Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Różnica między poświęceniem, a samobójstwem.

  1. #1

    Różnica między poświęceniem, a samobójstwem.

    Domyślam się, iż większość graczy zdziwi się jak teraz działa zdolność poświęcenie.
    Nie mogę powiedzieć, że działa źle, działa inaczej ... a czy gorzej, dla niektórych to pewnie tak.
    Na pewno teraz będzie trudniej, a sama zdolność już nie będzie łatwym sposobem wyjścia z trudnej
    sytuacji ... Nawiązując do tytułu tematu to muszę stwierdzić, że jest to idealny sposób na zakończenie
    życia w walce, bez korzyści dla pozostałych kompanów w sytuacji gdy wszyscy żyją.
    Dotychczas w sytuacji gdy po ataku np Wodnego Żółwia, wszystkim żyjącym współtowarzyszom pozostało
    ok 15% życia wystarczyło użyć poświęcenia aby własnym kosztem uleczyć pozostałych ... teraz już tak nie
    będzie, co w pewien sposób wymaga zastosowania innych środków by wyjść z opresji.
    Uważam, że poświęcenie straciło na użyteczności, można jedynie wykorzystać w konkretnej sytuacji, a i
    poziom zregenerowanego HP nie pozwala mieć pewności, co do dalszych losów walki.
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 29-10-2011 o 18:41

  2. #2
    Poświęcenie było fajne, choć obiektywnie - przesadzone. W skrajnych przypadkach za 25MP "dostawało się" trzy "Ożywienia" i "Mega Leczenie", kiedy każde z nich jest znacznie droższe w użyciu.

  3. #3
    benerit
    Konto usunięte
    Z poświęceniem walki z bossami były za łatwe i przez to ZA DŁUGIE, bo musiano dać im dużo HP aby walka miała sens. Bez poświęcenia można dać mniej życia bossom a i nadal będzie trudno.
    Teraz już dużo graczy ma megaleczenia 1 i 2 - 12 użyć na walkę wystarczy.

  4. #4
    Przy okazji, nie mogę się dopatrzeć widocznej różnicy pomiędzy np 1, a 2 gwiazdką zdolności poświęcenia pod kątem wykorzystania.
    Bo, ani limit użyć się nie zwiększa (co jest akurat dobre), ani wysokość zregenerowanego HP. Gdzie ta różnica?

  5. #5
    Czy na 2* nie leczy wtedy 50 % HP ?

  6. #6
    Info: Uśmierca rzucającego, w zamian ożywia martwych członków drużyny przywracając im 40-60% maksymalnego HP.
    Poświęcenie * leczy 40% HP
    Poświęcenie ** leczy 50% HP
    Poświęcenie *** leczy 60% HP

  7. #7
    Ja zrozumiałem to inaczej, że losowo regeneruje HP w tym przedziale ...

  8. #8
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Trzeba poprawic opis i tyle.
    Wg mnie potrzeba troche czasu zeby przetestowac zdolnosc na mini bossach i dopiero spokojnie krytykowac. ;]

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Poświęcenie * leczy 40% HP
    Poświęcenie ** leczy 50% HP
    Poświęcenie *** leczy 60% HP
    Tak to właśnie działa. Jak są podane wartości w opisie jako przedział to zazwyczaj dotyczy to gwiazdek.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •