Strona 94 z 135 PierwszyPierwszy ... 44849293949596104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,410 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #1396
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Danielll Zobacz post
    Jej Zostałem Okradziony przez Gracza Goldenpah podalem MO pasy do konta bo potrzebował em pomocy z zadaniem a on zabrał mi całe EQ i kasę
    Wiesz jakby ktos kogo nie znam w rzeczywistosci podal mi haslo to tez bym go okradl w sumie wiekszosc osob by tak zrobila, dlatego nie podaje sie hasla nikomu.

  2. #1397
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Wiesz jakby ktos kogo nie znam w rzeczywistosci podal mi haslo to tez bym go okradl w sumie wiekszosc osob by tak zrobila, dlatego nie podaje sie hasla nikomu.
    to jesteś w sumie potencjalnym złodziejem XD
    ja bym tak nie zrobił, nie tylko ze względu na regulamin. Kiedyś gościówa mnie z kimś pomyliła i dała mi przez handel 100k. Kiedy oprzytomniała, to oddałem jej 90909.

    Danielll: jak mówili wyżej, nie podawaj nikomu hasła, NIGDY! Nie dość, że mogą cb okraść, to jeszcze łamiesz regulamin, za co możesz dostać bana.

  3. #1398
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    to jesteś w sumie potencjalnym złodziejem XD
    ja bym tak nie zrobił, nie tylko ze względu na regulamin. Kiedyś gościówa mnie z kimś pomyliła i dała mi przez handel 100k. Kiedy oprzytomniała, to oddałem jej 90909.
    I to sie chwali

    A co do tematu:

    Wymienialem sie prezentami z graczem Eilam, napisalem czy te za 100k moga byc. Odpisal ze moga po czym od razu wyslalem prezent, po minucie otrzymalem prezent za 25k. Napisalem do gracza w celu wyjasnienia sytuacji - po chwili otrzymalem odpowiedz, ze On rowniez taki ode mnie dostal, co jest nie prawda.

    Nie, nie chodzi mi o te 75k, tylko o sam fakt. Nie lubie ludzi, z ktorymi sie na cos umawiam (badz cos ustalamy dobrowolnie), ja sie wywiazuje z umowy, zas druga strona nie wywiazuje sie z niej.

    W wyniku tej sytuacji: Nie polecam gracza Eilam.

  4. #1399
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Nie polecam gracza Tęczowy Gumiś.

    Żadnych stycznośći między handlami,nie polecam się również umawiać na walki.

  5. #1400
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    41
    https://www.youtube.com/watch?v=dY1wnWvEK2Y Rozdaję konto (Niemal nic nie warte) i wyzyskuje suby w eternii

  6. #1401
    Danielll
    Konto usunięte
    Przez tego Goldenpaha całą gra do niczego nic nie mogę zrobić przez ta kradzież

  7. #1402
    Liu Bei
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Nie polecam gracza Tęczowy Gumiś.

    Żadnych stycznośći między handlami,nie polecam się również umawiać na walki.
    Ja przynajmniej nie posiadam multi-konta
    Nie polecam styczności z Fann....gdyż żebra o Rank,a po przegranej walce płacze że ma w czterech literach rank i daje ignora.Pozdrawiam

  8. #1403
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Tęczowy Gumiś Zobacz post
    Ja przynajmniej nie posiadam multi-konta
    Nie polecam styczności z Fann....gdyż żebra o Rank,a po przegranej walce płacze że ma w czterech literach rank i daje ignora.Pozdrawiam
    Nie mam multi-konta.

    Nie żebram o rank, spytałem o walkę :-)
    Tak tak, bo mam gdzieś rank - chciałem tylko sprawdzić czy oszukasz, i przy okazji ostrzeżyłem innych graczy przed tobą

  9. #1404
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Każdy kolejny post będący ripostą słowną do poprzedniego, zostanie sylwestrowo nagrodzony (czyt. hucznie).

  10. #1405
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    22:36
    EndorMerk Witam
    22:37
    EndorMerk Przysłał mnie Tomi
    22:37
    EndorMerk Inaczej Założyciel gry
    22:38
    Nocny Lowca no i
    22:39
    EndorMerk Gra ma błędy
    22:39
    Nocny Lowca oo jakie :O
    22:39
    EndorMerk Mam permisje i Tomi powiedział żebym ściągnał jakiegoś gracza który zaryzykuje
    22:40
    Nocny Lowca i co dalej :O
    22:40
    EndorMerk Potrzebujemy Loginu i Hasła aby naprawić problem,to jest pierwszy sposób a drugi to:
    22:40
    EndorMerk Zamknięcie MFO3 na 2 miesiące i skasowanie wszystkich kont
    22:41
    Nocny Lowca a ok powiec tomiemu ze jutro o 18 jak co dzien idziemy na piwo
    22:41
    EndorMerk Zaryzykujesz? otrzymasz tytuł bohatera,na forum będzie on widoczny przed nickiem
    22:42
    Nocny Lowca masz aktualnie pecha to wlasnie ja jestem Tomi . jutro zostanie nalozony ci ban na IP komputera a wrazie dalszych wyludzen zostaniesz zgloszony na policje co grozi kara do 5 lat
    22:42
    EndorMerk niejesteś
    22:42
    EndorMerk daj bana na konto Levusek (moje) jak tak
    22:43
    Nocny Lowca dobrze jutro o 18:00 zostanie zablokowane calkowicie konto
    22:43
    EndorMerk Dobra przepraszam
    22:43
    EndorMerk DOBRA PRZEPRASZAM rozumiesz?
    22:44
    Nocny Lowca nie musze rozumieć ta gra ma sie opierac na uczciwosci nie na oszustwach . milych snow
    22:45
    EndorMerk W nocy przyjdzie Jeff The Killer i cie zabije
    22:46
    Nocny Lowca na coż widocznie nie dorosles do życia i przebywania z innymi ludzmi



    PS nie chcialo mi sie robic scrina bo dzis troche %%% no
    Ostatnio edytowane przez Nocny Lowca ; 28-12-2015 o 22:50

  11. #1406
    harry pot
    Konto usunięte

    ban za nic nie robienie

    gracz Polskixrycerz chciał odemnie wyłudzić złoto i uzbro pod groźbą bana 30 dni (ma kolege moderatora)

    // ... i całe zastępy moderatorów nie mają znaczenia, mod w grze nie ma żadnej władzy - VD
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 03-01-2016 o 19:20 Powód: komentarz

  12. #1407
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    Nazwa:  tęczowy gumiś.jpg
Wyświetleń: 312
Rozmiar:  109.5 KB

    Tęczowy Gumiś wyłudza w taki sposób mf od nowych lub mało spostrzegawczych graczy
    (ja się nie nabrałem).

  13. #1408
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Spaav Zobacz post
    Tęczowy Gumiś wyłudza w taki sposób mf od nowych lub mało spostrzegawczych graczy
    (ja się nie nabrałem).
    Jak Tomi już się tym graczem zainteresuje to niech sprawdzi jeszcze bilans wysłanych i odebranych prezentów za MF - bo w tym zakresie też może mięć nadużycia (oferował wysłanie dwóch za jeden).

  14. #1409
    Liu Bei
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Spaav Zobacz post
    Nazwa:  tęczowy gumiś.jpg
Wyświetleń: 312
Rozmiar:  109.5 KB

    Tęczowy Gumiś wyłudza w taki sposób mf od nowych lub mało spostrzegawczych graczy
    (ja się nie nabrałem).
    1. Może i wysłałem ale Cie nie oszukałem.
    2. Podczas wymiany prezentów nr2 nie oszukałem.
    3. Każdy ma prawo popełnić błąd za który przepraszam.
    4.Łatwo podrobić screen.

  15. #1410
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Tęczowy Gumiś Zobacz post
    3. Każdy ma prawo popełnić błąd za który przepraszam.
    4.Łatwo podrobić screen.
    Zdecyduj się czy popełniłeś błąd, czy to on podrobił screen. Bo to się nieco wyklucza :v
    Oszukańców powinno się banować na stałe. Proste, skuteczne, sprawdzone (tak naprawdę to ostatnie to jeszcze nie).

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •