Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 151 do 159 z 159

Temat: VII Test Znajomości MFO - do wygrania łącznie 100 MF!

  1. #151
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Brak danych
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 11-03-2023 o 21:51

  2. #152
    Eldoth
    Konto usunięte
    Mam pytania.

    Niedopuszczalne będą błędy literówkowe, ort. i inne pomyłki.
    W MFO3 grają 8-9 latkowie, którzy dopiero co nauczyli się pisać. Obawiam się, ze odpadną na przedbiegach.
    Pytanie: Czy to jest test ortografii czy wiedzy MFO3?
    Jeśli test wiedzy to obwarowania ortograficzne są zbędne.


    Dopuszczalne będzie nieużywanie polskich znaków diakrytycznych, lecz konsekwentnie.
    Znaki diakrytyczne to ś ć ą ł ń. Nie można ich nadużyć w sposób konsekwentny.
    Pytanie: Czy ten punkt(?) regulaminu ma straszyć?

    Zadania będą punktowane od 1 do nawet 10 pkt
    niektórych pytaniach mogą być przyznawane punkty ujemne
    Napisałeś od 1 do 10, a potem, że ujemne punkty
    Pytanie: Proszę podać faktyczny przedział punktów.

    niektórych pytaniach mogą być przyznawane punkty ujemne
    Pytanie: Czy to określisz po teście?
    Pytanie: Komu przyznasz takie ujemne punkty?
    Pytanie: Za co beda ujemne punkty?

    Jeżeli ktoś posiada zaświadczenie o dysleksji, dysgrafii, dysortografii lub dyskalkulii należy je dostarczyć maksymalnie w ciągu 30 minut od godziny zakończenia testu.
    Pytanie: Jak się ma do tego ochrona danych osobowych?


    liczy się czas dojścia maila?
    Nawet nie tyle co czas, ale kolejność nadejścia.
    Niekiedy maile wysłane wcześniej dochodzą później.
    Pytanie: Czy to Ty bedziesz decydował, który mail doszedł do cb wcześniej?

  3. #153
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Jeżeli ktoś posiada zaświadczenie o dysleksji, dysgrafii, dysortografii lub dyskalkulii należy je dostarczyć maksymalnie w ciągu 30 minut od godziny zakończenia testu. Zaświadczenie musi być wystawione przez specjalistę, oraz musi być ważne w momencie testu.

    MapY z całym szacunkiem ale czy Ty kiedykolwiek widziałeś takie zaświadczenie? Oprócz danych osobowych typu imie nazwisko pesel są tam również analizowane takie rzeczy jak poziom inteligencji, analiza psychologiczna jaka ta osoba jest jej fobie czasem pare słów o przeszłości i rodzinie np. to czy kogoś ojciec bił lub umarł i czy to wpłyneło na jego zachowanie. Te informacje są tajne/poufne i niestety nie masz i nie będziesz miał raczej uprawnień do poznania ich.

  4. #154
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Brak danych
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 11-03-2023 o 21:52

  5. #155
    Eldoth
    Konto usunięte
    Powyższe i wcześniejsze proszę jeszcze traktować z dystansem, gdyż są to wstępne założenia i część może się zmienić.
    Więc nie będę dyskutował dalej.
    A z Twojej strony czytam to jako deklaracje, że NIGDY nie powołasz sie na swoje wypowiedzi jeśli nie będą miały charakteru regulaminu.

    Jeśli chodzi o znaki diakrytyczne, to nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś
    Jak mogłem zrozumieć skoro dopiero teraz konkretniej o tym piszesz.
    Jak poradzisz sobie z pytaniami?:
    - Moja klawiatura ma następującą dysfunkcje - każda literę po śćęół pisze także jako ęłóń. Być może klawisz nie odbija. Nie mam szans w teście?
    - Mam dopiero 8 lat. Chodzę do 2 klasy i mam kłopoty z ortografią. Nie mam szans w teście?

  6. #156
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Może zamiast wysyłać zaświadczenia zrobić jakiś duży margines ilości błędów np 10 za każdy kolejny odejmować pkt oraz punktować poprawność ortograficzną np za 0 błędów +2pkt za góra 2 błędy +1pkt będą to pkt ekstra nie liczące się w tym przedziale 1-10 będące nagrodą dla tych co miłują ortografie.

  7. #157
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Za dużo kombinujesz, MapY. Zrób normalny test bez żadnych zaświadczeń, po co na siłę robisz problemy, a potem jest płacz, że ludzie Ci to wypominają.
    Bididididid!

  8. #158
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Zaświadczenie nie będzie nikomu,nigdy udostępnione i będzie wykorzystane tylko i wyłącznie na potrzeby testu. Wysyłając takie oświadczenie, będzie trzeba dołączyć tekst "wyrażam zgodę..." gdzie będzie pełna informacja zasad zarządzania tym zaświadczeniem.
    Zaświadczenie przysłane bez tej treści nie będą akceptowane i kasowane w ciągu max. 48h. Po ogłoszeniu wyników testu także zostaną skasowane w ciągu 14 dni. Wysłanie zaświadczenia jest dobrowolne, niekonieczne.

    MapY po 1 skąd będziesz miał pewność że to zaświadczenie osoby z dysfunkcją a nie kolegi/koleżanki/rodzeństwa? Druga sprawa wyrażanie zgody... nie jestem pewna czy nie ma jakiegoś progu wiekowego do kiedy na przetwarzanie danych osobowych muszą wyrazić zgode rodzice.

  9. #159
    Eldoth
    Konto usunięte
    Dowiedziałem się dokładnie bo temat mnie nurtował. W KK nie ma żadnej kary za wyłudzenie dokumentów nawet od nieletniego bez zgody rodziców. W ogóle nie istnieje coś takiego jak wyłudzenie dokumentów. Jedynie co można zrobić to pozew zapobiegawczy z podejrzeniem o chęć popełnienia przestępstwa. Ale to i tak najwyżej skończy się na wezwaniu i wyjaśnieniach. Ze podejrzenia szczególnego "zamiłowania" do dzieci też się spokojnie może wykpić. W najgorszym dla Mapy przypadku może mieć dozór ale to praktycznie nie możliwe.
    Mapy może żądać od dzieciaków dokumentacje medyczną pod warunkiem, że dziecko skończyło 12 rok życia. Jeśli poniżej to też nic mu nie zrobią. Gdyby chciał wykorzystywać dokumenty to co innego.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •