Strona 52 z 52 PierwszyPierwszy ... 242505152
Pokaż wyniki od 766 do 769 z 769

Temat: Propozycje nowego uzbrojenia

Użytkownik Avatar Spotlight
    Cytat Napisał Truciciel Zobacz post
    Brakuje mi trochę "statusowych" rożdżek na 50 poziom. Myślę, że ta różdżka nie jest dość przegięta ze względu na masywny hp down, ale również można by też przerobić tą różdżkę na coś wyższopoziomowego (podkręcając staty i usuwając hp down).

Różdżka specjalisty
    typ:ręce
    wymagany poziom:50
    Obrażenia : 203
    mp:42
    hp: -200
    Atak magiczny: 71
    sloty: 7
    Specjalna Zdolność: po użyciu zaklęcia ognia następne zaklęcie nie będące ogniem jest wzmocinone 0 20% (chodzi mi o obrażenia*1.2)
    po użyciu zaklęcia lodu następne zaklęcie niebędące lodem nakłada skupienie na 2 tury
    po użyciu zaklęcia wiatru następne zaklęcie nie będące wiatrem nakłada refleks na 2 tury (Myślę też o wersji z magiczną barierą albo barierą, w części o wietrze/ziemi)
    po użyciu zaklęcia ziemi następne zaklęcie nie będące ziemią nakłada regeneracje na 2 tury
    po użyciu zaklęcia magiczny pocisk następne zaklęcie nie będące magicznym pociskiem zregeneruje 20% brakującej many
    Używanie 2 zaklęć tego samego atrybutu pod rząd, lub użycie przedmiotu przerywa cykl bonusów.
    Pasywka jest okej ale gdyby dawała wszystko na 1 turę bez zwiększonego DPS, oraz HP -300.

Redaktor Avatar Azekar
    Cytat Napisał spotlight Zobacz post
    bez zwiększonego dps
    dmg*

Użytkownik
    po użyciu zaklęcia ognia następne zaklęcie nie będące ogniem jest wzmocinone 0 20% (chodzi mi o obrażenia*1.2) jest w sumie ciekawe ale z warunkiem raz na kilka tur

Użytkownik Avatar Truciciel
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Pasywka jest okej ale gdyby dawała wszystko na 1 turę bez zwiększonego DPS, oraz HP -300.
    własnie chodzi o to aby nie używać 2 żywiołów (gdyby były statusy [statusy się nie stakują] na 1 ture to można by przeskakiwać z 1 żywiołu na 2-gi), liczę bardziej na używanie 3/4 żywiołów, powinno to dodać trochę fun-u.

- - - - - - - - - -

Cytat Napisał jejak Zobacz post
    po użyciu zaklęcia ognia następne zaklęcie nie będące ogniem jest wzmocinone 0 20% (chodzi mi o obrażenia*1.2) jest w sumie ciekawe ale z warunkiem raz na kilka tur
    o tym właśnie myślałem, tylko nie mialem pomysłu jak to zapisać :/

- - - - - - - - - -

Cytat Napisał DeAtH RaiN Zobacz post
    Rózga 80 lvl
    9 slotów
    292 obrażenia
    111 atak mag
    139 mp
    -1 speed
    pasywka: Jeśli używasz pocisku magicznego,zadaje obrażenia z losowego żywiołu
    To brzmi jak różdżka ruletki (coś w stylu rękawic ruletki ale bez jakiś dodatkowych debuffów)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia