Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 52

Temat: Aktualizacja

  1. #31
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Uzu Zobacz post
    @benerit

    Skrócenie działania negatywnych statusów na przeciwnika nijak ma się do skrócenia czasu walk pvp Taka drobna dygresja. Tak naprawdę walki pvp będą teraz dłuższe jeśli dobrze rozumuję. Obrażenia są mniejsze o jakieś 20-30%, trucizna trwa tylko 4 kolejki, więc nawet nie trzeba używać antidotum, ilość mikstur możliwych do użycia dalej jest taka sama, jedynie regenka i osłona jako tako skracają czas walki ale chyba nie na tyle, żeby przebić tą stratę w obrażeniach. Walki tvt rzeczywiście będą krótsze, to muszę przyznać.
    Pamiętaj o normalizacji Ona najwięcej skraca :P

  2. #32
    benerit
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Uzu Zobacz post
    Obrażenia są mniejsze o jakieś 20-30%
    To wynika tylko z tego, że po zmianach wszyscy obudzili się mają staty "antydef". Teraz zainwestowanie 20 punktów w atak dużo bardziej zwiększy obrażenia niż przed zmianami.

  3. #33
    Uzu
    Konto usunięte
    Mówimy o statystykach rzędu ponad 160 AM? Bo tyle posiadałem i odczułem około 25% spadek obrażeń. Wyżej nie jestem w stanie stwierdzić.

    Edit:
    @Antybristler: zawsze skracała, więc nic o niej nie pisałem

  4. #34
    benerit
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Uzu Zobacz post
    Mówimy o statystykach rzędu ponad 160 AM? Bo tyle posiadałem i odczułem około 25% spadek obrażeń. Wyżej nie jestem w stanie stwierdzić.
    A ile miał Twój przeciwnik? Mam wrażenie że w tej rozmowie mylimy walkę pvp i pve. Z potworkami będziesz słabiej walił z graczami raczej silniej.

    A dokładnie zależność jest taka:
    Każdy punkt ataku wydany ponad poziom obrony przeciwnika liczy się mocniej. Każdy punkt obrony ponad poziom ataku przeciwnika liczy się mocniej.

  5. #35
    Uzu
    Konto usunięte
    Mówię o PvE w tej chwili, byłem przekonany że systemy są połączone, mogę się mylić

    Edit:

    @dół

    Szczurami. Skoro dostały mniej ataku, a więcej obrony to wiele wyjaśnia, stąd nieporozumienie.
    Ostatnio edytowane przez Uzu ; 30-10-2011 o 13:37

  6. #36
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,755
    Mówimy o statystykach rzędu ponad 160 AM? Bo tyle posiadałem i odczułem około 25% spadek obrażeń.
    Walcząc z?

    Jeśli chodzi o potwory to duża część z nich dostała bardziej zbilansowane buildy (mniej atk/więcej def), więc to też z tego faktu może wynikać.
    Ogólnie obrażenia spadły, ale nie aż tak bardzo. Żeby to odczuć trzeba by było zawalczyć dokładnie takimi samymi postaciami przed i po zmianach. Testerzy osiągali hity nawet ponad 1000 walcząc PvP

  7. #37
    benerit
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Uzu Zobacz post
    Mówię o PvE w tej chwili, byłem przekonany że systemy są połączone, mogę się mylić
    Są połączone, po prostu potworki mają inne rozkłady statystyk (głównie rozkład defowy)

  8. #38
    Uzu
    Konto usunięte
    Jasne, już rozumiem, nie było tematu. Chętnie sprawdzę jak faktycznie działa stosunek ataku do obrony w pvp, żeby sprawdzić o ile walki się skrócą.

  9. #39
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Cytat Napisał benerit Zobacz post
    Są połączone, po prostu potworki mają inne rozkłady statystyk (głównie rozkład defowy)

    Hmm a może by dodać niektórym potworkom rozkład bardziej pod atak?
    Np. szczury?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  10. #40
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    wiec tak ;
    dodam, o wampirzycy
    wampirzyce da sie ubic w 3 osoby :>
    co do klatwy wampirzycy ..., ale pewnei znow to losowosc ? tylko ona drazni xD jak zwykle :P

  11. #41
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,755
    Wampirzyca również dostała limit na klątwę - max 3 razy przy 3/4 przeciwnikach i max 2 razy przy 2 przeciwnikach. Ma też limit 3 Dotyków Śmierci, których dodatkowo nie wykona, gdy wszyscy mają pomylenie lub gdy żywych jest mniej niż 3 graczy.

  12. #42
    Da się pokonać ją we 2 spokojnie ;p Wczoraj biłem z Psotką i daliśmy radę

  13. #43
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    a powiedzcie jeszcze jedno ?
    jak wyglada teraz sprawa z bossami glownymi czyli ...
    minotaur, przekleta nimfa i TADAM nasz kochany Serafin ?
    czy oni rowniez maja obnizone statystyki ?
    bo pare osob juz sie pytalo jak je rozwalic po tej aktualizacji xD

  14. #44
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Bossy były dokładnie testowane,
    są osłabione aby można było je zabić na tych lv co poprzednio.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  15. #45
    benerit
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Yogi Zobacz post
    bo pare osob juz sie pytalo jak je rozwalic po tej aktualizacji xD
    Testowaliśmy rozwalając każdego bossa posiadając zrównoważone statystyki i EQ nieunikalne. Dało je się rozwalać na poziomach które zostały im wyznaczone, więc żaden boss nie powinien być trudniejszy, a wręcz odwrotnie - dobrze dobierając EQ można sobie mocno je ułatwić.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •