Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Temat: Atak na niższe poziomy

  1. #31
    Ciekawe czy wprowadzenie przedziałów poziomowych dla walk rankingowych nie skończy się tym, że znowu "najlepsi gracze" będą mieli stosunkowo niewielkie poziomy.

  2. #32
    Użytkownik Avatar Val Gaav
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    236
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Ciekawe czy wprowadzenie przedziałów poziomowych dla walk rankingowych nie skończy się tym, że znowu "najlepsi gracze" będą mieli stosunkowo niewielkie poziomy.
    a co stoi na przeszkodzie żeby 20lv miał max 2000 rankingu a 30 lv 3000 i tak dalej

  3. #33
    Jacek
    Konto usunięte
    Tego się właśnie obawialiśmy, ale teraz jest inna sytuacja, bo jest blokada poziomu i na wysokim poziomie jest wielu przeciwników. W MF2 to ciężko było kogoś znaleźć.
    Po za tym, nawet jakby był rank za niskie poziomy to i tak rankowcy nie wychodzili by wcale z miasta, a kasę i miksy by donosili sobie z innej postaci.

  4. #34
    Wolfram
    Konto usunięte
    Usunąć Bójki całkowicie!!!
    Opowiem na własnym przykładzie dlaczego.
    Dobiłem 16lvl i postanowiłem zaczekać i nie expić aby koledzy dogonili mój lvl. Przez ten czas walczyłem o ranking, dobrze szło już dobiłem ponad 120.
    Aż tu nagle idę sobie na bossa, ale po drodze spotykam nooba, nie zwykłego nooba, a mianowicie QSQ!!! Ubija swoim 20lvl mój 16. Tracę golda i ranq XD.
    I to jest w porządku ? To ja ku.... co mam robić ? NIe iść na bossa bo tam czeka na mnie noob, który zbiera ranq na gorszych ?

    Zróbcie jakąś ankietę o tym czy co, bo gra traci sens gdy są łowcy .

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    Hmm, no właśnie to jest to, nie chcesz poczuć smak 'adrenaliny' ? ze zaraz ktoś cie ubije? Opowiem ci moją historię, która była wg mnie super dobrze się przy tym bawiłem otóż tak: Wszedłem to tego wiekowego lasku, ruszyłem kilka pól, patrze, a tu leci za mną jakiś typ "20 p." No to uciekam, goniliśmy się po całej mapie. Oczywiście dogonił mnie i ubił, ale nim to zrobił, to 2 minuty uciekałem hah

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •