Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Widzialne Potwory

  1. #1
    Zmara
    Konto usunięte

    Widzialne Potwory

    Jestem tutaj nowym graczem, nie gram długo, ale zdążyłam zauważyć kilka rzeczy, które można by zmienić albo dodać.
    Rzeczą, która najbardziej przeszkadza mi w grze to niewidzialne potwory.
    Gdy chodzi się po mapie nie da się uniknąć wpadania na nie, przez co traci się cenną energię, którą chciałoby się przeznaczyć na później. Czy nie jest denerwujące jeśli gracz na 40 lvl-u traci sporo energii na walce z królikami przy przejściu przez mapę? Według mnie potwory powinny być widoczne, co umożliwiałoby lepsze gospodarowanie energią. Uczyniłoby to też grę ciekawszą, bo animacje potworów mogłyby naprawdę fajnie wyglądać.
    Proszę o przemyślenie tego tematu,żeby nie robić z map takich pól minowych zabierających energię i czas, a dających w zamian trochę doświadczenia i kilka śmieci(bez urazy dla potworów z większych lvlem ).

  2. #2
    QSQ
    Konto usunięte
    Wady pomysłu:

    1.Musiałoby być bardzo dużo potworków na danej lokacji, czyli albo lokacje powiększone 500x, albo potworków było by tak mało, że nie dałoby się grać.
    2.Przechodzenie niektórych lokacji byłoby zbyt proste, częste unikanie potworków.

    Zalety pomysłu:

    Moim zdaniem brak, dlaczego, ponieważ tłumaczysz się, że tracisz energię 40 lvl na królikach. To po co tam chodzi?? Jeżeli na Smoka Mroku, to rób tak jak ja...Najpierw zużywam energię na potworach, które mnie interesują. Potem mając 0 energii przechodzę do Smoka i czekam na zregenerowanie tego punkcisza

  3. #3
    Darko
    Konto usunięte
    bezsens... rób nam tu "Marguron"
    fenomenem tej gry są "niewidzialne" potworki... chcąc uniknąć z nimi spotkania korzystaj albo z portali, albo z totemu i gemów bierności przewidzianych dla takich jak ty
    wystarczającym ułatwieniem tej wersji jest "zjadanie" energii co walkę, musisz się dostosować

  4. #4
    Koridor
    Konto usunięte
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...b-preferujecie
    Jak widać, większość chciała zostać przy starym mfo (niewidzialne potwory), również jest to coś co wyróżnia tą grę.
    Wiele razy wałokowane, a ustalone od samego początku.

  5. #5
    Gdy chodzi się po mapie nie da się uniknąć wpadania na nie, przez co traci się cenną energię, którą chciałoby się przeznaczyć na później.
    To jest zamierzone.

    Czy nie jest denerwujące jeśli gracz na 40 lvl-u traci sporo energii na walce z królikami przy przejściu przez mapę?
    W grze dostępne są przedmioty zmniejszające częstotliwość ataków potworów.

    Uczyniłoby to też grę ciekawszą, bo animacje potworów mogłyby naprawdę fajnie wyglądać.
    Ale i expienie zajmowałoby więcej czasu ;)

    Atak "niewidocznych" potworów jest cechą charakterystyczną wszystkich części MFO i to się raczej nie zmieni.

  6. #6
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Czy nie jest denerwujące jeśli gracz na 40 lvl-u traci sporo energii na walce z królikami przy przejściu przez mapę?
    Nie sądzę, żeby 40lvle chodziły po Dębowym Borze.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •