Strona 95 z 135 PierwszyPierwszy ... 45859394959697105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,411 do 1,425 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #1411
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    Przyznał się(odpowiedz wyżej), wiadomość mam cały czas nie usuwałem; ). (Nic nie podrabiałem)

    Nie oszukałeś mnie bo sie nie dałem.. więc gdzie logika? Jesteś oszustem, tyle...

  2. #1412
    Harutotte
    Konto usunięte
    Nie polecam jakichkolwiek wymian mini z graczem XxMarekXx. Zaciąga na obszary bójkowe (w moim przypadku żółw) po czym atakuje.

  3. #1413
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Takich oszustw się tu nie wypisuje.

  4. #1414
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Trixie Mattel Zobacz post
    Takich oszustw się tu nie wypisuje.
    Temat został założony w celu przestrzegania przed graczami - oszustami, którzy w różny
    sposób dopuszczają się krętactw, oszustw, kradzieży i innych podobnych czynów o
    negatywnym charakterze.
    @EDIT
    no, chyba że tak, z tym masz rację
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 10-01-2016 o 11:30

  5. #1415
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    https://imgur.com/9cV9wno

    Sprzedaż konta gracza TiiErU

    "13. Każde konto w grze jest własnością Usługodawcy, który użycza je do wyłącznego korzystania osobie, która je utworzyła. Zabroniona jest sprzedaż kont, jak również przekazywanie lub udostępnianie ich innym osobom. Z konta może korzystać jedynie osoba, która je utworzyła."

  6. #1416
    Użytkownik Avatar PeJoWiEc
    Dołączył
    01-03-2014
    Postów
    57
    Cytat Napisał matipce Zobacz post
    https://imgur.com/9cV9wno

    Sprzedaż konta gracza TiiErU

    "13. Każde konto w grze jest własnością Usługodawcy, który użycza je do wyłącznego korzystania osobie, która je utworzyła. Zabroniona jest sprzedaż kont, jak również przekazywanie lub udostępnianie ich innym osobom. Z konta może korzystać jedynie osoba, która je utworzyła."
    Tłumaczyłem wszystkim że to chodzi o sprzedaż hajsu , zdolności i gemów !!!
    A dziecko i tak nie zrozumiało to zaczeło wyzywać.
    A to nie jest zabronione gdyż koleś sprzedawał swojego golda i jakoś nie dostał bana !!!

  7. #1417
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Człowieku, cały czas spamowałeś o sprzedaż konta, więc po co te dywagacje? "...Siemanko sprzedam konto, NA KONCIE BĘDZIE 70-88kk...." - Tu nie ma ani grama informacji o sprzedaży zdolności czy gemów. Błaźnisz się tylko.

  8. #1418
    Użytkownik Avatar PeJoWiEc
    Dołączył
    01-03-2014
    Postów
    57
    Cytat Napisał matipce Zobacz post
    Człowieku, cały czas spamowałeś o sprzedaż konta, więc po co te dywagacje? "...Siemanko sprzedam konto, NA KONCIE BĘDZIE 70-88kk...." - Tu nie ma ani grama informacji o sprzedaży zdolności czy gemów. Błaźnisz się tylko.
    Po pierwsze nie spamowałem tylko 1 albo 2 razy to wyświetliłem więc sie nie pogrążaj
    a gdybyś czytał dokładnie ze zrozumieniem to co pisałem na głównym to byś widział ze tam pisało o zdolno i złocie i gemach

  9. #1419
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    To są po prostu szemrane interesy. Może kary za to nie będzie, ale jak ktoś Was oszuka to nie przychodźcie wtedy do administracji płakać

  10. #1420
    Liu Bei
    Konto usunięte

  11. #1421
    filu
    Konto usunięte
    Siemano dziś zostałem oszukany przez gracza Roussuel. Spytał się mnie czy nie chcę zarobić Po przez 3 walki manual oddawając mu rank. Obiecała dać 120k i eg na 50lw. Natomiast po walkach dałem mu handel a on odżócił i zablokował ze mną czat. Ponoć nie tylko mnie oszukał ale także mareka 51 lvl jej ponoć miał dać 700k. Nie mam zamiaru tego tak zostawić Proszę o wyrozumiałość i dać mu odpowiednią nauczkę Dziękuje I pozdrawiał administrację

  12. #1422
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał filu Zobacz post
    Siemano dziś zostałem oszukany przez gracza Roussuel. Spytał się mnie czy nie chcę zarobić Po przez 3 walki manual oddawając mu rank. Obiecała dać 120k i eg na 50lw. Natomiast po walkach dałem mu handel a on odżócił i zablokował ze mną czat. Ponoć nie tylko mnie oszukał ale także mareka 51 lvl jej ponoć miał dać 700k. Nie mam zamiaru tego tak zostawić Proszę o wyrozumiałość i dać mu odpowiednią nauczkę Dziękuje I pozdrawiał administrację
    Sprzedaż rankingu też jest zabroniona w regulaminie Dziękuje I pozdrawiał administrację

  13. #1423
    Użytkownik Avatar aXe
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    100
    Nazwa:  9fdc40d17450da73a836dea4b0f49a2b.png
Wyświetleń: 269
Rozmiar:  47.8 KB
    Oczywista próba wyłudzenia pasów z celem okradzenia konta.

  14. #1424
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Dobra wrzuce to tu bo aż to smieszne juz :
    gracz ---> Be Quiet


    17:49
    Nocny Lowca czyje multi ?
    17:50
    Be Quiet Nikogo !
    17:50
    Nocny Lowca grales wczesniej w to ?
    17:50
    Be Quiet Nie.
    17:51
    Nocny Lowca no to pewne mulit nowy gracz nie jest w stanie wszystkiego tak opanowac na raz
    17:52
    Be Quiet Człowiek po studniach informatycznych gra troche inaczej.
    17:52
    Nocny Lowca gram w to za dlugo by sie nabrac na cos takiego ze w chwile ogrnoles caly schemat i zdolnosci i wszystko
    17:52
    Nocny Lowca ale dobra baw sie


    Scrin nie potrzebny wystarczy sprawdzic jego profil gra chwile ma nawalone rankingi masakrycznie
    i same raporty kazda walka z niewiadomym graczem i z kazdym po minimum 3 :P
    ladnie z kims tam dziala do nabbijania



    Ogolnie gracze :
    Be Quiet
    PerfectChaos
    Luzowa
    I see ghosts
    Arh magic
    WojowniczkaMroku

    i pelno innych jeszcze by wypisac wszystko :
    wszystkie postacie maja prawie identyczny czas gry wszystkie postacie maja podobne lv i wszystkie walcza miedy soba
    Ostatnio edytowane przez Nocny Lowca ; 30-01-2016 o 18:00

  15. #1425
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2016
    Postów
    2
    Próba wyłudzenia loginu i hasła. Nazwa:  Bez*tytułu.png
Wyświetleń: 716
Rozmiar:  1.21 MB

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •