Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Statystyki mag,wojownik

  1. #1
    Ganek
    Konto usunięte

    Statystyki mag,wojownik

    Witam mam zrobione 2 profejsę mag i wojownik
    -w jakie statystyki mam dawać przeważnie dla maga, a jakie dla wojownika abym dobrze walczył z graczami i bosami

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    żeby ci pomóc musimy znać twoje obecne staty i poziomy an tych postaciach, dobrze by było jakbys też eq, gemy i zdolności podał ;]


    w staty daje sie prawie wszystkie, trzeba wiedzieć tylko w jakich ilościach na jakich poziomach

  3. #3
    Warrior Master
    Konto usunięte
    No właśnie możesz podać . Ale rada taka na przyszłość . Mag musi mieć dużo szybkości a bardzo mało szczęścia np. 90 speed 15 - 20 luck . Woj natomiast musi mieć nie wielką ilość więcej pkt w speedzie np. 55 szczęścia a 70 - 80 szybkości lub może mniej .

  4. #4
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Cytat Napisał Ganek Zobacz post
    Witam mam zrobione 2 profejsę mag i wojownik
    -w jakie statystyki mam dawać przeważnie dla maga, a jakie dla wojownika abym dobrze walczył z graczami i bosami

    Woj to szczególnie więcej szczęścia od woja (tak 2x więcej).
    Natomiast mag to więcej speeda i MP.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #5
    Ganek
    Konto usunięte
    HP
    25
    MP
    27
    Atak
    10
    Obrona
    15
    Atak magiczny
    35
    Obrona magiczna
    12
    Szczęście
    30
    Szybkość
    36



    Statystki maga

  6. #6
    Ganek
    Konto usunięte
    HP
    20
    MP
    10
    Atak
    10
    Obrona
    10
    Atak magiczny
    10
    Obrona magiczna
    10
    Szczęście
    10
    Szybkość
    10

    staty wojownika

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    skisiłes lekko maga
    za dużo szcześcia, za mało HP i speeda, cięzko ci będzie tą postacią, jesli koniecznie chcesz grac magiem to radziłbym załozyć nową

    a co do stat woja to w nastepnym lvl 10 w HP, potem 10 w speed, potem przez 2 lvl;e 5 w szczescie i 5 w speed
    nastepnie 5 w szczescie i 5 w HP
    potem ataku z 15-20 dodaj

    MP trzymaj tak zeby mieć na 2 uzycia zdolnosci leczenie na swojej najwyzszej mozliwej * ;] to priorytet, więc jak pisałem wczesniej np. 10 speeda a potrzeba ci z 2MP do leczenia to dajesz 2MP i 8 speeda

  8. #8
    Ganek
    Konto usunięte
    A jak bym zresetował staty maga i bym mial 100pkt do rozdania to w co dać chyba się da resetować statystyki tak jak w innej wersji mfo

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    zastanów sie czy jest sens resetować staty, ten 11lvl robi się w max 2 dni
    wolałbym MF zamiast na reset to an energie wydać ptem zlać eq i złoto z postaci drugiego maga na tego nowego żeby mieć lepsze trochę ;P

    albo te MF sprzedać za złoto w grze po cenie 1mf=15k i wbic ten 11lvl w 2 dni i kupić sobie eq jakies lepsze i mieć kasy jeszcze na eq na wyższe lvl;e

  10. #10
    Ganek
    Konto usunięte
    wolę juz resetować staty bo nie wiem czy w 2 dni wbije 12 lvl bo ja żadko jestem na komputerze

  11. #11
    Ganek
    Konto usunięte
    To jak zresetuje już tego maga będę miał 130pkt do rozdania to w co dodać>??

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •