Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Bronie - Łuki

  1. #1
    Omitek Powrót
    Konto usunięte

    Bronie - Łuki

    siemacieeee

    mam taki pomysl, mianowicie, zeby byl tez, oprócz Miecza, topora, bulawy i włóczni nowy atrybut, łuk:


    Walił by BARDZO mocno, miałby sporo ataku, ale odejmował by od szybkości i celności

  2. #2
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Już były takie tematy i nie przeszły. Osobiście jestem za, ale raczej się nie uda. Być może chodzi o zachwianie atrybutów, bo jak wbijalibyśmy łuk, to co by się odejmowało?

  3. #3
    czym różniłby się wówczas od buławy ?

  4. #4
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Musielibyśmy kupować strzały. Może strzały byłyby do kupienia różne: zatrute, płonące itd. Taki bonus dodatkowy, łuk mógłby też mieć jakieś specjalne możliwości, ale np. odejmowałby więcej od buławy.

  5. #5
    Omitek Powrót
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Demoniczna Dusza Zobacz post
    Musielibyśmy kupować strzały. Może strzały byłyby do kupienia różne: zatrute, płonące itd. Taki bonus dodatkowy, łuk mógłby też mieć jakieś specjalne możliwości, ale np. odejmowałby więcej od buławy.
    Sie wie

    moge przygotowac calą strone dodatkow i broni zwiazanych z lukiem ale tego nie zrobie bo bede mial o chwili -12592

  6. #6
    QSQ
    Konto usunięte
    Były już podobne tematy. No ale gdyby się administracja tym zainteresowała to i ja dorzucę swoje 3 grosze.

    Łuk mógłby być czymś takim jak pocisk magiczny dla maga. Oczywiście pomysł ze strzałami dobry były by one zamiast dodatków, zabierały by nawet dużo (żeby zrównoważyć brak dodatku).

  7. #7
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    siemacieeee

    mam taki pomysl, mianowicie, zeby byl tez, oprócz Miecza, topora, bulawy i włóczni nowy atrybut, łuk:


    Walił by BARDZO mocno, miałby sporo ataku, ale odejmował by od szybkości i celności
    Osobiście jestem za, ale raczej się nie uda. Być może chodzi o zachwianie atrybutów, bo jak wbijalibyśmy łuk, to co by się odejmowało?
    tu sie zgadzam
    Musielibyśmy kupować strzały. Może strzały byłyby do kupienia różne: zatrute, płonące itd. Taki bonus dodatkowy, łuk mógłby też mieć jakieś specjalne możliwości, ale np. odejmowałby więcej od buławy.
    tez dobre :P, tylko jak rozwiazac ten problem w walce ? bo jak wybrac znow z jakiej strzaly chcemy strzelac ? dodatkowa zakladka (tabelka) podczas menu ataku ?
    ale luk jak wiadomo...
    jestes dobrym lucznikiem celnosc 100%...
    jestes slabym lucznikiem to i celnosc 0%
    sila ataku ? zalezalo by gdzie trafic ? bo moze byc silny cios i slaby cios :P
    ciekawe jakby rozwiazali by problem z celnoscia i bonusem atakowym ?
    moze cos w stylu wiekiery ? czyli np 70 - 130 % atak, celnosc ? -10% -(przedzial jak w wiekierze) +0% celnosci ? i tak na kazdym poziomie ? unikaty by moglby cos tam dodawac :P, no i moglo by byc to znow bron bezatrybutowa ?
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 11-11-2011 o 19:49

  8. #8
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Łuk mógłby być czymś takim jak pocisk magiczny dla maga.
    Rękawice to coś jak pocisk magiczny dla maga
    Ale ogólnie jestem zdecydowanie za dodaniem łuku

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    za słabo rozbudowana propozycja żeby miała szanse zwrócić uwage adminów
    rzuciłeś tylko hasło łuki, duze dmg, mała celnosc i minusowy speed

    żeby zwrócić uwage adminów msuiałbyś im dać gotowy przykład broni (nie za mocnej, nie za słabej), prócz speeda i celnosci powinna uniki odbierać
    a strzały powinny byc bez atrybutu (ale powinny byc tez strzały atrybutowe do dropnięcia np. z minibossów tak jak inne, do tego w sklepach jakies specjalne)
    mogłyby tez być strzałki leczące
    ja bym był na tak jakbyś ładnie i obszernie to wszystko opisał, na koniec podsumował + i -, dlaczego powinno wejść itp.
    Ostatnio edytowane przez Mita bank ; 11-11-2011 o 19:49

  10. #10
    QSQ
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Demoniczna Dusza Zobacz post
    Rękawice to coś jak pocisk magiczny dla maga
    Ale ogólnie jestem zdecydowanie za dodaniem łuku
    Racja, mój błąd zapomniałem o rękawicach, bo zawsze myślałem, że to uzbrojenie (nie broń).

  11. #11
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Pomysl fajny, ale wtedy pojawilyby sie propozycje kuszy, miecza samurajskiego, miecza dwurecznego, poltorarecznego, jednorecznego z tarcza i takie tam. Co za duzo, to nie zdrowo, panowie.

  12. #12
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nieee, nie warto bardziej komplikować gry.

  13. #13
    Shunsui
    Konto usunięte
    Zgadzam się z Antkiem w ostateczności wolałbym tarczę zamiast kolejnej broni.

  14. #14
    Omitek Powrót
    Konto usunięte
    do zamkniecia

    ide przygotowywac temat o tarczach DD

  15. #15
    QSQ
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Omitek Powrót Zobacz post
    do zamkniecia

    ide przygotowywac temat o tarczach DD
    Jeżeli temat tamten ma wyglądać tak jak ten to nie zaśmiecaj forum. Jak już dajesz jakąś propozycję, to rozpisz się, podaj jak najwięcej argumentów/powodów dla którego ten pomysł miałby zostać wprowadzony. A nie napiszesz temat ... odwidziało Ci się coś i masz zamiar robić nowy, pewnie tam też będą gracze przeciwni to założysz kolejny o jakiś nowych przedmiotach, np. Opaska na rękę...

    Zobacz mój temat w propozycjach "https://forum.mfo3.pl/showthread.php...iomu-dziennik." Rozpisałem się, dodałem grafikę i szczerze, aż mi się podoba (miłe dla oka - przejrzyste)...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •