Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 48

Temat: brak możliwości walki od 1-4 i ukarnie gracza Ice Axe

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    Szanse sa niemal zerowe... a właściwie wcale ich nie ma. Więc myślę ze z takim warunkiem łatwo powinno wyłapać wszystkie przelewy itp.

  2. #32
    RoLLeR
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Goddess Of War Zobacz post
    trzeba też dodać że przelew to walki w których przeciwnik nie miał szansy wygrać ..... bo 1 lvl vs 11 nie był w stanie wygrać powiedzmy sobie szczerze
    wiec co druga bojka to przelew ;p

  3. #33
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    Cytat Napisał RoLLeR Zobacz post
    wiec co druga bojka to przelew ;p
    ale tu chodzi o pojedynki jeśli będzie to bójka to np taki Ice Axe będzie go można złapać na mapie

  4. #34
    QSQ
    Konto usunięte
    To może pojedynki na swoim poziomie, a bójki na wszystkich??

  5. #35
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Najlepiej dać blokadę walk do 5 lvl. Nie zablokuję to w 100% przelewów ranka, ale zniechęci mniej zawziętych w takich próbach.
    Nowe postacie też na tym skorzystają, bo nie będą zważać na próby ich ataku.

  6. #36
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    Jak dla mnie wprowadzone zminay :

    *Brak możliwości walki od 1-4 lvl .
    *Pojedynki z jedną kontem użytkownika o rank raz na dzień (wykluczając arenę ) lub jak niektórzy sugerują zablokować w pojedynków możliwość walki rankingowych .
    *Bójki to już z tematem zostało poruszone więc moja propozycja jest taka żeby atakujący mógł wezwać max 2 pomocników czyli atakujący max 3 osoby po swojej stronie obrońca 4 .

  7. #37
    Coni
    Konto usunięte
    Po prostu wystarczy dać ograniczenie na 3 walki o ranking z tym samym kontem (a nie postacią).

  8. #38
    RoLLeR
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Goddess Of War Zobacz post
    Jak dla mnie wprowadzone zminay :

    *Brak możliwości walki od 1-4 lvl .
    *Pojedynki z jedną kontem użytkownika o rank raz na dzień (wykluczając arenę ) lub jak niektórzy sugerują zablokować w pojedynków możliwość walki rankingowych .
    *Bójki to już z tematem zostało poruszone więc moja propozycja jest taka żeby atakujący mógł wezwać max 2 pomocników czyli atakujący max 3 osoby po swojej stronie obrońca 4 .
    walki od 1 do 4 powinny byc dozwolone. co do bojek, to ewentualnie by przeszlo, ale z tym juz na testach bylo kombinowania i rzucania pomyslow w burzy mozgow, nic z tego nie wypalilo poza podgladem kto z kim walczy ;p nie ma co drazyc tematu raczej..

    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Po prostu wystarczy dać ograniczenie na 3 walki o ranking z tym samym kontem (a nie postacią).
    najprostsze i najlepsze rozwiazanie ;p

  9. #39
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Po prostu wystarczy dać ograniczenie na 3 walki o ranking z tym samym kontem (a nie postacią).

    jak dla mnie to zamało

  10. #40
    QSQ
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Goddess Of War Zobacz post
    jak dla mnie to zamało
    Po pierwsze to za mało, a po drugie, to gdyby takie coś było, to tylko na dzień, bo nie powiesz mi, że nie zawalczysz nigdy z kimś więcej niż 3 razy.

  11. #41
    Heteryk
    Konto usunięte
    Tylko co to znaczy "bardziej zawzięty" ? jeśli np będzie takich kilku lub kilkudziesięciu tyle że ice axe nabije 700 walk a inny 300 ale razem robią to w ten sam sposób, w takim przypadku jeden i drugi będzie zawzięty, tutaj powinien przodować rozsądek gma niż rozwiązanie systemowe które nawet jeśli będzie to do poprawki lub obejścia.

  12. #42
    RoLLeR
    Konto usunięte
    Cytat Napisał QSQ Zobacz post
    Po pierwsze to za mało, a po drugie, to gdyby takie coś było, to tylko na dzień, bo nie powiesz mi, że nie zawalczysz nigdy z kimś więcej niż 3 razy.
    no wlasnie chodzi o 3 walki dziennie. jesli zaczna przez to tworzyc multikonta posypia sie bany i pozamiatane. a na 3 walkach dziennie gracz sie nie dorobi za bardzo

  13. #43
    QSQ
    Konto usunięte
    Może 3 walki dziennie z graczem z tego samego IP, aby uniknąć multikont??

    Proxy nie działa - sprawdzałem

  14. #44
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    A Ice Axe ciągle sobie przelewa.
    O 21 znowu kilka walk z 1 lvlem...
    Widzę że nie ma za to żadnej kary, więc jutro też się w to pobawię
    GoGo top3

  15. #45
    Jacek
    Konto usunięte
    Coś już zwolnił po dojściu do 200. Może sam IceAxe się wypowie czy dużo trzeba pracy, żeby przelewać rank? Może jakąś lukę znalazł? Zachęcam.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •