Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 48

Temat: brak możliwości walki od 1-4 i ukarnie gracza Ice Axe

  1. #16
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    Cytat Napisał FireofDeath Zobacz post
    Zgadzam sie z przedmówcami. Pomysł ashovera jest bardzo dobry. Rozciągnąć ograniczenie z postaci na konto. I po problemie
    Kara dla ice wg mnie musi byc. Tak jak pisze God paragraf na to można znaleźć
    Ograniczenie tur to zły pomysł... gracze maja mało obron a duble często są w 1 turze. Jeśli weszłyby 2 ciosy krytyczne to uczciwa walka może się zakończyć na wstępie.
    Ja bym wprowadził inne ograniczenie. Mianowice względem bojek. Np żeby bójka mogła się odbyć tylko przy różnicy poziomów nie większej niż 4 ( dowolny sensowny przedział) oraz żeby atakujący który będzie mieć wyższy lub równy poziom co atakowany nie mógł wezwać pomocy.
    Co o tym sadzicie?
    bójki osobna sprawa ale też powinno być ograniczenie jak w mf2 takie jak tam czyli do 20 lvl max przedział +/- 2 lvl

  2. #17
    The End
    Konto usunięte
    Albo inna rzecz. Brak pvp w bojkach. Z tymze to chyba byloby zbyt drastyczne.

  3. #18
    Czy nie latwiejszym i w praktyce lepszym sposobem na wyeliminowanie "przelewu" bylaby mozliwosc stoczenia maksymalnie 3 walk pomiedzy 2 kontami? Bo postacie to jedno, mozna zrobic ich xxx i sobie przelewac, natomiast przy ograniczeniu walk miedzy kontami nie byloby owych sytuacji.
    Tomi już o tym pisał:

    -nie więcej niż 3? walki tygodniowo z postaciami należącymi do tego samego usera

  4. #19
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    przedziału lvl raczej nie będzie, tak więc wszelkie propozycje oprócz tego.

  5. #20
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    ale podobno nie można już się logować na 2 postaci z tego samego konta naraz to może wprowadzić że walkę rankingową pojedynek można stoczyć z tą samą postacią tylko raz dziennie (wykluczając arene ) to by też ożywiło walki na arenie . Ponawiam pytanie jeszcze raz czy gracz Ice Axe będzie ukarany?
    Ostatnio edytowane przez Goddess Of War ; 04-04-2011 o 02:13

  6. #21
    Karą niech będzie "publiczna chłosta" - wystawienie go na mapce z bójkami i zablokowanie wyjścia oraz pomocy

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Zawsze można zrobić "łapankę" i "wymierzyć sprawiedliwość" w regulaminowy sposób - walkę :P
    Bo kary raczej nie dostanie - nie złamał regulaminu, no chyba że admin uzna, że zrobił to na szkodę gry...

  8. #23
    Jacek
    Konto usunięte
    Niech się społeczność zaktywizuje a nie tylko patrzycie na admina. Przecież Ice Axe ma tylko 13 poziom. Niech ktoś mocny na 20 poziomie go złapie i wytrzepie ten rank z niego ;]
    Co do tematu, to myślę, że trzeba ograniczyć walki z postaciami jednego użytkownika.

  9. #24
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    Walkmen by się przydał do porządku utrzymania ^^ on był jak maszyna : D w wykrywaniu przestępców

  10. #25
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Ewentualnie dla przedziału 1-6(żeby nie dało się wbić więcej na jednych ruchach,) wyłączyć walki o ranking z nierównymi poziomami, jedynie na tym samym poziomie mogą walczyć o wszystko( Tak, wiem, kombinuje, ale w takiej sytuacji albo marnują swoją energię, albo zakładają multikonta i są narażeni na karę albo płacą za grę żeby wbić wyższy lv i sobie przelewać :P )

  11. #26
    RoLLeR
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jacek Zobacz post
    Niech się społeczność zaktywizuje a nie tylko patrzycie na admina. Przecież Ice Axe ma tylko 13 poziom. Niech ktoś mocny na 20 poziomie go złapie i wytrzepie ten rank z niego ;]
    Co do tematu, to myślę, że trzeba ograniczyć walki z postaciami jednego użytkownika.
    i to by bylo sluszne jak najbardziej, ale teraz nie wychyli nosa poza miasto znajac zycie ;p a jesli to nie jest karane, to zaraz beda 'nadgorliwi' (czyt. nolify), ktorzy znajda 2-3 kolegow tego samego pokroju i bardzo szybko wbija po 1000 ranku. na to wystarczy jeden caly pracowity dzien. kazdy robi po 20 postaci, po chwili kazdy ma 10 postaci po 100 ranku, a za chwile kazdy ma 5 po 200. i wszystko odbywa sie na 1 lvlu.

  12. #27
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    popieram rollera powinny być wprowadzone zmiany .... i to w miarę szybko

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    Myślę ze wystarczy dopisać do regulaminu zasadę: Zakaz przelewania pkt rankingowych itp, itd
    I poprostu ustawić jakiegoś [GM] który będzie czujny na takie coś i odpowiednio karać, odejmować nabyte zyski przez multi

  14. #29
    RoLLeR
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Spróbujmy może zdefiniować co to jest przelew?
    3 walki pod kolej z tym samym graczem są już przelewem czy może 3 walki pod kolej przegrane/wygrane z tym samym graczem są przelewem? A może nawet nie pod kolej tylko w tym samym dniu czy tygodniu?.
    A może dopiero 3 x po 3 walki jednego dnia są przelewem, jeśli wszystkie miały ten sam wynik?

    Na poważnie się pytam
    Chcę się po prostu dowiedzieć jakie obiektywne czynniki powodują, że coś jest uznawane za przelew, bo dzięki temu będzie można dopisać nowe reguły do systemu.
    najpierw zdefiniuj przelew Kasej. Juz Tomi pisal ;p
    bo tam nie ma nadmiaru walk z ta sama postacia. Ice moze powiedziec, ze gracz 2 razy chcial rewa bo jednak myslal ze mu sie uda i zmienil taktyke. wiem ze to absurdalne 1v11 ale udowonij mu ze tak nie bylo... i co? ;p nic nie zrobisz.
    Najlepsze wyjscie to ograniczenia walk z postacia przecic na konto. i tyle.

  15. #30
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    trzeba też dodać że przelew to walki w których przeciwnik nie miał szansy wygrać ..... bo 1 lvl vs 11 nie był w stanie wygrać powiedzmy sobie szczerze

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •