Strona 16 z 135 PierwszyPierwszy ... 614151617182666116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 240 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #226
    Loco
    Konto usunięte
    Potwierdzam Jack Sparrow Back przed chwilą chciał mi sprzedać swoje wirtualne mf.

  2. #227
    Słuchajcie
    Mnie gracz : Matrix Ten Prawdziwy
    oszukał !
    Dzisiaj o Godzinie 10:00 poprosiłem by pomógł mi przelać ekwipunek z konta kolegi na którym nie gra na moje .
    On jednak kiedy już przekazałem mu eq sprytnie wylogował się wrócił po kilki minutach zmienił wygląd i udawał głupiego ( co występuje też teraz )
    Moją prośbą jest to by GM'a zaczęło funkcjonować , i to by zwrócono mi ekwipunek i wreszcie zbanowano go .
    Co do Ekwipunku był on wartościowy jak na młodego wbijacza rank :

    - Skórzany Kapelusz +1
    - Maska +3
    - Skórzana Zbroja +3
    - Lekka Zbroja +3
    - Drewniane Buty +2
    - Trzewiki +3
    - Skórzany Wisiorek +3
    - Pierścień Refleksu +3
    - Hp Plus 1 *****
    - Hp Plus 1 ****

    Jeśli jest to możliwe proszę o pomoc .
    Wiem że wasze komentarze z którymi się już spotkałem będą brzmieć :
    " trzeba być naprawdę frajerem by dać się wrobić "
    " twoja wina nie trzeba było "
    Jednak myślałem że tu będą sami życzliwi i uczciwi ludzie .
    No nic powracając do tematu oto moje dowody :
    - Na początku wbiłem na konto kolegi ( około 12:00 ) by zastawić pułapkę : " kupię ekwipunek 7-8 lvl +2/3 "
    gracz Matrix Ten Prawdziwy zgłosił się po 10 min i wypisał 4 reczy z listy które mi ukradziono po przedstawieniu swojego nicku
    powiedział że nie było go dziś .
    Skorygowałem to i powiedziałem że wbijał przecież dziś 19 lvl
    Zdałem sobie sprawę że coś kręci i zacząłem pisać na czacie że jest po prostu oszustem po czym spotkałem się z komentarzami przedstawionymi wcześniej .
    Dlatego zwracam się z prośbą do GM'a by rozpoznał Ip z handlu pomiędzy mną i Matrixem tym Prawdziwym , oraz do was byś cie na niego uważali .
    Są w tym jakieś dowody , ale nie na tyle mocne by powiedzieć to na 100 % on ,.
    Co do cb Matrix miałeś już kłopoty w mfo 3 i to cb obciąża ..
    Skąd wiecie że Volion to 10-cio latek jak mu ktoś ukradł to jest coś nie tak .
    To tylko budzi niepokój w mfo bo nie jest do końca idealne !

    Ps mam prośbę ktoś dosłownie 10 min temu był na moim koncie i zaczął sprzedawać mfo za pkt mf .. jakiś oszust !
    Chyba też próbował zmienić hasło ale nie miał stety potrzebnych danych !

    Ludzie mówię wam to nie ja 10 min temu mnie logło tak jak by ktoś wszedł na moje konto , nie wiem czy wam też się to zdarzyło
    A co do loginu nie miałem pomysłu ! i w cale nie uważam się za jack sparrowa , on o tym wie

    // Multikonta: Death Of Angel / Volion
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 19-02-2012 o 17:10

  3. #228
    Pro Knight
    Konto usunięte
    https://desmond.imageshack.us/Himg86...png&res=medium

    Jack Sparrow Back oszust, a do tego podrabia nik Jack Sparrow'a.

  4. #229
    Cytat Napisał MMAAGG Zobacz post
    Ps mam prośbę ktoś dosłownie 10 min temu był na moim koncie i zaczął sprzedawać mfo za pkt mf .. jakiś oszust !
    Chyba też próbował zmienić hasło ale nie miał stety potrzebnych danych !
    Jakby ktoś nie wiedział- ten delikwent jest odpowiedzialny za tych kilka screenów wyżej. Jedna z jego postaci to "Jack Sparrow Back" która się podszywa pod moja osobę. Nie radzę mu ufać, nie pierwszy raz dochodzą mnie słuchy o tego typu działaniu tego gracza. "Wbicie" kogoś na jego konto to pewnie kolejna sciema.

  5. #230
    Death Of Angel
    Konto usunięte
    Przeczytałem Ostatnie zdarzenia :
    - co do Matrixa to że Volion nie może ci udowodnić winy może znaczyć że jesteś niewinny , lecz to że ty nie umiesz udowodnić swojej niewinność świadczy o tym że oboje nie macie racji ^^
    - co do jack sparrowa mi się od 3 miesięcy wylogowuje konto znam twój problem , ale może faktycznie on tylko kłamie ... nie wiadomo ale skoro nie wiemy na 100 % nie osądzajmy ...
    - co do nicku i prawdziwy jack sparrow i jack sparrow back podszywają się pod autora postać jack sparrowa .... więc jeśli ktoś ruszy prawa autorskie oboje dostaną bana ..
    - Ps z tego co wiem od Mortala to jack sparrow back jest office ! obecnie jego kolega zajmuje się jego kontem ...
    - Powracając do tematy minek , coni jak ktoś by wam zgrabował konto do 0 na mf 2 czy 3 nie wiem czy byli byście spokojniejsi niż Volion ...
    - Co do eq może i było ono wartościowe , Volion nie martw się Kradzieżą ! Admi na pewno rozstrzygnie kto ma rację !

    To na tyle nq

    // Multikonto gracza MMAAGG
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 17-02-2012 o 01:04

  6. #231
    True Fighter
    Konto usunięte
    MMAAGG - pisałeś, że miałem już wcześniej jakies problemy czy coś ? Przecież ja mam to konto około tygodnia no może 8-9 dni ? Nazwałem go Matrix Ten Prawdziwy, bo Matrix było zajęte, więc możliwe, że mylisz mnie z jakimś innym matrixem. W mfo3 gram od ponad tygodnia, dzisiaj dowiedziałem się o forum, więc mylisz mnie z kimś.

    // Multikonto gracza Matrix Ten Prawdziwy
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 17-02-2012 o 01:03

  7. #232
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kardinale Zobacz post
    Jack Sparrow Back



    Nie dość, że próbował mnie naciągnąć (nie on pierwszy, nie ostatni) to psuje opinię graczowi Jack Sparrow / minek.

    Jego multikonto to Death Of Angel, prosił mnie dzisiaj o przelanie ekwipunku.

    https://img718.imageshack.us/img718/3351/oszustw.jpg
    Ostatnio edytowane przez minek ; 16-02-2012 o 15:07

  8. #233
    Volion
    Konto usunięte
    "- Powracając do tematy minek , coni jak ktoś by wam zgrabował konto do 0 na mf 2 czy 3 nie wiem czy byli byście spokojniejsi niż Volion ..."

    Popieram !!!

  9. #234
    Nie popieraj osoby która próbuje się wybielić własnym multikontem.

    Temat zamykam bo robi się spam, przyjdzie VaanDee zrobi w nim porządek to go otworzy.

  10. #235
    Na wstępie, pragnę podziękować za zainteresowanie tematem, żałuję tylko że mnie to ominęło.

    Posty nie związane z tematem usunąłem, uznawszy je jako spam.

    Kwestie zgłoszeń odpowiednio udokumentowanych przez więcej niż 1 gracza pozostawię bez komentarza z wiadomego powodu.

    Jeśli chodzi o gracza Volion i jego zgłoszenie, nie poparte niczym, wszak nie spodziewał się, iż tak sytuacja się
    potoczy (o ile miała miejsce) to jednak z późniejszych wypowiedzi drugiej strony "konfliktu", można wysnuć
    następujący wniosek ... to jest wielce prawdopodobne. Dlaczego? o tym za chwilę.

    Jak wspomniał moderator BaGGy, trzeba mieć na uwadze konsekwencje takiego czynu - handel z obcym graczem.
    Naiwnie można sądzić, że jest gdzieś w sieci gra pozbawiona oszustów, złodziei i innego typu krętactwa.
    Można by powiedzieć, że takie rzeczy są na porządku dziennym, społeczeństwo nie jest idealne, a w sieci można
    wiele robić, więcej niż w realnym otoczeniu. Dlatego siłą rzeczy, złe nawyki wcześniej czy później znajdą swoje
    odzwierciedlenie w poczynaniach każdego z nas. Wracając do tego konkretnego przypadku, niestety muszę
    stwierdzić, iż gracz Volion sam jest sobie winien, zaufał złej osobie. Nawet jeśli, dysponowalibyśmy odpowiednimi
    narzędziami do ewentualnego zwrotu utraconego ekwipunku to nie sądzę by był to nasz obowiązek, nie jeśli
    osoba pokrzywdzona w ten czy inny sposób się do tego przyczyniła. Tutaj można prosić jedynie Admina o
    sprawdzenie, czy taki handel miał miejsce i czy ... tego już nie napiszę

    Aby uniknąć w przyszłości podobnych wpadek radzę szukać bardziej uczciwych graczy do pomocy, najlepiej na forum,
    poprzez założenie tematu w Hyde Park, sam mogę zaproponować swoje usługi, chętnie pomogę przerzucić cokolwiek
    na inną postać, bez opłat, bez ryzyka utracenia swoich dóbr.

    Na koniec zostawiłem sobie najlepsze, dlaczego uważam, że zgłoszenie gracza Volion jest wielce prawdopodobne?
    Poniekąd wyrobiłem sobie takie zdanie czytając wypowiedzi "Matrix ..." jak również "Fire Fighter", doprawdy
    zastanawiający jest fakt, że nawy forumowicz, na początku swojej bytności na forum nie robi nic innego jak
    tylko trafia do tego tematu i broni innego użytkownika ... sprawdziłem te 2 konta i dziwnym trafem okazało się,
    że to multikonta! Podobnie jak gracz MMAAGG i Death Of Angel, adresy IP w obu przypadkach są identyczne.

    A przy okazji, zgłoszenie:



    Otwieram temat ...
    Załączony obraz Załączony obraz  

  11. #236
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389



    "co prosze pana?" xD

  12. #237
    @Up zlamiłeś ,trzeba było pogadać sobie dłużej
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  13. #238
    KrystianMO
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kampaj Zobacz post



    "co prosze pana?" xD
    Też go widziałem ale osobnego czatu nie prowadziłem Pamiętam jeszcze, że spotkałem użytkownika który straszył mnie banem
    Ostatnio edytowane przez KrystianMO ; 18-02-2012 o 19:47

  14. #239
    Volion
    Konto usunięte
    https://img577.imageshack.us/img577/6349/121es.png

    Proszę coś z tym zrobić bo ta osoba mnie tylko chce zastraszyć bo nie chce handlu dać z nią ...
    Tylko mnie dręczy i podaje się za nie wiem kogo ..

    https://img215.imageshack.us/img215/8097/1211e.png

    To dostałem po odp. pod spodem ...

    Ja w czym ? niby oszukuję , niezła bajka

    "
    up
    1screen- lol chlopie czemu nie pokazałeśco było wyżej nad tą wypowiedzią śmieszny jesteś jak można ukraś przedmioty włanczając handel przez " html kopiuj wklej " LOL co to :P ty się lepiej przyznaj że masz multi albo okropnie kłamiesz i oszukujesz ludzi.
    2 screen-Noob (zapis w leet speak: n00b) – określenie stosowane w slangu użytkowników komputera i internetu oraz graczy komputerowych (szczególnie gier wieloosobowych). Oznacza osobę reprezentującą sobą cechy negatywne lub zachowującą się w sposób niewłaściwy w rozumieniu społeczności internautów lub graczy komputerowych. żółó wikipedia więc mam prawo tak do ciebie powiedzieć :P okraś kogos włanczając tylko handel nie wyczymam ze śmiechu nie wiem czy mam płakać czy się śmiacz . <HAHA >?? :P
    down
    kłamiesz ze masz coś czego nie masz i mi tylko głowe zawracasz
    ps czemu o tych screenach piszesz w dziale oszuści jak tam nie ma nic z oszustwa no chyba że ty
    Powiem ci tylko tyle że przez takich bluzgów jak ty old mf podupadło i mfo 2 też zaczyna ... teraz tylko się boję o mf3 ... no ale powodzenia jeśli ktokolwiek myśli że jak jest 24 k ludzi zarejestrowanych to każdy jest oline przynajmniej raz na tydzień , to się myli , większość to multi dzięki czemu mfo jeszcze nie upadło .. przykład najlepszy serwer mfo 2 - 3 św ! a 1 i 2 św to tylko garstka ludzi i naciągaczy ze doświadczeniem 5-4 letnim
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 19-02-2012 o 17:07

  15. #240
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    up
    1screen- lol chlopie czemu nie pokazałeśco było wyżej nad tą wypowiedzią śmieszny jesteś jak można ukraś przedmioty włanczając handel przez " html kopiuj wklej " LOL co to :P ty się lepiej przyznaj że masz multi albo okropnie kłamiesz i oszukujesz ludzi.
    2 screen-Noob (zapis w leet speak: n00b) – określenie stosowane w slangu użytkowników komputera i internetu oraz graczy komputerowych (szczególnie gier wieloosobowych). Oznacza osobę reprezentującą sobą cechy negatywne lub zachowującą się w sposób niewłaściwy w rozumieniu społeczności internautów lub graczy komputerowych. żółó wikipedia więc mam prawo tak do ciebie powiedzieć :P okraś kogos włanczając tylko handel nie wyczymam ze śmiechu nie wiem czy mam płakać czy się śmiacz . <HAHA >?? :P
    down
    kłamiesz ze masz coś czego nie masz i mi tylko głowe zawracasz
    ps czemu o tych screenach piszesz w dziale oszuści jak tam nie ma nic z oszustwa no chyba że ty
    Ostatnio edytowane przez skarlet ; 18-02-2012 o 21:06

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •