Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 35

Temat: Atak na niższe poziomy

  1. #16
    Regulowanie tego regulaminem nie ma sensu - nikt tego nie będzie pilnował.

    Naprawdę, sam fakt, że można atakować graczy z niższym poziomem nie jest zły. Drużyny nabierają większego sensu (zawsze możemy liczyć na to, że mamy kogo wezwać do pomocy) i motywuje to do wbijania kolejnych poziomów.

  2. #17
    RoLLeR
    Konto usunięte
    Cytat Napisał QSQ Zobacz post
    No właśnie, nie jest to opłacalne A to także element gry. Po to wprowadzili pomoce, aby takiemu graczowi można było pomóc. A też nie przeszkadzajmy w grze tym większym lvl'om. Zabije gracza i nie będzie mógł nikogo atakować przez 30 min, pójdzie na inną grę, to pójdzie, ale straci wtedy na czasie
    jesli zrobi to majac niepelna energie to nic nie straci. wkorzysta ja za pol godziny

    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Może czaszka np. na 30minut i takiego gracza można by atakować w każdej lokacji.
    to tez nic nie da bo na ;pol godziny sie wyloguje i tyle. a jak dostanie czaszke i bedie ja mial tak dlugo az ktos mu ja zbije to da wiekszy efekt. w koncu musi przegrac czy chce czy nie.

  3. #18
    Wzywanie pomocy nie jest efektywne, większość graczy jest na rynku, a tylko
    nie liczni decydują się na jakieś samobójcze misje. Byłem niedawno w Wilczej Grocie
    i widziałem aż 3 graczy ze mną włącznie, akurat 18 lev atakował 13, mnie się upiekło bo
    zginąłem. Więc opcja pomocy w takiej sytuacji jest po prostu zbędna bo kto pomoże
    jak nikogo na mapie nie ma. Chyba że w zamyśle jest żebranie pomocy poprzez PW,
    ale niestety i ten sposób jest mało wydajny - kto zmarnuje energie na dojście do walki
    z niepewnym wynikiem, oczywiście zakładając że pomoc nadejdzie nim walka się skończy.

    Pomoc spełniała by swoją rolę jeśli graczy było by znacznie więcej na danej mapie.
    (czy stosunek 3:4 w bójce nadal obowiązuje, do zaakceptowania byłoby rozwiązanie takie
    aby agresor nie mógł wzywać pomocy nawet jeśli na przeciw jego stało by 4 graczy)
    Ja nie wymagam jakiś dodatkowych udziwnień, mnie osobiście wystarczy, że w takiej walce
    osoba atakowana nie będzie traciła eqwa i ewentualnie złota. Czas na wykonanie ruchu też
    jest krótki, nawet czekając do ost. sekundy licząc na wsparcie można co najwyżej zacząć
    się modlić by nic cennego nie wypadło.

  4. #19
    Chyba że w zamyśle jest żebranie pomocy poprzez PW,
    ale niestety i ten sposób jest mało wydajny - kto zmarnuje energie na dojście do walki
    z niepewnym wynikiem, oczywiście zakładając że pomoc nadejdzie nim walka się skończy.
    Po to też są drużyny, a nie tylko po to, żeby trzepać ranking drużynowy w TvT. Nie mając drużyny, lepiej nie zapuszczać się na mapkę z bójkami, bo może nie być kogo poprosić o pomoc.

    Zaraz wytnę Wasze posty do osobnego tematu, bo off-topic się robi.

  5. #20
    Dobrze że o tym wspomniałeś, a co jeśli współtowarzyszy młotka i siekierki nie ma?
    Nie wchodzić na lokację i czekać na ich rychły powrót? a może usunąć ich i szukać
    zastępstwa (wpierw trzeba szukać wysokich leveli, którzy jeszcze wyrazili by chęć
    marnowania energii). Pomijając sytuację kiedy w teamie są same niskie poziomy,
    więc nawet taka wspólna pielgrzymka nie daje żadnych gwarancji.

  6. #21
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    ja powiem szczerze ze 4x 10-12 lvl vs 20 mag = <mag 20 lvl ;] nie są w stanie mi nic zrobić : )

  7. #22
    W takim razie może warto wrócić do czaszek?

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...owych-realiach

  8. #23
    Phenomenal
    Konto usunięte
    Moim zdaniem najśmieszniejsze jest to, że na pierwszym miejscu w rankingu PvP może się znaleźć ktoś, kto zdobył rank poprzez atakowanie mniejszych leweli. Jakim wykładnikiem jego umiejętności jest w takim razie ten ranking ? Może zrobić nowy ranking pod tytułem najlepszy zabijacz słabszych leweli i stworzyć osobne punkty rankingowe do tego.

    Vandee wyczerpał już chyba temat, pomoc nie jest efektywna bo różnice w sile między 20 a 12 lwl jest tak ogromna, że nawet cała drużyna takich 20tych leweli nie ma szans z jednym dwudziestym. A co będzie po zwiększeniu limitu ? Jak ma wyglądać walka drużyny 12-14 lwl z 30 lwl-owym graczem ???

  9. #24
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Ale spójrzcie na to z innej strony. 20lvl jest uczciwy i atakuje 20lvl, który boi się walczyć w pojedynku. Wtedy ten atakowany wzywa pomoc i co? 20lvl vs 20 i 3 inne?

  10. #25
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    od tego jest właśnie team ;]

  11. #26
    Phenomenal
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Ale spójrzcie na to z innej strony. 20lvl jest uczciwy i atakuje 20lvl, który boi się walczyć w pojedynku. Wtedy ten atakowany wzywa pomoc i co? 20lvl vs 20 i 3 inne?
    Słuchaj nie każdy ma ochotę walczyć i należy to uszanować. Ktoś gra na fabułę więc nie możesz go zmusić do grania PvP. W takim przypadku pomoc się sprawdza idealnie i takie chyba było zamierzenie twórców gry.


    Cytat Napisał Goddess Of War Zobacz post
    od tego jest właśnie team ;]

    Przeczytaj jeszcze raz posty VaanDee.

  12. #27
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    trudno to niech czeka na godzine 2 w nocy i wtedy idzie na lokacje pvp : )

  13. #28
    Jacek
    Konto usunięte
    Skłaniamy się powoli do tego, żeby wprowadzić przedział poziomu dla walk rankingowych

  14. #29
    Crawler
    Konto usunięte
    A co z czachami?

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Crawler Zobacz post
    A co z czachami?
    Czachy pewnie odejdą na drugi krąg.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •