Strona 11 z 135 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #151
    Szobryy
    Konto usunięte
    hahaha chcial odemnie Mf ja mu daje 10mf a ten polowe kasy i polowe kasy puzniej jak nadropi ;>

  2. #152
    Coni
    Konto usunięte

  3. #153
    Kelkin
    Konto usunięte
    też tak miałem

  4. #154
    Cytat Napisał Dragoni Zobacz post
    też tak miałem
    Chcesz się jakoś do tego odnieść, nim trafisz na 1 stronę?

    Nazwa:  Dragoni sprzedaż konta.jpg
Wyświetleń: 13897
Rozmiar:  86.8 KB



    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 04-02-2012 o 12:57

  5. #155
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Dragoni również i do mnie pisał. Chce sprzedać konto petes. Zgłosił się nawet do mnie oszukany przez niego gracz "the rock" z prośbą żebym go zbanował

  6. #156
    Bludemon
    Konto usunięte
    Gracz Damian, Faireunvere - Chciał walczyć, ja, będąc krok od zwycięstwa, zauważyłem PW, z prośbą o to, abym mu dał remis, wzamian za 50k i zbroję kajana +2. Ja sie zgodziłem, bo takiej o to zbroi szukalem. Po walce nie dal mi ani tego, ani tego.

  7. #157
    Cytat Napisał Bludemon Zobacz post
    Gracz Damian, Faireunvere - Chciał walczyć, ja, będąc krok od zwycięstwa, zauważyłem PW, z prośbą o to, abym mu dał remis, wzamian za 50k i zbroję kajana +2. Ja sie zgodziłem, bo takiej o to zbroi szukalem. Po walce nie dal mi ani tego, ani tego.
    Screen PW?
    Podaj link z raportem.
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 05-02-2012 o 20:40

  8. #158
    Coni
    Konto usunięte
    Gracz Damian to Faireunreve - zapewne napisał też jego drugi nick myśląc, że bardziej tego gracza skojarzymy.


    // Zauważyłem to, po prostu źle skojarzyłem, sądziłem że chodziło o DamianC
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 05-02-2012 o 20:43

  9. #159
    Bludemon
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=94756&vtid=0 raport, screena nie mam, nie zrobilem, mój błąd :c

    // sorry, przez pomyłkę odpowiedziałem w Twoim poście.
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 05-02-2012 o 21:48

  10. #160
    Z walki faktycznie wynika, że wygrałbyś starcie gdyby nie remis.
    Screena nie trzeba od razu robić, wystarczy nie śpieszyć się z opróżnianiem skrzynki.
    Bez tego nie mogę przyjąć tego zgłoszenia, ale to co jest to zostawię, może ktoś
    potwierdzi tą sytuację.

  11. #161
    Kaumashi
    Konto usunięte
    haha, było zupełnie inaczej..
    gracz Bludemon, powiedział : co mi dasz jak dam remis?, ja odpowiedziałem, że mogę dać 30k, potem zapytał jeszcze raz, i ja powiedziałem, że 50k i on dał ten remis no to ja też.. potem jak chciałem dać tego golda to on do mnie, że jestem totalne zero, i zaczął obrażać niecenzuralnymi słowami, i golda nie wziął. Potem chciałem się zmierzyć z nim i on akceptował pojedynek. Walka odbyła się zupełnie normalnie.

  12. #162
    Coni
    Konto usunięte
    Trochę mało wiarygodne wydaje się fakt, że gracz nie chciał przyjąć obiecanej zapłaty.

  13. #163
    Kaumashi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Trochę mało wiarygodne wydaje się fakt, że gracz nie chciał przyjąć obiecanej zapłaty.
    wiem, ale tak było.

  14. #164
    Cytat Napisał Faireunreve Zobacz post
    haha, było zupełnie inaczej..
    gracz Bludemon, powiedział : co mi dasz jak dam remis?, ja odpowiedziałem, że mogę dać 30k, potem zapytał jeszcze raz, i ja powiedziałem, że 50k i on dał ten remis no to ja też.. potem jak chciałem dać tego golda to on do mnie, że jestem totalne zero, i zaczął obrażać niecenzuralnymi słowami, i golda nie wziął. Potem chciałem się zmierzyć z nim i on akceptował pojedynek. Walka odbyła się zupełnie normalnie.
    Oczywiście nie masz nic na potwierdzenie swoich słów, rozmowa była pewnie na czacie, nie pomyślało się w porę itd
    Jak stwierdził, Coni, mnie też wydaje się mało prawdopodobne, nie logiczne, bez sensu, zachowanie gracza,
    który odmawia, gdy może łatwo zarobić. Bez jakiegokolwiek potwierdzenia obojętnie z której strony, sprawa pozostaje
    otwarta w znaczeniu dążenia do jej weryfikacji, a jednocześnie zamknięta bo skoro oboje nie macie nic na poparcie
    swojego zdania to weryfikacja jest nie możliwa.

  15. #165
    Kaumashi
    Konto usunięte
    więc tak. gracz Bludemon (swoim nowym kontem) domagał się walki ze mną (z moją postacią Damian), a więc zawalczyłem. Walkę wygrałem, zaczął mnie wyklinać i dodał do listy ignorowanych. Widać, że ten gracz ma jakąś obsesję.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •