Strona 40 z 55 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 600 z 811

Temat: Propozycje nowego uzbrojenia

  1. #586
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Pierścień celności
    typ: dodatek
    poziom: 1
    Szczęście: 1
    info: zapewnia wojownikom 100% celność i powoduje, że nigdy nie chybiają.

    W/w pierścień bardzo przydałby się w grze, albowiem podczas walki z niektórymi bossami, aż 33% ciosów zadanych przez wojowników kończy się chybieniem.
    Dla przykładu mogę przytoczyć dane ze swoich walki z kalvadorem oraz barrym mocnorękim:
    Barry mocnoręki - liczba ataków fizycznych: 27, liczba chybień: 10.
    Kalvador - liczba ataków fizycznych: 57, liczba chybień: 20.
    Powyższe dane obrazują, że częstotliwość chybień w walkach z niektórymi bossami jest ogromna i przydałoby się wprowadzenie takiego pierścienia. Nadmieniam, że używanie rękawic, zwiększających celność nic nie pomaga. Zarówno kalvadora, jak i barrego biłem używając odpowiednio szponów garudy oraz rękawic statusów i posiadając celność w statystkach na poziomie 116% (kalvador) oraz 112% (barry). Nic to jednak nie pomogło.
    Zawsze możesz pokombinować coś jeszcze z gemami celności.

  2. #587
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Pierścień celności
    typ: dodatek
    poziom: 1
    Szczęście: 1
    info: zapewnia wojownikom 100% celność i powoduje, że nigdy nie chybiają.

    W/w pierścień bardzo przydałby się w grze, albowiem podczas walki z niektórymi bossami, aż 33% ciosów zadanych przez wojowników kończy się chybieniem.
    Dla przykładu mogę przytoczyć dane ze swoich walki z kalvadorem oraz barrym mocnorękim:
    Barry mocnoręki - liczba ataków fizycznych: 27, liczba chybień: 10.
    Kalvador - liczba ataków fizycznych: 57, liczba chybień: 20.
    Powyższe dane obrazują, że częstotliwość chybień w walkach z niektórymi bossami jest ogromna i przydałoby się wprowadzenie takiego pierścienia. Nadmieniam, że używanie rękawic, zwiększających celność nic nie pomaga. Zarówno kalvadora, jak i barrego biłem używając odpowiednio szponów garudy oraz rękawic statusów i posiadając celność w statystkach na poziomie 116% (kalvador) oraz 112% (barry). Nic to jednak nie pomogło.
    Wszystko pięknie ale myślę, że założenie takiego pierka i tak jest mało opłacalne ponieważ astralny ring ulepszony daje 113 pkt. Jedyny wyjątek to by był vs osoby pod uniki ale to też tylko na pvp w wyjątkowych sytuacjach. Co do bossów, że za dużo chybień to polecam nosić rękawiczki czy miecz aby tych chybień nie było a na 65 jest tez bransoleta w cela i hełm w celność.

    Jeśli item z 100% celności miałby wejść na 50-65 czy 65-80 level byłby zbyt mocny. Trzeba myśleć w granicy rozsądku a nie pod siebie, że ty chybiasz to dawajcie 100% trafień.

  3. #588
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Pierścień celności
    typ: dodatek
    poziom: 1
    Szczęście: 1
    info: zapewnia wojownikom 100% celność i powoduje, że nigdy nie chybiają.

    W/w pierścień bardzo przydałby się w grze, albowiem podczas walki z niektórymi bossami, aż 33% ciosów zadanych przez wojowników kończy się chybieniem.
    Dla przykładu mogę przytoczyć dane ze swoich walki z kalvadorem oraz barrym mocnorękim:
    Barry mocnoręki - liczba ataków fizycznych: 27, liczba chybień: 10.
    Kalvador - liczba ataków fizycznych: 57, liczba chybień: 20.
    Powyższe dane obrazują, że częstotliwość chybień w walkach z niektórymi bossami jest ogromna i przydałoby się wprowadzenie takiego pierścienia. Nadmieniam, że używanie rękawic, zwiększających celność nic nie pomaga. Zarówno kalvadora, jak i barrego biłem używając odpowiednio szponów garudy oraz rękawic statusów i posiadając celność w statystkach na poziomie 116% (kalvador) oraz 112% (barry). Nic to jednak nie pomogło.
    To nie najlepszy pomysł, a pierścień słaby. Bo co z tego, że go weźmiesz, jak każdy boss bijący z fizyka będzie cię krytował, a ty nie będziesz krytował. Mag nie potrzebuje tyle szczęścia, ale i tak czasami się chybi. Co z tego, jak będziesz wszystko trafiał i raz na jakiś czas kryt? Może nawet 100 tur.

  4. #589
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    To nie najlepszy pomysł, a pierścień słaby. Bo co z tego, że go weźmiesz, jak każdy boss bijący z fizyka będzie cię krytował, a ty nie będziesz krytował.
    To tylko świadczy o tym, że to ciekawy (i w przeciwieństwie do wielu dotychczas - możliwy do wprowadzenia) pomysł. Niska (a nawet minimalna) baza szczęścia i ogromny bonus do celności. Itemek niebezpieczny i ciekawy np. jako kontra przeciwko unikerom.

    Oczywiście powinien być na wyższy poziom niż 1

  5. #590
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    To tylko świadczy o tym, że to ciekawy (i w przeciwieństwie do wielu dotychczas - możliwy do wprowadzenia) pomysł. Niska (a nawet minimalna) baza szczęścia i ogromny bonus do celności. Itemek niebezpieczny i ciekawy np. jako kontra przeciwko unikerom.

    Oczywiście powinien być na wyższy poziom niż 1
    Nie zgadzam się. W walce jest aż 11 pewnych hitów dla woja. (Liczę kamienie i runy.) A po to jest luckowe eq, by nie chybiać. Zawsze jedna statystyka jeśli jest mocna sprawia, że inne są słabsze. Coś za coś.
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 01-08-2016 o 16:49 Powód: Jeszcze więcej zastanowień i zmiana zdania.

  6. #591
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Co do bossów, że za dużo chybień to polecam nosić rękawiczki
    Od poziomu 48 używam wyłącznie rękawic i nic to nie pomaga. Te chybienia były podczas walk, w trackie których używałem rękawic statusów +4 oraz szponów garudy +2.
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    jak każdy boss bijący z fizyka będzie cię krytował, a ty nie będziesz krytował.
    Ale do takiej sytuacji zdążyłem się już przyzwyczaić. Żadnemu bosowi nie zadaje ciosów krytycznych, a sam ciągle jestem krytykowany, bo mam mało szczęścia. Na 63 lvl, kiedy walczyłem z barrym w statystykach bazowych miałem tylko 35 punktów szczęścia, gdyż wolę inwestować w obronę. Wobec powyższego taki pierścień mi by się bardzo przydał, gdzyż krytyki nie są dla mnie żadnym problemem.

    Jeżeli natomiast chodzi o pewne ciosy, to nie zawsze mogę go założyć, albowiem muszę mieć miejsce na inne zdolności. Ponadto nie mogę przez całą walkę używać pewniaków, bo w 5 ciosach żadnego bosa się nie pokona.

  7. #592
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Od poziomu 48 używam wyłącznie rękawic i nic to nie pomaga. Te chybienia były podczas walk, w trackie których używałem rękawic statusów +4 oraz szponów garudy +2.


    Ale do takiej sytuacji zdążyłem się już przyzwyczaić. Żadnemu bosowi nie zadaje ciosów krytycznych, a sam ciągle jestem krytykowany, bo mam mało szczęścia. Na 63 lvl, kiedy walczyłem z barrym w statystykach bazowych miałem tylko 35 punktów szczęścia, gdyż wolę inwestować w obronę. Wobec powyższego taki pierścień mi by się bardzo przydał, gdzyż krytyki nie są dla mnie żadnym problemem.
    Skoro na 63lvlu masz 35 punktów szczęścia w bazie to nie ma co się dziwić,że nawet rękawice nie pomagają.

  8. #593
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Nadal jest luckowe eq, jak wspomniałem.

  9. #594
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    35 punktów szczęścia
    ILE?! Właśnie dostałem zawału.
    Stary, serio, polecam zrobić się na maga. Woj MUSI inwestować w lucka.

  10. #595
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    ILE?! Właśnie dostałem zawału.
    Stary, serio, polecam zrobić się na maga. Woj MUSI inwestować w lucka.
    Nawet ja mam więcej tego lucka w bazie,a jestem magiem

  11. #596
    Łukasz
    Konto usunięte
    Gwiazda Pomyślności
    Unikat
    typ: Dodatki
    wymagany poziom:30
    info:Nadaje auto-status pomyślność na 3 tury

    Szczęście-15
    Szybkość-12
    Obrona magiczna-10

  12. #597
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Cytat Napisał Łukasz Zobacz post
    Gwiazda Pomyślności
    Unikat
    typ: Dodatki
    wymagany poziom:30
    info:Nadaje auto-status pomyślność na 3 tury

    Szczęście-15
    Szybkość-12
    Obrona magiczna-10
    Za słabe, a pomyślność daje amulet pomyślności

  13. #598
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał JaProTyDno Zobacz post
    Za słabe, a pomyślność daje amulet pomyślności
    Za mocne

  14. #599
    musaraj
    Konto usunięte
    Kaptur [SET]
    Lv 80
    112 magdef

    Zbroja [SET]
    Lv 80
    112 def

    Buty [SET]
    Lv 80
    112 speed
    +10% uników

    Info: Bonus nie może wejść w uniki

    Pierścień [SET]
    Lv 80
    112 lucka




    Bez jakichś udziwnień, mamy przedmioty o sporej sile ponad bazę (+20% stat), ale za to mogą być max +4 (choć bardzo łatwo je zrobić) no i nie mają żadnych atrów/statusów poza pustymi statami.
    Jestem ciekaw, jakie byłoby nimi zainteresowanie. Potencjalnie słabe (buty na pewno słabe)

  15. #600
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Amulet zniwiarza żalu/amulet siewcy rozpaczy
    Nazwę można dopracowac
    Lv: 80
    Staty :
    110 luck
    Po 35 defow
    -30 speeda
    Opis :
    Swoją siłę ujawnia dopiero po śmierci posiadacza.
    Nadaje auto-status luck, defy, speed -20% aż do śmierci użytkownika. Zaraz po śmierci auto-status schodzi juz do końca walki.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •