Strona 15 z 135 PierwszyPierwszy ... 513141516172565115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 225 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #211
    Wstaw ponownie tego screena jeśli masz w oryginalnej formie.

  2. #212
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2011
    Postów
    87
    mnie przed chwilka gracz loonatic oszukał na 400k... Miał mi sprzedac 35 MF a dal 35 golda.... Proponuje po banować takich noobów....

  3. #213
    Normalnie ręce opadają ...
    Skoro nie pomagają ostrzeżenia, ten temat to widocznie los tak chciał.
    Nic się nie da zrobić, jesteś ofiarą własnego niedopatrzenia.

  4. #214
    Cytat Napisał VaanDee Zobacz post
    Normalnie ręce opadają ...
    Skoro nie pomagają ostrzeżenia, ten temat to widocznie los tak chciał.
    Nic się nie da zrobić, jesteś ofiarą własnego niedopatrzenia.
    i zarazem dałeś się podejśc jak noob -
    Proponuje po banować takich noobów....
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  5. #215
    Volion
    Konto usunięte
    Mnie gracz : Matrix Ten Prawdziwy
    oszukał !
    Dzisiaj o Godzinie 10:00 poprosiłem by pomógł mi przelać ekwipunek z konta kolegi na którym nie gra na moje .
    On jednak kiedy już przekazałem mu eq sprytnie wylogował się wrócił po kilki minutach zmienił wygląd i udawał głupiego ( co występuje też teraz )
    Moją prośbą jest to by GM'a zaczęło funkcjonować , i to by zwrócono mi ekwipunek i wreszcie zbanowano go .
    Co do Ekwipunku był on wartościowy jak na młodego wbijacza rank :

    - Skórzany Kapelusz +1
    - Maska +3
    - Skórzana Zbroja +3
    - Lekka Zbroja +3
    - Drewniane Buty +2
    - Trzewiki +3
    - Skórzany Wisiorek +3
    - Pierścień Refleksu +3
    - Hp Plus 1 *****
    - Hp Plus 1 ****

    Jeśli jest to możliwe proszę o pomoc .
    Wiem że wasze komentarze z którymi się już spotkałem będą brzmieć :
    " trzeba być naprawdę frajerem by dać się wrobić "
    " twoja wina nie trzeba było "
    Jednak myślałem że tu będą sami życzliwi i uczciwi ludzie .
    No nic powracając do tematu oto moje dowody :
    - Na początku wbiłem na konto kolegi ( około 12:00 ) by zastawić pułapkę : " kupię ekwipunek 7-8 lvl +2/3 "
    gracz Matrix Ten Prawdziwy zgłosił się po 10 min i wypisał 4 reczy z listy które mi ukradziono po przedstawieniu swojego nicku
    powiedział że nie było go dziś .
    Skorygowałem to i powiedziałem że wbijał przecież dziś 19 lvl
    Zdałem sobie sprawę że coś kręci i zacząłem pisać na czacie że jest po prostu oszustem po czym spotkałem się z komentarzami przedstawionymi wcześniej .
    Dlatego zwracam się z prośbą do GM'a by rozpoznał Ip z handlu pomiędzy mną i Matrixem tym Prawdziwym , oraz do was byś cie na niego uważali .

    Nick : Adderst
    Poziom. 6

  6. #216
    Cytat Napisał Volion Zobacz post
    Mnie gracz : Matrix Ten Prawdziwy
    oszukał !
    Dzisiaj o Godzinie 10:00 poprosiłem by pomógł mi przelać ekwipunek z konta kolegi na którym nie gra na moje .
    On jednak kiedy już przekazałem mu eq sprytnie wylogował się wrócił po kilki minutach zmienił wygląd i udawał głupiego ( co występuje też teraz )
    Moją prośbą jest to by GM'a zaczęło funkcjonować , i to by zwrócono mi ekwipunek i wreszcie zbanowano go .
    Co do Ekwipunku był on wartościowy jak na młodego wbijacza rank :

    - Skórzany Kapelusz +1
    - Maska +3
    - Skórzana Zbroja +3
    - Lekka Zbroja +3
    - Drewniane Buty +2
    - Trzewiki +3
    - Skórzany Wisiorek +3
    - Pierścień Refleksu +3
    - Hp Plus 1 *****
    - Hp Plus 1 ****

    Jeśli jest to możliwe proszę o pomoc .
    Wiem że wasze komentarze z którymi się już spotkałem będą brzmieć :
    " trzeba być naprawdę frajerem by dać się wrobić "
    " twoja wina nie trzeba było "
    Jednak myślałem że tu będą sami życzliwi i uczciwi ludzie .
    No nic powracając do tematu oto moje dowody :
    - Na początku wbiłem na konto kolegi ( około 12:00 ) by zastawić pułapkę : " kupię ekwipunek 7-8 lvl +2/3 "
    gracz Matrix Ten Prawdziwy zgłosił się po 10 min i wypisał 4 reczy z listy które mi ukradziono po przedstawieniu swojego nicku
    powiedział że nie było go dziś .
    Skorygowałem to i powiedziałem że wbijał przecież dziś 19 lvl
    Zdałem sobie sprawę że coś kręci i zacząłem pisać na czacie że jest po prostu oszustem po czym spotkałem się z komentarzami przedstawionymi wcześniej .
    Dlatego zwracam się z prośbą do GM'a by rozpoznał Ip z handlu pomiędzy mną i Matrixem tym Prawdziwym , oraz do was byś cie na niego uważali .

    Nick : Adderst
    Poziom. 6
    Tego typu sprawy pewnie i tak nie będą karane. Handel jest wolny i w momencie, gdy komuś powierzamy swój ekwipunek musimy liczyć się z tym, że może go sobie zatrzymać. Trudno byłoby kontrolować tego typu transakcje i karać za to.
    Na początku wbiłem na konto kolegi
    To akurat WK reguluje.

  7. #217
    Matrix Ten Prawdziwy
    Konto usunięte
    Hmmm dziwne, że się dałeś komuś oszukać ;/ Szkoda tylko, że nie masz żadnych dowodów!! Ja jestem Matrix Ten Prawdziwy i to ja jestem zdziwiony. Ten gracz pisał, że kupuje jakieś rzeczy i napisałem mu, że mam na sprzedaż Lekka zbroje +3 i Drewniane buty +2 z tego co pisał. Po chwili zaczął do mnie wypisywać, że dzwoni na policję, do gm i że jestem uziemiony, że go oszukałem..hahaha tylko, że ja nie wiem o co mu chodziło. Potem próbował mi wmówić, że skoro mam połowę tego eq co mu ukradli to, że ja to zrobiłem -.-. Szkoda gadać, tylko, że oczernianie mnie przy wszystkich i spamowanie, że jestem oszustem - Ty powinieneś dostać za to bana chłopcze ! Czekam na przeprosiny za oczernianie mnie !

  8. #218
    Cytat Napisał ŚwMonitor Zobacz post
    Miał mi sprzedac 35 MF a dal 35 golda.
    Odpowiedzą na takie oszustwa mogłoby być wprowadzenie minimalnej ilości golda w handlu, powiedzmy na 500g. Zapobiegłoby to podobnym oszustwom. Nikt przecież nie sprzedaje/kupuje 500 MF

  9. #219
    Volion
    Konto usunięte
    Nie przepraszam Oszustów ...

    Do tego nie chciałeś mi pokazać tego eq tylko dałeś mi ignora jak ci powiedziałem że znam każdy bonus na pamięć ..

  10. #220
    Matrix Ten Prawdziwy
    Konto usunięte
    Ignora Ci nie dałem i czekam na przeprosiny. Puki mnie nie przeprosisz za BEZPODSTAWNE oczernianie mnie jesteś NIKIM. Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie. Nq.

  11. #221
    Volion
    Konto usunięte
    Nie ignor sam się zrobił , co nie ?
    I powiedz że kilka innych osób samo się oszukało a ty jesteś tylko obserwatorem co ?

  12. #222
    Matrix Ten Prawdziwy
    Konto usunięte
    BUAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHA innych osób ? DZIECKO! ZERO DOWÓD ! NIKOGO NIE OSZUKAŁEM ! ZAPROPONOWAŁEM SPRZEDAŻ 2 RZECZY! A TY MNIE BEZPODSTAWNIE OCZERNIASZ PRZY WSZYSTKICH! Ty już jesteś nikim w tej grze i wszyscy Cię nie lubią za spam i kłamstwa ! Lepiej znajdź inną grę albo ochłoń i mnie przeproś dziecko.

  13. #223
    Loonatic
    Konto usunięte
    Cytat Napisał minek Zobacz post
    Odpowiedzą na takie oszustwa mogłoby być wprowadzenie minimalnej ilości golda w handlu, powiedzmy na 500g. Zapobiegłoby to podobnym oszustwom. Nikt przecież nie sprzedaje/kupuje 500 MF
    Wchodze sobie na forum żeby poczytać co nowego, a tu widze samego siebie w temacie z oszustami, niżej czytam, że ludzie traktują mnie faktycznie jak złodzieja. Nawet do głowy im nie przyjdzie że ktoś może kłamać, bo przegrał walke, bo jest idiotą itp... Jeśli to ma tak wyglądać to temat mija sie z celem.
    Patrze niżej, następny oczerniony, przez jakiegoś chłopca (Volion). Typ lata od 10 rano w okół teleportu w Eternii i krzyczy że zaraz zadzwoni na policje, potem że już zadzwonił, ale kazali mu poczekać 24h od chwili popełnienia przestępstwa.. No ludzie chowajcie takich gości bo gra traci na wartości.
    Potem wejdzie ktoś inny na forum, zobaczy taką bzdure i uwierzy "bo przecież jest na forum gry".

    aż sie przykro robi

  14. #224
    Kardinale
    Konto usunięte
    Jack Sparrow Back



    Nie dość, że próbował mnie naciągnąć (nie on pierwszy, nie ostatni) to psuje opinię graczowi Jack Sparrow / minek.

  15. #225
    True Fighter
    Konto usunięte
    Dwie sprawy: Pierwsza - Ten koleś co oczerniał matrixa to chyba jakiś niedorozwinięty prawda ? dziecko nie ma podstaw ani nic aby go oczerniać, a sam widziałem jak spamował przez 2 godziny ! Nic tylko dać bana aby odpoczął albo niech przeprosi tego Matrixa....
    Druga sprawa : Koleś o nicku "Jack Sparrow Back" - oszust na mf tutaj dowody...:
    Nazwa:  jack.jpg
Wyświetleń: 242
Rozmiar:  91.3 KB

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •