Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Mag 4 lvl do Fabuły. [ Nie pvp.] I 2 bossy.

  1. #1
    Nyqito
    Konto usunięte

    Mag 4 lvl do Fabuły. [ Nie pvp.] I 2 bossy.

    Witajcie, takie są Moje staty:
    HP24
    MP10
    Atak10
    Obrona11
    Atak magiczny19
    Obrona magiczna10
    Szczęście13
    Szybkość13

    Czy są dobre? Co mam w nich zmienić na większym poziomie? I czy na 5 poziomie pokonam ptaka, gacki?

  2. #2
    Coni
    Konto usunięte
    Dodawaj trochę więcej w szybkość, a w szczęście magiem dużo nie musisz, prawie wcale, że tak powiem

  3. #3
    Nyqito
    Konto usunięte
    Hmm, a w Hp i atak nic nie dawać? A co z bossami? ;]

    I od razu jak dać pkt repa?

  4. #4
    Coni
    Konto usunięte
    Dawaj w hp i atak też. Tylko, że szybkość jest dość ważna a masz tylko 13. Na razie trochę dodaj, w szczęście dawaj trochę skoro na bossy grasz, żeby krytyków nie otrzymywać, ale sądzę, że i tak jest korzystniejsze mieć więcej hp niż więcej lucka W obrony też dawaj co jakiś czas, ale też nie trzeba zbyt dużo.

  5. #5
    Nyqito
    Konto usunięte
    Czyli, że teraz mam dać z 4 w speeda i po 3 w Hp i atak? I lepiej być wojkiem czy magiem? Bo jestem wojkiem, i mi się lepiej gra. ALe na bosy wykorzystywać bronie wojka?

  6. #6
    Coni
    Konto usunięte
    Skoro masz 19 ataku magicznego to chyba nie bijesz z broni fizycznej ? hp i ataku masz już w miarę, możesz dać w szybkość cały poziom albo np. po 2 obrony do zwykłej i magicznej i 6 szybkości.

  7. #7
    Nyqito
    Konto usunięte
    Nie, biję od rózgi. A z rózgą na 5 lvl, i innymi bajerami oraz leczeniem pokonam wszystko? I czy pokonam po wyjściu tego goblina?

  8. #8
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    podciągnij hp do 30 i szybkosć do 25

  9. #9
    Nyqito
    Konto usunięte
    A nie lepiej Speed do tych 20 i hp do 27? Bo dostaje za lvl 10 umek. ;/ I jak to kupię to wygram? I co lota z tych bossów?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •