Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 54

Temat: Przelewanie ranku

  1. #31
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    Dlatego trzeba coś z tym zrobić.
    Bo wiele graczy ciężko zarobiony rank poprzez normalne walki, traci głupio na lokacji z bójkami.
    To naprawdę potrafi zniechęcić do gry.
    Ciężko walczysz z innymi graczami na swoim poziomie, używasz różnych miksów rege, odnowienia, a potem jakiś noob który ma +5lv więcej zabija cię bez problemu i ma darmowy rank.

    Jeśli tego nie zmienimy,
    to niedługo (po zniesieniu blokady lv) może się okazać że top1 będzie jakiś 10 letni rozpieszczony dzieciak który kupuje esy za kasę rodziców.
    top jeden może być ten dzieciak byle to nie było na zasadzie że 40 lvl bije 10 :0

  2. #32
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    No właśnie tak to będzie na lokacjach z bójkami.
    Top1 np. 40lv pójdzie sobie na polane tygrysów i będzie bił takie 10lv.
    Nawet włączenie sos nic nie pomoże.

  3. #33
    Meight
    Konto usunięte
    Bójki to dobra rzecz, zwłaszcza że są dostępne w lokacjach z bossami które dają najlepsze eq Prosta zasada - chcesz koks ek musisz ryzykować, kto nie będzie chciał to nie będzie tak pięknie było wszystko rozwiązane w dwójce, przedział lewelowy i brak ranku za słabsze lewele. Ja rozumiem w tym momencie chęć ukrucenia rankerów na 5 tym poziomie, ale zauważmy że w sytuacji kiedy jest przedział rankingowy to na każdym praktycznie przedziale lewelowym będzie tyle samo ranku bo po osiągnięciu x pkt szansa na znalezienie przeciwnika z odpowiednią ilością pkt rank będzie drastycznie spadać. W pewnym momencie taki gracz aby się nie zanudzić na śmierć i tak wbije kilka leweli bo nie wierzę, że ktoś będzie lubił patrzenie się w monitor ewentualnie chodzenie dookoła portalu w eterni

    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    Jeśli tego nie zmienimy,
    to niedługo (po zniesieniu blokady lv) może się okazać że top1 będzie jakiś 10 letni rozpieszczony dzieciak który kupuje esy za kasę rodziców.
    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    No właśnie tak to będzie na lokacjach z bójkami.
    Top1 np. 40lv pójdzie sobie na polane tygrysów i będzie bił takie 10lv.
    Nawet włączenie sos nic nie pomoże.
    Nic dodać nic ująć Trzeba znaleźć jakiś złoty środek bo to dzięki takim graczom mamy szanse grać my Nawet niestosowne jest tutaj nazywanie tego rozpieszczonym dzieciakiem, nie tylko ze względu na ich wkład w grę, ale po prostu dlatego, że nie każdy kto ma bogatych rodziców musi być od razu rozpieszczony. Skoro rodzice mają to czemu mają mu nie dać, tu bardziej chodzi o to żeby nie ulegać dziecku na jego zachcianki a nie żeby mu nie dawać pomimo że się ma Ale w sumie to nie temat o wychowywaniu dzieci buehehehe
    Ostatnio edytowane przez Meight ; 06-04-2011 o 13:34

  4. #34
    Nyhariel
    Konto usunięte
    PS. Kolejny gracz na 5lv przelewa ranking - Wieslaw

  5. #35
    QSQ
    Konto usunięte
    Do póki nie będzie GM na serwerze, to będzie taki syf.

  6. #36
    The End
    Konto usunięte
    Czytam i czytam i własnym oczom uwierzyć nie moge. Meight ty nie odwracaj kota ogonem (chodź dobrze ci to wychodzi). Nie mów co będzie za xxx czasu bo takie gdybanie nie ma sensu. Liczy się najbliższa przyszłość. Masz rację - blokada do 5 lvl i ograniczenie walk pomiędzy kontami załatwią sprawę. I tak trzeba zrobić. Nie ma co gdybać bo to jest najprostsze i najlepsze rozwiązanie. Chce PODKREŚLIĆ że ten temat to przede wszystkim sprawa przelewania ranku a nie bójek. A ty cwanie próbujesz to rozmienić na drobne. Co zresztą oznacza że się boisz Moim zdaniem kara "spuszczenia" do 100 pkt rankingowych ci się należy w momencie wprowadzenia zmian. Teraz nie bo mógłbyś ponownie zadziałać w ten sposób i doszlibyśmy do kuriozum. Twoje działania są gorsze od polowania na graczy w bójkach jeśli już mamy porównywać te 2 zagadnienia. Dlaczego? Bo napadnięty może poprosić o pomoc i nie traci ranku ;] A ty wykorzystujesz luki wobec których inni gracze nie są w stanie się obronić.
    Bójki to osobny temat. Przede wszystkim nie wszyscy biją niższe lvl. Ja czy god mamy raptem po paręnaście punktów z takiego procederu( zrobiłem tak 3 razy- 2 razy atakując mi równy lvl a raz przyznaję się mniejszy). Kolejna sprawa - zagrożenie w takich lokacjach wymusza grę zespołową. Trzecia rzecz - gracze nawet na 20 lvl też muszą uważać. W końcu i drapieżca pada czasem ofiarą. Pomysł by niższe lvl po przegranej nie traciły eq i złota jest fajny. W obecnej sytuacji jest to trochę kontrowersyjne, ale zasada o której Meight mówi działa też w bójkach. Ci z rankiem +150 napraaaawdę się pilnują Poza tym więzy między graczami się zacieśniają kiedy pomagają sobie w lokacjach z bójkami. Sam nieraz pomagałem graczom których równie dobrze mógłbym utłuc i teraz możemy na sobie polegać. Bójki promują bicie ranku dla wyższych lvl i to jest ok. Administracji zależy żeby gracze wbijali lvl Trzeba zrozumieć twórców. A najwyższe lvl nie mają z kim brać pojedynków najdroższy To jak inaczej mają one bić rank?
    Podsumowując to co proponuję Tomi względem bójek starczy. Administracja jako jedyne co musi po prostu przy tworzeniu dobrze uwzględnić kategorie map. I tyle.

    P.S Ty promujesz działanie na szkodę administracji. Dziwne że tylko ja widzę ten aspekt sprawy. Hipotetyczna sytuacja: wszyscy rankerzy robią sobie postacie 4 lvl... i bawią się tak jak ty Meight. Nikt z wyższych lvl nie jest w stanie dogonić najlepszych z pośród tych 4 lvl. Więc po co bić lvl ?:P Nawet bójki nie pomogą.
    Jak Tomi tego nie widzisz to potrenuj marketing Chyba że wolisz dokładać do mfo z własnej kieszeni.
    Ostatnio edytowane przez The End ; 06-04-2011 o 13:50 Powód: błąd

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    Cytat Napisał Ashover Zobacz post
    PS. Kolejny gracz na 5lv przelewa ranking - Wieslaw

    W którym miejscu niby przelewam rank?.
    Jeżeli chodzi o 4 walki pod rząd z 1 graczem to chciał przetestować skrypt (walka automatyczna) jak byś nie zauważył walka była o nic.
    Więc jak masz coś pisać to dobrze sprawdź...

  8. #38
    The End
    Konto usunięte
    Taka sama kara jak wszystkim innym. Do 100 ranku po zmianach.
    Jeśli faktycznie zachodzi. Nie patrzyłem
    Ostatnio edytowane przez The End ; 06-04-2011 o 13:48 Powód: watpliwości

  9. #39
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Kasej, w ktorym miejscu? wejdz w swoje raporty (Wieslaw) i sobie zobacz po 3-4 walki z jednym graczem, co powtarza sie co chwile

  10. #40
    Meight
    Konto usunięte
    To już jest ostatni raz kiedy wdaję się z Tobą w wymianę zdań jakąkolwiek, tak więc postaraj się przyswoić coś z mojej wypowiedzi a nie tak jak zrobiłeś to poprzednio.



    Cytat Napisał FireofDeath Zobacz post
    Czytam i czytam i własnym oczom uwierzyć nie moge. Meight ty nie odwracaj kota ogonem (chodź dobrze ci to wychodzi).
    Najpierw zło, teraz koty - dziwny jesteś A tak poważnie to czy Ty mnie masz za debila ? Myślisz, że jakbym nie chciał zeby to wyszło to bym to zrobił na raz, postaciami na 1szym poziomie i o nickach cxzxcasdasd ? Pozostawię to bez komentarza..

    Cytat Napisał FireofDeath Zobacz post
    Nie mów co będzie za xxx czasu bo takie gdybanie nie ma sensu. Liczy się najbliższa przyszłość
    Idąc za Twoim tokiem myślenia każdy budził by się rano z ręką w nocniku.

    Cytat Napisał FireofDeath Zobacz post
    Masz rację - blokada do 5 lvl i ograniczenie walk pomiędzy kontami załatwią sprawę. I tak trzeba zrobić
    .

    Do tego momentu próbowałeś mi 3 razy pokazać, że nie mam racji po to by mi przyznać że ją mam jednak.

    Cytat Napisał FireofDeath Zobacz post
    Nie ma co gdybać bo to jest najprostsze i najlepsze rozwiązanie. Chce PODKREŚLIĆ że ten temat to przede wszystkim sprawa przelewania ranku a nie bójek.
    .

    Nadawałbyś się na polityka. "My w naszym programie mamy tylko sprawy rolników, głodujące pielęgniarki nas nie interesują !"


    Cytat Napisał FireofDeath Zobacz post
    . A ty cwanie próbujesz to rozmienić na drobne. Co zresztą oznacza że się boisz
    .

    Tak się boję, że zadzwoniłem do kolegi żeby naoliwił zawiasy w drzwiach do bunkra z czasów II WŚ i zamówiłem TIR-a posiłków liofilizowanych - Myślisz że już mogę się czuć bezpiecznie ?

    Cytat Napisał FireofDeath Zobacz post
    Moim zdaniem kara "spuszczenia" do 100 pkt rankingowych ci się należy w momencie wprowadzenia zmian.
    .

    Nie ma żadnego problemu, mogę nawet bana dostać

    Cytat Napisał FireofDeath Zobacz post
    Twoje działania są gorsze od polowania na graczy w bójkach jeśli już mamy porównywać te 2 zagadnienia. Dlaczego? Bo napadnięty może poprosić o pomoc i nie traci ranku ;] A ty wykorzystujesz luki wobec których inni gracze nie są w stanie się obronić.
    .

    A po co się mają bronić ? Bo nie rozumiem ? Czy ja atakuję innych graczy żeby się musieli przede mną bronić ?? Jak już wcześniej pisałem ( ale chyba nie czytałeś ) nie mam już możliwości wbicia więcej ranku więc sukcesywnie będę spadał z pozycją. Graj swoje, łap graczy w wiekowym to szybko mnie przegonisz Chcesz to Ci pokażę dobre drzewo zza którego prawie nie widać postaci


    J
    Cytat Napisał FireofDeath Zobacz post
    a czy god mamy raptem po paręnaście punktów z takiego procederu( zrobiłem tak 3 razy- 2 razy atakując mi równy lvl a raz przyznaję się mniejszy).
    .

    Ale nie wspomniałeś o tym na forum bo Ci to widocznie odpowiadało !

    Cytat Napisał FireofDeath Zobacz post
    Kolejna sprawa - zagrożenie w takich lokacjach wymusza grę zespołową.
    .

    Dwóch graczy na 15 albo 4 na 12 nie ma szans z jednym 20 lwl jak ma komplet ek .

    Cytat Napisał FireofDeath Zobacz post
    Trzecia rzecz - gracze nawet na 20 lvl też muszą uważać. W końcu i drapieżca pada czasem ofiarą. Pomysł by niższe lvl po przegranej nie traciły eq i złota jest fajny.
    .

    Ale rank niech tracą bo Ci to psuje koncepcje rozgrywki ??

    Cytat Napisał FireofDeath Zobacz post
    W obecnej sytuacji jest to trochę kontrowersyjne, ale zasada o której Meight mówi działa też w bójkach. Ci z rankiem +150 napraaaawdę się pilnują Poza tym więzy między graczami się zacieśniają kiedy pomagają sobie w lokacjach z bójkami. Sam nieraz pomagałem graczom których równie dobrze mógłbym utłuc i teraz możemy na sobie polegać. Bójki promują bicie ranku dla wyższych lvl i to jest ok. Administracji zależy żeby gracze wbijali lvl Trzeba zrozumieć twórców. A najwyższe lvl nie mają z kim brać pojedynków najdroższy To jak inaczej mają one bić rank?
    Podsumowując to co proponuję Tomi względem bójek starczy. Administracja jako jedyne co musi po prostu przy tworzeniu dobrze uwzględnić kategorie map. I tyle.
    .

    Dalej mi się już nie chce odpowiadać, widać ewidentnie, że albo podoba Ci się taka sytuacja, albo krytykujesz moje posty tylko dla zasady, że stawiłem Ci opór na forum a nie przepraszałem Cię z umiłowaniem jak litościwego pana

    Jakoś ze strony bardziej rozgarniętych graczy odzew był odpowiedni, tylko Ty masz jakieś aluzje.


    Cytat Napisał FireofDeath Zobacz post
    P.S Ty promujesz działanie na szkodę administracji. Dziwne że tylko ja widzę ten aspekt sprawy. Hipotetyczna sytuacja: wszyscy rankerzy robią sobie postacie 4 lvl... i bawią się tak jak ty Meight. Nikt z wyższych lvl nie jest w stanie dogonić najlepszych z pośród tych 4 lvl. Więc po co bić lvl ?:P Nawet bójki nie pomogą.
    Jak Tomi tego nie widzisz to potrenuj marketing Chyba że wolisz dokładać do mfo z własnej kieszeni.

    Teraz to już przesadziłeś Jest miliony sposobów na zachęcenie graczy do kupowania MF-ów. W dwójce jakoś nie było zabijania słabszych graczy a wielu się motywowało do wysyłania esemesów i wbijania leweli. Trzeba znaleźć złoty środek pomiędzy zarobkami a zadowoleniem graczy, żeby nie było tak, że wszyscy się wykruszą z czasem i Ci co chcieli wbijać lwl już nie chcą bo nikt nie gra

    Zapominasz teraz o tym, że obecna sytuacja także nie przeciwdziała temu aby większość rankerów zgromadziła się na poziomach 1-10 i tam obracała swoją pulą ranku Po jakimś czasie dogonili by high lewele bo by kazdy wiedział gdzie ma nie chodzic. A teraz pozwól, że porzucę dalsze pisanie bo nie mam :
    a - ochoty
    b - siły
    c - ochoty


    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Meight ; 06-04-2011 o 14:41

  11. #41
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    jak na razie ograniczamy przelewy (rank od 5 poziomu, 3 walki na usera - zmiany są już szykowane. Dodatkowo będzie nowy punkt regulaminu na podobne okazje w przyszłości.) Prawdopodobnie wejdzie też brak strat złota/eq w bójkach jeśli zaatakuje nas wyższy lv i przegramy (lub czachy).

    Co do ranku to jest sprawa na dłuższą dyskusję, trzeba też dłużej poobserwować jak to wszystko działa.

  12. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    Cytat Napisał Ashover Zobacz post
    Kasej, w ktorym miejscu? wejdz w swoje raporty (Wieslaw) i sobie zobacz po 3-4 walki z jednym graczem, co powtarza sie co chwile
    Haha, teraz to mnie rozwaliłeś po całości.
    Czyli dla ciebie walki o nic to przelew?
    hahaha, leże

  13. #43
    Nyhariel
    Konto usunięte
    z graczem Forgotten walczyles o ranking, z graczem Thor tez, po pare walk dalej nie chce mi sie sprawdzac
    hahaha, leze ups... chyba juz to gdzies slyszalem...

  14. #44
    Meight
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    jak na razie ograniczamy przelewy (rank od 5 poziomu, 3 walki na usera - zmiany są już szykowane. Dodatkowo będzie nowy punkt regulaminu na podobne okazje w przyszłości.) Prawdopodobnie wejdzie też brak strat złota/eq w bójkach jeśli zaatakuje nas wyższy lv i przegramy (lub czachy).

    Co do ranku to jest sprawa na dłuższą dyskusję, trzeba też dłużej poobserwować jak to wszystko działa.
    Wierzę, że rozwiążecie sytuacje tak, że każdy będzie zadowolony. Pamiętaj jednak, że w momencie kiedy nie będzie limitu na zabijanie niższych poziomów, a Wy dodacie bójki na jakiejś lokacji która będzie wymagana do kontynuowania fabuły, to zachowacie się po prostu nie uczciwie w stosunku do graczy.
    Jestem jednak dobrej myśli, bo raczej zawsze odpowiadaliście ze zrozumieniem na prośby graczy ( mówię o tych w miarę inteligentnych ) i raczej zawsze był zwami pozytywny kontakt itp. Proszę was tylko nie zepsujcie mojej ukochanej gry

    Pozdrawiam !

  15. #45
    The End
    Konto usunięte
    Ciesze się że nie podejmiesz ze mną rozmowy. Na takich jak ty niestety rozmowa nie wystarcza. Tu przydałaby się eksterminacja. Jesteś tak ograniczony w swoim toku rozumowania (uprzedzam zastrzeżenia - to nie jest obrażanie), że jakakolwiek dyskusja z tobą nie ma sensu. A na polityka to ty byś się świetnie nadawał nie ja
    Cytowanie ,wyrywanie z kontekstu i obalanie punkt po punkcie wypowiedzi przeciwnika. Cudowny populizm. Ja się w cytowanie punkt po punkcie bawić nie będę bo mam jeszcze dumę ;] Nie dam się sprowadzić do twojego poziomu.
    Na wstępie przyznaję się że w ostatnich słowach się troszkę zagalopowałem. Podałem dość skrajną sytuacje acz MOŻLIWĄ. Na ten moment wystarczyłaby 2 osoba jak ty, dogadanie się i dogonienie cię jest możliwe tylko na 20 lvl będąc faktycznie najlepszym.
    Nie próbowałem obalać żadnych twoich racji tylko ciebie drogi kolego. Nie obchodzi mnie z jakich powodów postąpiłeś w ten sposób. Utożsamiasz sobą w tym momencie przelew ranku i jestem twoim wrogiem. Jeśli chciałeś stworzyć sytuacje do poruszenia tematu to usuń teraz konto. Jestem konsekwentny bo przyznałem ci rację na twój pomysł zmiany gdyż mój był identyczny. Chce jedynie zmiany sytuacji i cieszę się, że to nastąpi.
    Czytaj uważnie i ze zrozumieniem. Pisałem o moim stosunku względem bójek. Nie przeczytałeś dokładnie albo chęć udowodnienia mi błędnych założeń, nieścisłości i infantylności przesłoniła ci oczy. Prywatnie napiszę iż nienawidzę takich typków jak ty no, ale co zrobić
    W sumie to czytam twój post 3 raz i coraz lepiej się bawię Komediant z ciebie przedni.

    P.S nie życzę sobie obrażania mnie (tak obraziłeś mnie) ;]
    I ponownie...

    Daje edita bo jeszcze jedna rzecz chce ci Meight przekazać. Co to jest "lwl" ? Hahaha
    Ostatnio edytowane przez The End ; 06-04-2011 o 15:32 Powód: powyższe...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •