Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 38

Temat: Automatyczne leczenie po walce

  1. #1
    I Like U
    Konto usunięte

    Automatyczne leczenie po walce

    Witam serdecznie.
    Wpadlem na pomysl aby byla opcja automatycznego wyleczenia Hp i Mp po walce. Nie wiem czy byl juz taki temat aby to wprowadzic, ale mysle, ze bardzo by to ulatwilo gre mi i pewnie tez innym osobom, gdyz ja osobiscie staram sie expic na silniejszych potworkach tak by wpadalo wiecej doswiadczenia. Walczac z silnymi potworkami musze miec ciagle wyleczone Hp i Mp, a wkurza mnie to, ze musze po kazdej walce sie zatrzymywac i klikac by sie wyleczyc.
    Mam nadzieje, ze moj pomysl zostanie rozpatrzony i zaakceptowany.

  2. #2
    Nie, przewijało się to milion razy
    Masz skrót i to powinno wystarczyc

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    To jest najbardziej wredna rzecz w MFO3, jak przekonasz admina aby to wprowadził, dam ci 100k ;]

  4. #4
    A ja dorzucę 100 MF ;]

  5. #5
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    To jest najbardziej wredna rzecz w MFO3, jak przekonasz admina aby to wprowadził, dam ci 100k ;]
    Cytat Napisał The Ultimate Slayer Zobacz post
    A ja dorzucę 100 MF ;]
    O już zakłady Hehe ten pomysł nie przejdzie . Jeżeli chcesz to masz skrót na szybkie leczenie Ctrl + Spacja albo klikć myszą Jestem na nie aby to wprowadzić elo .

  6. #6
    I Like U
    Konto usunięte
    A mozna wiedziec dlaczego jestes na nie?? elo.

  7. #7
    Kociamber
    Konto usunięte
    Pomyśl chwile a się dowiesz ;]

  8. #8
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Po co jeszcze bardziej ułatwiać grę?
    Może jeszcze dodać bota który by expił za nas?

  9. #9
    Dobry pomysl, jeszcze jakies auto rozdawanie statystyk zeby mita sie nie przepracowal

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Ta debata jest już niepotrzebna...powinna być nawet zakazana

  11. #11
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nerus Zobacz post
    Po co jeszcze bardziej ułatwiać grę?
    Co to znaczy "ułatwiać grę"?
    Rozumiem gdyby ktoś rzucił propozycję, że stworki powinny mieć np. 2x mniej HP - wtedy można by mówić o ułatwieniu w grze.
    A tutaj?

    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Ta debata jest już niepotrzebna...powinna być nawet zakazana
    Niekoniecznie. Skoro temat powraca jak bumerang i nowi gracze co jakiś czas ponawiają tę propozycję, to oznacza to ni mniej ni więcej, że jest to jedna z najbardziej irytujących rzeczy w grze.
    Automatyczne leczenie po walce zaoszczędziłoby bezsensownego klikania myszką lub klepania w klawiaturę.

    I nie widzę tutaj żadnego ułatwiania gry, po prostu zwykłą oszczędność czasu.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał TeraMisiu Zobacz post
    I nie widzę tutaj żadnego ułatwiania gry, po prostu zwykłą oszczędność czasu.
    Tylko weź to przetłumacz adminowi, admin nie gra i nie wie jaka to jest irytująca rzecz, a szkoda, bo by to podniosło morale, grywalność ogólne zadowolenie. Tworzenie kolejnych tematów tego typu tylko oznacza irytację na obecny stan, tylko i tak te ciągłe wnioski tego nie zmienią. Po prostu musi admin zmienić nastawienie i wprowadzić na próbę...

  13. #13
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Po prostu musi admin zmienić nastawienie...
    Z tym może być ciężko

    Piszmy petycję i zbierajmy podpisy

  14. #14
    I Like U
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nerus Zobacz post
    Po co jeszcze bardziej ułatwiać grę?
    Może jeszcze dodać bota który by expił za nas?
    Zle to zrozumiales jezeli porownujesz to do zabronionych rzeczy jakimi sa boty. To nie bylo by ulatwienie, bo za ulatwienie gry rozumiem zmniejszenie statystyk mobow badz ulepszenie sprzetu, te rozwiazaniem byloby raczej umileniem gry z czego wielu graczy mogloby byc zadowolonych.

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Ogólnie wszystko można podciągnąć pod kategorię "oszczędność czasu" twierdząc, że to nie jest "ułatwianie" - np. samo expienie - przecież wiadomo, ze pokonamy te 200 tygrysów to po co klikać, skoro może być guzik "wyexp energię" po czym wybór "z jakimi potworami". Ja wiem, ze to nie jest najbardziej ekscytująca rzecz, ale jak nie chce się męczyć to zawsze można iść na trochę słabsze potworki, które nie zabiją nas nawet gdy nie mamy pełnego HP. To jest trochę tak jak wybór czy poświęcić się i walczyć na manualu z silnymi potworami (bo na auto nie dajemy rady - słaby skrypt lub po prostu się nie da) czy lepiej ze słabszymi na auto, kolejnym etapem jest auto bez ręcznego "doleczania". Dla mnie takie auto-leczenie to jest jednak ułatwienie z kategorii "dla leniwych".

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •