczenie na kogoś dowodów w realnym życiu to rzecz nieporównywalnie
    trudniejsza niż zrobienie screena, jeśli Ci się nie chce no to trudno, wtedy jednak nie możesz
    tu wpadać i pisać rzeczy których potwierdzić nie możesz. Krótkie zasady wypisane w 1 poście
    to nie kwestia chcesz lub nie, to konieczność.
    Nie no spoko, nie ma najmniejszego problemu. Masz w sumie 100% racji. Nie, nie jestem w stanie udowodnić tego teraz w żaden sposób, gdybym był to bym to zrobił odrazu Po prostu zauważyłem, że toczy się rozmowa na jego temat to się udzieliłem, może faktycznie powinienem się skupić na dowodach w 1wszej kolejności. W takim razie sory za spam, wycofuje wszystko pod zarzutem pana Voliona.

  14. #254
    Na Wasze szczęście mogę potwierdzić to co mówicie, bez jakichkolwiek "zewnętrznych" dowodów na to.
    Sprawdziłem adresy IP tych kont i się one pokrywają, więc mieliście słuszność, aczkolwiek nie oznacza to,
    że zawsze tak łatwo da się coś zweryfikować. Więc nadal konieczne jest dodawanie do swoich wypowiedzi
    jakiś materiałów.

  15. #255
    Krzysiekk
    Konto usunięte
    Oto gracz AdministracjaMFO tak pisał do mnie Bez

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •