Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Targ - czas wystawienie przedmiotu

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Targ - czas wystawienie przedmiotu

    Witam, mam krótką propozycję.
    Chodzi mi o wprowadzenie dodatkowych możliwości wystawiania przedmiotu na targ na czas:
    -9 godzin
    -15 godzin
    -18 godzin
    -21 godzin
    Dlaczego? Ano dlatego, że każdy chce wystawić przedmioty na targ by koniec licytacji trafił na godziny szczytu, a nie zawsze jest okazja zalogować się o odpowiedniej godzinie do wystawienia przedmiotu i trochę właśnie brakuje mi tych opcji co do wystawienia na krócej niż jedną dobę.
    Np wystawiając coś teraz (godz 20:40) na 3, 6, lub 12 godzin nie zarobię znacznie na targu, a takie 15 godzin już by mnie uratowało Takie możliwości nie godzą też chyba w mechanikę gry, więc liczę na pozytywne rozpatrzenie.
    Ostatnio edytowane przez Doktor Lewatywa ; 26-11-2011 o 20:43 Powód: żółw mi kazał dopisać przecinek

  2. #2
    Popieram, często miałem ten sam problem

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    równiez potwierdzam, raz wystawiałem koło 21, a tu pech - albo za 3 godziny (północ), albo za 24 h (21).
    A takie aukcje zazwyczaj mają zaniżone ceny.

  4. #4
    Coni
    Konto usunięte
    Handlarze też muszą jakoś zarabiać a przeważnie takie aukcję trzeba uchwycić.
    Sam już nie handluję, więc jestem obojętny co do propozycji.

  5. #5
    To może chociaż do opcji premium?

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Dla premium to by mogła być dowolna liczba godzin od 1 do 23, a te co ja podałem niech będą dla zwykłych śmiertelników.

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    411
    Dodałem więcej opcji. Będzie wysłane niebawem.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •