Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Temat: Automatyczne leczenie po walce

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Cytat Napisał Jacek Zobacz post
    Tak w sumie to możemy to dodać, jak się zbiorą sponsorzy na 300 MF ;]

    Specyfikacja:
    W okienku "Użyj przedmiotu" będzie checkbox "Lecz po każdej walce". Zaznaczenie tego będzie równoważne klikaniu guzika Wylecz po każdej walce.
    a może jako usługa?
    14dni za 50MF?

  2. #32
    Tak w sumie to możemy to dodać, jak się zbiorą sponsorzy na 300 MF ;]
    Ciekawe podejście i nawet mi się podoba. Ile za średnie ceny? :D

  3. #33
    I Like U
    Konto usunięte
    To zart?

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    nie ;]
    za łatwo byłoby bota ustawić na expienie, za łatwo grać, kolejne udogodnienie
    chciałbym żeby weszło, ale nie dla wszystkich (za mfy) ;] dziwne jest to że myślałeś że coś takiego przejdzie ;p

  5. #35
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    411
    Myślę, że to się nadaje do interfejsu premium. To tyle w tym temacie na razie.

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Żadnego premium, bo wtedy gra będzie już opłacalna mając premium. Raz, że to obniży rating MFO do gier "dojnych krów" i spadnie grywalność i swoboda. To może być początek końca mfo.

  7. #37
    W sumie to ja też nie jestem za kontem premium. Tak my - społeczność mfoska wie , że to premium nie da jakiejś przewagi , ale graczom którzy będą mieli pierwszy raz styczność z mfo , zobaczą tylko napis "konto premium" to od razu wrzucą to do worka "premium" , w którym masz 2x więcej golda itp za kase w realu , lepiej zrobić pojedyncze usługi

  8. #38
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał BeLiaR Zobacz post
    W sumie to ja też nie jestem za kontem premium. Tak my - społeczność mfoska wie , że to premium nie da jakiejś przewagi , ale graczom którzy będą mieli pierwszy raz styczność z mfo , zobaczą tylko napis "konto premium" to od razu wrzucą to do worka "premium" , w którym masz 2x więcej golda itp za kase w realu , lepiej zrobić pojedyncze usługi
    Racja, ja jako klient wolę wybrać sobie pojedynczą usługę, niż pakiet z którego połowa rzeczy się nie przyda.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •