Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 275

Temat: Liga Graczy: Sezon 1

  1. #31
    Coni
    Konto usunięte
    Za dużo kombinacji. W turnieju potrafili się zorganizować i zawalczyć pojedynek to tutaj też dadzą radę. Do tego mogą walczyć kiedy chcą i z kim chcą w grupie, więc nie powinno być kłopotem rozegranie połowy walk. Jeżeli byłyby jakieś problemy należy zgłosić to do sędziego.

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    3.1 I nagrodą w każdej grupie jest 55% złota z wpisowych z danej grupy.
    3.2 II nagrodą w każdej grupie jest 30% złota z wpisowych z danej grupy.
    3.3 III nagrodą w każdej grupie jest 15% złota z wpisowych z danej grupy.

    proponuje mala innowacje. zalozmy jestem graczem słabym przegrywam wszystkie walki zostala mi do rozegrania jeszcze 50% nie mam motywacji zeby walczyc i tak nie wygram a nawet trzeciego mniejsca nie zajme mozecie mnie nawet wywalic ;]
    jak mnie zmotywoac? zmienic system nagrod i dac nagrody na dalsze miejsca niech chociaz wpisowe sie zwroci jesli nie cale to w czesci
    propozycja: (zalozenie 20 graczy w grupie)
    I 50%
    II 25
    III 10
    IV 5
    Lucky loosers:
    VII 5%
    XIII 5%
    slucham komentarzy

  3. #33
    Coni
    Konto usunięte
    Nagrody są dla najlepszych graczy, nie będzie to zmieniane. Chyba, że ktoś zafunduje nagrodę i ustali ją na dalsze miejsca.
    Również można fundować nagrodę dla gracza, który najszybciej rozegra wszystkie walki itd.
    O tym decyduje fundator danej nagrody.

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    a jakies merytoryczne argumenty popierajace stanowisko? zobaczysz po pierwszym tygodniu bedzie walczyc juz tylko polowa po drugim juz tylko 1/4 jesli beda mieli z kim tzn jesli miedzy soba nie rozegrali jeszcze walk
    w prawdziwej lidze wszyscy walcza do konca bo im na czyms zalezy liga to nie turniej tu kazdy ma walczyc o cos do konca!

  5. #35
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Jeżeli dwóch lub więcej graczy zajmuje to samo miejsce w tabeli wówczas o miejscu decydują małe punkty.
    Będą nimi punkty rankingowe zdobyte jedynie w obrębie Ligi Graczy w danym sezonie.
    Jeżeli się zdobyło więcej punktów rankingowych niż gracze, którzy zajmują to samo miejsce co Ty, wówczas zajmujesz miejsce nad nimi w tabeli.
    a nie lepiej zrobic wtedy dogrywke ?bo co z ludzmi co nie beda mogli o rank walczyc ?

  6. #36
    Coni
    Konto usunięte
    a jakies merytoryczne argumenty popierajace stanowisko? zobaczysz po pierwszym tygodniu bedzie walczyc juz tylko polowa po drugim juz tylko 1/4 jesli beda mieli z kim tzn jesli miedzy soba nie rozegrali jeszcze walk
    w prawdziwej lidze wszyscy walcza do konca bo im na czyms zalezy liga to nie turniej tu kazdy ma walczyc o cos do konca!
    Pojedynki są jak najbardziej fair. Gracze narzekają na brak walk, a łapać się przecież i tak można. Taka liga daje im możliwość rozegrania sporej ilości pojedynków w przeciągu miesiąca. Poza tym wątpię, że zapiszą się osoby, które nie będą chcieć walczyć, nie płacili by wpisowego chyba na marne?
    Każdy może walczyć do końca, nikomu nie zabraniam tego robić. Najpierw się rozegra pojedynki z tymi co będą online i chętni do walk, a potem będzie trzeba się zgrać z innymi przeciwnikami, z którymi nie rozegraliśmy walki.

    a nie lepiej zrobic wtedy dogrywke ?bo co z ludzmi co nie beda mogli o rank walczyc ?
    Ustawienie, w której grupie się znajdziemy zależy od ilości pkt rankingowych. W grupie powinna być spora część osób w przedziale rankingowym dla każdego.
    Jeżeli by były duże różnice w pkt rankingowych w grupie to zawsze mogę zrobić małe punkciki wg SODOS jak pisał benerit.

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Mogę zasponsorować 10k na koncie depozytowym.

  8. #38
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Mogę zasponsorować 10k na koncie depozytowym.
    o.0

  9. #39
    Coni
    Konto usunięte
    3.10 Gracze mogą oferować własne nagrody do Ligi Graczy o wartości minimalnej 30.000G.
    Minimalna wartość fundowanej nagrody wynosi 30.000G, a do tego trzeba przekazać ją poprzez handel graczowi.

  10. #40
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    a jeszce jedno pytanie ?
    to bedzie teraz jedna liga graczy czy 2 czy 3 ... ?
    bo jak wiecej ... to pozniej mozna by zrobic a'la liga mistrzow z pilki noznej czyli awansuja dwie / trzy osoby z lig i pozniej walki jeszce o final ?

  11. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Rylai Zobacz post
    Minimalna wartość fundowanej nagrody wynosi 30.000G, a do tego trzeba przekazać ją poprzez handel graczowi.
    Ja sponsoruję we własnym zakresie, nikt mi nie będzie dyktować warunków, nagroda jest dla zwycięzcy, co z nią zrobi, to jego sprawa. Nie odbierze jej, trudno, przepadnie. Warunkiem jest posiadanie konta w serwisie DEPOZYT ( https://depozyt.mfo.iswift.eu ), konto jest całkowicie darmowe, jakby ktoś jeszcze nie wiedział i nie wprowadzał w błąd.

  12. #42
    Coni
    Konto usunięte
    to bedzie teraz jedna liga graczy czy 2 czy 3 ... ?
    bo jak wiecej ... to pozniej mozna by zrobic a'la liga mistrzow z pilki noznej czyli awansuja dwie / trzy osoby z lig i pozniej walki jeszce o final ?
    Tyle, że to by nie były najlepsze miejsca z najlepszych lig, lecz najlepsze miejsca z każdej ligi (I, II liga itd.). Prawie oczywiste jest to, że zwycięzcy II ligi mieliby małe szanse ze zwycięzcami I ligi. Nie przewiduję czegoś takiego.

    Ja sponsoruję we własnym zakresie, nikt mi nie będzie dyktować warunków, nagroda jest dla zwycięzcy, co z nią zrobi, to jego sprawa. Nie odbierze jej, trudno, przepadnie.
    Twój sponsoring jest taki, że w większości przypadków przepadnie, więc po co w ogóle on?
    Jak chcesz to sponsoruj we własnym zakresie, ale nie zostanie to dodane do nagród w lidze.

  13. #43
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    Jedno pytanie jak mogą między graczami decydować pkt rankingowe zdobyte w trakcie trwania ligi? Jak ogólnie ja bym mogła może z 4 osobami aktywnymi w grze zawalczyć o takowe punkty. Moim zdaniem to trzeba dopracować

  14. #44
    Coni
    Konto usunięte
    Jeżeli by były duże różnice w pkt rankingowych w grupie to zawsze mogę zrobić małe punkciki wg SODOS jak pisał benerit.
    Chyba tak jednak zrobię.

    I prawdopodobnie zabronię zmiany profesji.

    @Edit
    Wszystko już powinno być OK.
    Nastąpiły zmiany dotyczące małych punktów. Zmiana profesji jest zabroniona.
    Proszę na nowo zapoznać się z punktem 4, nastąpiły drobne zmiany.

    Jak ktoś ma jeszcze jakieś zastrzeżenia niech mnie o tym poinformuje.

  15. #45
    Coni
    Konto usunięte
    Została dodana bardzo istotna rzecz. Od teraz jest możliwość płacenia wpisowych poprzez aukcję. Gracz "Liga Graczy" prawie zawsze będzie miał wystawione mikstury życia lv1 za 35.000G KUP TERAZ. Jeżeli dany gracz zapłacił tak wpisowe to musi powiadomić o tym organizatora.

    Tak, więc od teraz można wpłacać wpisowe, nawet gdy sędzia jest niedostępny!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •