Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 87

Temat: Pierwszy Turniej MFO

  1. #31
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    a mnie nie bylo wczoraj na kompie do 21 40 i przegrałam
    hehehehhehehehehh

  2. #32
    benerit
    Konto usunięte
    Runda 3 rozpisana.... niestety wciąż doskwiera nam nadmiar walkowerów

  3. #33
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    powinno być conajmiej 3 dni na każdą rundę a nie 1

  4. #34
    Darko
    Konto usunięte
    ten turniej ma za zadanie sprawdzić jaki system najbardziej odpowiada graczom wszystko w swoim czasie

  5. #35
    benerit
    Konto usunięte
    w mfo v2 była runda każdego dnia... tu drabinka zwycięzców ma rundę co 2 dni, przegranych - codziennie. Z tego co widzę to w pierwszej drabince nudzą się i nawet przed otwarciem rundy juz toczą pojedynki

  6. #36
    Użytkownik Avatar lokin
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    187
    w MFO v2 runda była auto...

  7. #37
    Widzę pierwsza niespodzianka.
    Emporio przegrał walkę

  8. #38
    @Up

    też mnie to totalnie zaskoczyło , aż obejrzałem całą walkę z niedowierzaniem. Gratulacje mashirowi za zwycięstwo

  9. #39
    Wygrała/wygrał to na zabranie mu wszytskich potków ,trochę nudne no ,ale skuteczne

  10. #40
    Hrabia
    Konto usunięte
    Tak patrzyłem na walkę Emporio to żadną ciekawą taktyką / użyciem umiejętności mnie nie zaskoczył Szkoda.
    Z drugiej strony Antybristler był naprawdę blisko w walce z Nerusem
    Cóż.. Pozostaje Ksi/Nerus do wygranej chyba.. Czyli "tak jak typowali bukmacherzy". Wszystkim powodzenia w dalszych rundach

  11. #41
    benerit
    Konto usunięte
    Przecież będąc w drabince przegranych można dojść do finału... ja bym nikogo szans jeszcze nie przekreślał

  12. #42
    Jeżeli przegram będąc w rundzie w której w tabelce wygranych jest już tylko 1 para to nadal mam szansę na finał ?

  13. #43
    benerit
    Konto usunięte
    nie ważne kiedy przegrasz - zawsze masz szansę na finał... w finale jest zwycięzca drabinki zwycięzców (gracz bez porażki) oraz ten kto wygra drabinkę przegranych (czyli gracz z jedną porażką)

  14. #44
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Emporio odpadł z turnieju.
    Nie spodziewałem się tego.
    To teraz tylko Ksi została
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  15. #45
    benerit
    Konto usunięte
    Turniej jest na półmetku. Chciałbym tutaj wytłumaczyć zasady pojedynków półfinałowych i finałowych:
    - pod koniec turnieju dwójka graczy (A i B) pozostanie w drabince zwycęzców, oraz dwójka graczy (C i D) w drabince przegranych
    - C i D rozgrywają ze sobą pojedynek (zakładamy że wygrywa C) - D uzyskuje 4. miejsce
    - A i B rozgrywają ze sobą pojedynek (zakładamy że wygrywa A)
    - teraz B i C rozgrywają ze sobą pojedynek (zakładamy że wygrywa B) - C uzyskuje 3. miejsce
    - A i B rozgrywają ze sobą pojedynek...
    i tu zaczyna warto zwrócić uwagę na trzy kwestie:
    -- A i B toczą kolejny pojedynek ze sobą (jest do dozwolone)
    -- jeśli przegra B będzie to jego druga przegrana w turnieju i A zostaje mistrzem
    -- jeśli tym razem przegra A to obaj z B mają po jednej przegranej w turnieju i w tym wypadku rozgrywana jest kolejna runda walki A z B

    Aby wypaść z turnieju wedle zasad należy przegrać dwa razy. Dlatego pojedynek finałowy toczy się do dwóch przegranych.
    Gracz A z drabinki zwycięzców jest w uprzywilejowanej pozycji gdyż ma komplet zwycięstw, gracz B ma już jedną przegraną na koncie (nie musi koniecznie być to przegrana z A). Jeśli gracz B raz przegra - jest koniec turnieju, ale A musi przegrać dwa razy aby turniej się zakończył.
    To taki finał do dwóch przegranych przy stanie A-B 0-1 przegranych.

    Mam nadzieję, ze to jasne i też wyjaśnia wątpliwości które zgłaszało wielu graczy iż opłacalne jest raz przegrać i łatwiejszą drogą przez drabinkę przegranych iść do finału.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •