Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: 1 MF za poleconego gracza

  1. #1
    Iorwetch
    Konto usunięte

    1 MF za poleconego gracza

    Przedstawiam mój kolejny pomysł polega on na tym, że każdy użytkownik ma swój własny kod. Kody te można wysyłać do: znajomych, na e-maila lub do sławnych użytkowników youtube takich jak JJayJoker. Kody to link do rejestracji w serwisie. Jeżeli ktoś zarejestruje się z twojego linku i odbierze aktywujący e-mail ty dostaniesz 1 MF. Wysyłając te kody do sławnych "jutuberow" jest szansa że zrobią film o tej grze i jeśli oglądło by go z 10k to napewno się ktoś zarajestruje

  2. #2
    już istnieje program partnerski (Panel gracza i odpowiednia zakładka)

  3. #3
    Iorwetch
    Konto usunięte
    wiem ale to propozycja ulepszenia wiecej osób by polecalo, czyli wiecej osob by sie rejestrowalo, czyli byly by wieksze dochody

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ale to byłby zbyt łatwy sposób nieuczciwego zarabiania mf. Znaczy się, że cwaniaczki robiliby kilkaset rejestracji ze swojego reflinku.

  5. #5
    tak, przecież z założenia wszyscy to kryminaliści, nie możesz o tym zapominać Iorwetch

  6. #6
    Kociamber
    Konto usunięte
    Brawo ! Tylko więcej takich mądrych pomysłów

  7. #7
    Mtax
    Konto usunięte
    Co chcecie?
    Pomysł jest zaje****** dobry!

  8. #8
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Wg mnie przydały by się jakieś fajne bannery reklamowe/sygny przygotowane przez administrację,
    do których można by swoje ref linki wklejać

    Może wtedy więcej osób zajęło by się reklamowaniem gry.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #9
    Kaumashi
    Konto usunięte
    Ja mógłbym nawet zrobić pracę graficzną.

  10. #10
    Kociamber
    Konto usunięte
    I już jest pomysł na konkurs ;] Bo administracja by musiała kasę wydać na grafika( chyba że sami umieją ).

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Dobrze jest jak jest, wprowadzenie 1MF za poleconego doprowadzi to krętactwa w największym wydaniu.

  12. #12
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Dobrze jest jak jest, wprowadzenie 1MF za poleconego doprowadzi to krętactwa w największym wydaniu.

    Popieram , wystarczy że już jest krętactwo z ranq jak inni sobie przelewają . Wystarczy że to sobie admini wsadzą do gry i stracą na tym że aż hmhmhm . Jeden typ będzie na 2 kompie robił po 100 kąt z 1 linku . link + konto = 1MF = kasacja 1 konta z linku ( i tak w kółko bla bla bla ) Jednym słowem nie .

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •