Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Naprawa uzbrojenia

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650

    Naprawa uzbrojenia

    Obecnie zepsuty przedmiot odbiera tylko bonusowe statystyki. Proponuję zrobić tak, aby popsuty przedmiot odbierał też autostatus, gdyż jest to pewien bonus, za który powinno się płacić.

  2. #2
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Ale chodzi też o przedmioty bez plusa i tylko z autostatusem?

  3. #3
    El Fortuno
    Konto usunięte
    auto-status jest nawet jest jeżeli mamy przedmiot bez + wiec nie należy do bonusu moim zdaniem tylko do unikalności przedmiotu.

  4. #4
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Właśnie dlatego nie lubię przedmiotów z plusami i często wymieniam na zwykłe, naprawa kosztuje dużo pieniędzy, a ja wolę mieć trochę mniej statystyk, a nie naprawiać ciągle.

  5. #5
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    A z autostatusem El Fortuno ma rację.

  6. #6
    Użytkownik Avatar BLade Łowca
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    40
    Też tak myślę, tego nie powinno się zmieniać, jak przedmiot jest zepsuty to tylko powinien obniżać staty, statusów nie ruszać, to grzech

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Przedmioty z autostatusem można zamienić na unikaty ;], zresztą nie wyobrażam sobie aby było inaczej.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Cytat Napisał El Fortuno
    auto-status jest nawet jest jeżeli mamy przedmiot bez + wiec nie należy do bonusu moim zdaniem tylko do unikalności przedmiotu.
    Jestem tego samego zdania. Gdyby autostatus tez byl premiowany (np wzrost ilosci trwania statusu etc.) to mozna by bylo nad tym pomyslec, a tak jestem na nie.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Można by zrobić tak że +X dodaje X tur w autostatusie. Wtedy taki unikat z +3 będzie naprawdę bardzo dobrym przedmiotem. Dochodzi dodatkowo możliwość ulepszania (w przyszłości) i to może ciekawie wyglądać. Nie wiem jak z kwestiami technicznymi i czekam(y) na odp. admina.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    ja myślę że premiowanie statusu powinno wchodzić od +4 w przyszłości jak juz bedzie kowal ;]

  11. #11
    Taki bonusik nieźle by namieszał w PvP , a i tak już teraz jest wielka przepaść pomiędzy itemkiem +3 i itemkiem bez +

  12. #12
    Darko
    Konto usunięte
    jeśli chodzi o ulepszanie, to mam pomysł:
    ulepszenie możliwe tylko i wyłącznie o X poziomów (dajmy na to 3)...
    wtedy ludzie mający sporo kasy nie kupowaliby na początku chłamu, by ulepszyć o te 5-6 oczek...
    liczyłyby się też wtedy początkowe gabaryty przedmiotu

  13. #13
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Norma to obowiązkowa zdolnosc w PvP, wiec i tak pewnie na poczatku kazdy jej uzywa - zwiekszenie ilosci tur autostatusów tylko wydluzy kare za brak Normy . Natomiast w PvM przyda sie jak najbardziej :>.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    a najlepiej, zeby autostatusy bylky dostepne jedynie za mf... ot taka ironia....
    MapY tobie sie w glowie poprzewracalo ? bez obrazy...

    ja myślę że premiowanie statusu powinno wchodzić od +4 w przyszłości jak juz bedzie kowal ;]
    wtedy to juz nikt napewno nie bedzie walczyl ...

    auto-status jest nawet jest jeżeli mamy przedmiot bez + wiec nie należy do bonusu moim zdaniem tylko do unikalności przedmiotu.
    zgadzam sie z toba El fortuno
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 04-11-2011 o 20:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •