Strona 66 z 135 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 976 do 990 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #976
    Cytat Napisał Majka blondyneczka Zobacz post
    Jak zrobić zrzut ekranu??? (Mam linuxa, więc umnie może być inaczej)
    System operacyjny nie ma znaczenia, musisz odszukać klawisz na klawiaturze odpowiadający za wykonanie zrzutu.
    Oznaczenia bywają różne, najczęściej jednak klawisz podpisany jest jako "PrtScr", np w niemieckiej klawiaturze może być "Druck S-Abf".
    Jakikolwiek "problem" może wystąpić z programem graficznym do którego taki zrzut wklejasz i zapisujesz. Nie podałaś dystrybucji linuksa
    więc nie wiem co masz, ale zwykle jakiś systemowy program graficzny powinien być, jeśli nie to trzeba poszukać na necie czegoś
    darmowego pod linuksa np TU

  2. #977
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 01-07-2013 o 00:26 Powód: łączenie

  3. #978
    Użytkownik
    Dołączył
    05-09-2011
    Postów
    45
    chce powiedzieć oszustach m.in. o VorS i MAMETT którzy wysyłają nr gg od kolesia który prawdopodobnie 10 mln a tak na serio okrada.

    *prawdopodobnie wysył
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 01-07-2013 o 00:26 Powód: łączenie

  4. #979
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2011
    Postów
    75

    Zły Oszustwo lub nie.

    Witam, nie wiem gdzie napisać o tym więc piszę tu.
    Dzisiaj pewien gracz (VorS) napisał mi, że pewien koleś da mi 10 mln golda za darmo. Ja ciekawski zgodziłem się podałem tamtemu gościowi hasło i login (VorS napisał, że dostał golda i wszystko jest dobrze), a on po jakimś czasie napisał mi, że jest adminem gry i, że to był test, i że źle go zdałem więc za kare usunął mi parę itemków z Eq (konto nadal mam i nic nie zmienił) usunął mi międzyinnymi: Laska Kapłana, Kaptur Kostuchy i jeszcze parę cennych itemków. Więc pytam się czy to na pewno był admin czy może to jakiś oszust, który podał się pod admina i handlem dał innej postaci moje itemki. Proszę o szybką odpowiedź.

  5. #980
    Zohan Dvir
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gyjz Zobacz post
    ciekawski zgodziłem się podałem tamtemu gościowi hasło i login
    Administracja nigdy nie prosi o dane dostępowe do konta. To był najzwyklejszy oszust.

  6. #981
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2011
    Postów
    75
    Cytat Napisał Tifaaa Zobacz post
    Administracja nigdy nie prosi o dane dostępowe do konta. To był najzwyklejszy oszust.
    W takim razie co mam zrobić? Napisać do admina? Żal mi najbardziej tej laski....

  7. #982
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Ciesz się, że ukradł Ci tylko parę itemków.

  8. #983
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Admin jak bedzie chcial to i tak wejdzie na twoje konto bez pytania sie o co kolwiek:P Oni mają dostep do wszystkich loginów i haseł :P

    1 i myśle ze ostatni raz dales sie oszukac

    // edit - VD

    Oni mają dostep do wszystkich loginów i haseł :P
    Nie prawda, Admini mogą wejść na czyjeś konto bez konieczności znania loginu i hasła
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 01-07-2013 o 20:22

  9. #984
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ekonomista Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/148143988
    Kolejny dowód, Elwirka i Trusk na multi i na ostatnią chwile wchodzi OnoWariatka by powiększyć mu drop na trzecią postać
    https://mfo3.pl/r/147512861

    Ewidentne multi +

    14:29
    OnoWariatka: brata postac nie wiem co robic


    https://mfo3.pl/r/141904224

    14:28
    Truskolasky: przyjde 3 charem
    Ostatnio edytowane przez Potencjalny Nabywca ; 02-07-2013 o 12:07

  10. #985
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2012
    Postów
    1
    [IMG][/IMG]

    Spam sprzedaży konta

  11. #986
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    to co wyżej tylko inny człek:
    19:04 LewyxD sprzedam konto prawie 40 lvl za 30 mf
    tu dochodzi pewnie jeszcze multi.


    i przypominam o smyraczu. cały dzień spamuje w Eternii.
    DLACZEGO MIMO ZGŁOSZEŃ ŁAMANIA REGULAMINU NIC NIE ZROBICIE?! tu grają dzieciaki, naiwne i mogą dać się oszukać.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  12. #987
    Wszystkie zgłoszenia dotyczące multi zostaną rozpatrzone w swoim czasie, gdy będzie panel.

  13. #988
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    i tak na to lejecie ale co mi tam: https://i44.tinypic.com/2nm3cr8.png
    próba wyłudzenia danych do konta
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  14. #989
    Houqe
    Konto usunięte
    Ciekawy typek, który spamuje od kilku dni na czacie w Eliar tym, że da każdemu kasy i MF-ów do woli i żeby pisać do niego na gg. Ciekawa sprawa, to napisałem:



    Dziwnie odpowiadał:



    Potem się wylogował i zalogował na inna postać (Igor Mistrz). Stworzył chyba nową. No to znów pisze do typa:



    Jak dla mnie koleś kradnie konta, hasła, lub wysyła keylogery poprzez gg. W każdym razie nie wyczarowuje golda, ani MF-ów.

    PS: Soraski za wulgarki! ;d

  15. #990
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    No cóż stałem tak sobie spokojnie w jednym z miast 2 dni temu i patrzę a tam ktoś daje taką wiadomość [zakładka Handel]:

    No cóż zaintrygowany tym "jak on ma zamiar to zrobić" napisałem do niego przedstawiam wam naszą całą rozmowę bo moim, małym sposobie przestał do mnie odpisywać chociaż był on-line. Widać że to wyłudzacz haseł

    Dżebulaaf na Tropie:









    I tu już wiedząc "w czym jest Problem" napisałem :



    I to po tym moim sposobie przekazania nie odpisał :/ Jawne wyłudzenie Hasła raczej nie podejrzewał, że go wezmę na podchwytliwość i się wycofał

    Korzystając z tematu chciałbym zgłosić tego gracza iż chciał/chce on się wymienić kontem co jest niezgodne z regulaminem :


    Dodatkowo w jeden z walk z wywerną gracz mający w posiadaniu postać Fania przyznała się do posiadania Multii Konta oto i link do walki :

    https://mfo3.pl/r/149850817

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •