Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Most - Raps

  1. #1
    QSQ
    Konto usunięte

    Most - Raps

    Nie wiem czy propozycja nie była zgłaszana, nie znalazłem nic na ten temat w wyszukiwarce tematów.

    Po pokonaniu Rapsa i przejściu pierwszy raz przez most można by wprowadzić ułatwienie poruszania się po mapie Arkadii. Czyli jeżeli ktoś by nie chciał to nie musiał by wchodzić do Doliny Enny.

    Zamiast wchodzić, do Doliny Enny przechodziło by się od razu przez most na mapie Arkadii...

    Nie było by
    Nazwa:  fdfdfdswb.jpg
Wyświetleń: 209
Rozmiar:  19.8 KB
    Tylko pojawiły by się niebieskie ślady i można byłoby przejść bez problemu.

    Było tak na v2 i grało się lepiej, w końcu jak przechodzę przez ten most, to i tak nigdy nie zaczepia mnie żaden potworek, tylko tracę niepotrzebnie czas.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Proponowalem to kiedys, jednak juz nie pamietam czemu, ale propozycja zostala odrzucona^^

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    411
    Problem w tym, jakby się tam wchodziło jakby się już chciało wejść. Nie ma w systemie funkcji warunkowego aktywowania zdarzenia. Zresztą po to, żeby nie chodzić są teleporty.

  4. #4
    QSQ
    Konto usunięte
    Teleport nic nie da, bo o to chodzi, że ja kursuję z Lange na tygrysy i opcja z teleportem do Eternii jest jeszcze gorsza (droga jest taka sama, a tracimy pkt. energii)

    Hmm... Nie można wprowadzić rozwiązania z v2, ponieważ tam most był mniejszy...

    Ja mam jeden pomysł, ale nie wiem czy da radę tak zrobić i czy będzie to dobre rozwiązanie.
    Nazwa:  lolololo.jpg
Wyświetleń: 196
Rozmiar:  19.9 KB
    Stając na zaznaczony miejscach wyświetlił by się nam komunikat (nie wiem gdzie by go można było wstawić) z zapytaniem, czy chce się wejść do danej lokacji (tak jak v2 tylko tam było miejsce odpowiednie do tego)...W innym przypadku, gdyby się nie stanęło na tym polu, to nic by nie wyskakiwało. Gracze, którzy nie pokonali Rapsa wchodzili by tam automatycznie. Wy już chyba wiedzielibyście jak zablokować, aby nie przeszli dalej.



    Jeżeli ktoś posiada ciekawsze pomysły co do "ominięcia" tego mostu, to proszę tutaj o tym napisać.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Jak dla mnie jest to nie potrzebne, ja chodzę tak pół roku i jakoś mi nie przeszkadza, z resztą niedługo awansujesz na wyższe lvl i nie będziesz chodził już na Tygrysy
    Ja np. często jak mam 0 energi potrafię obejść kilka minibossów i nie widzę problemu w tym, że muszę dużo chodzić.

    Co do twojego pomysłu to trzeba by było wprowadzić nowy rodzaj pól(bo pola z kamieniami są używanie w wielu miejscach) Jak dla mnie nie potrzebne

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Trzeba poczekać na zdolność przeprawy przez rzeki

  7. #7
    QSQ
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Trzeba poczekać na zdolność przeprawy przez rzeki
    Też o tym pomyślałem. Ale chciałem "umilić" grę tym którzy są od tego daleko. No ale cóż, jeżeli nie znajdzie się ciekawa opcja, to jedynie ta przeprawa przez rzeki pozostaje.

  8. #8
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Dobra i ta przez rzeki

  9. #9
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Moze w takich przypadkach po pokonaniu bossa/wykonaniu questa odblokowaloby sie jakies pole powyzej mostu, dzieki ktoremu nie musielibysmy przez niego przechodzic? A w razie czego nadal on jest, wiec moze tam wejsc jakbysmy chcieli?

  10. #10
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Nie sądzę, żeby tak to przeszkadzało. To przejście zajmie pół minuty, a na wyższych lvlach i tak już prawie nikt nie chodzi na tygrysy. A pole powyżej mostu.... Raczej źle by współgrało z resztą mapy Arkadii.

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Demoniczna Dusza Zobacz post
    Nie sądzę, żeby tak to przeszkadzało. To przejście zajmie pół minuty, a na wyższych lvlach i tak już prawie nikt nie chodzi na tygrysy. A pole powyżej mostu.... Raczej źle by współgrało z resztą mapy Arkadii.
    I zostańmy przy tej wersji.

    A potem skrótem będzie jeszcze przeprawa przez rzekę.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •