Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 39

Temat: Ulepszyc woja!

  1. #16

  2. #17
    Coni
    Konto usunięte
    Nie porównuj z bossem lecz w PvP. Mag od serafina więcej krytyków zrywa.

  3. #18
    benerit
    Konto usunięte
    przecież mało kto walczy pvp na 40lv... nikt więc nie wie co jest w praktyce lepsze. Możecie tylko teoretycznie rozważać. Będzie turniej za kilka tygodni to się przekonamy czy są dysproporcje w profesjach

  4. #19
    Nie wiem, czemu wszyscy tak narzekają na tego maga. Mnie osobiście w tym upku podoba się bardziej wojownik i przez moment się zastanawiałem, czy nie zmienić profesji ;>

  5. #20
    Salcia
    Konto usunięte
    ubywa wojownikow i to widac

  6. #21
    Arconas
    Konto usunięte
    oj tam oj tam xD ja jestem zdeklarowanym wojownikiem i zawsze nim będę grał xD

  7. #22
    Salcia
    Konto usunięte
    niby gram wojownikiem na fabule, ale juz usunelam moja postac do pvp wojownika i zrobilam maga...

  8. #23
    Arconas
    Konto usunięte
    ja gram wojownikiem na pvp i fabułę jednocześnie :] i tak myślę, że nie idzie mi najgorzej :P na 30 lvlu biłem się z kolesiem 1 w ranku na T coś i na takim farcie wygrał, że nie wiem xD w sumie to nie jest zły wojownik na pvp :]

  9. #24
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Narzekajcie dalej

  10. #25
    Shunsui
    Konto usunięte
    Heh widać,że walka Mag versus Woj nigdy się nie skończy (nie chodzi mi o tą na Arenie bo tamta na pewno się nie skończy ;]).

  11. #26
    Kluzor
    Konto usunięte
    Moim zdaniem jest wszystko w miarę ok ale denerwuje mnie to ze grając wojem pakuje w manę.
    Moim zdaniem zdolności powinny być ograniczone tzn. tylko dla magów i tylko dla wojów lub jak np.leczenie dla jednego i drugiego, i te dla wojów powinny zabierać mniej MP niż te dla magów. Woj wtedy dawał by mniej w manę a dołożył by w szczęście i nie chybiał by tyle.

  12. #27
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Teraz mp dodają rękawice, a te unikatowe dla woja są super. Dużo pakowania w manę? Ja daję tyle, żeby na 30 poziomie było 50, a na 40 poziomie 60. Sprawa szczęścia niebawem się zmieni.

  13. #28
    Kluzor
    Konto usunięte
    Ok to super jeśli się zmieni z szczęściem.
    Ale większość używa miecza ze względu na mocniejszy atak.(dodatkowy atrybut miecz)

  14. #29
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ale mając rękawice możesz używać zdolności np cios miecza.

  15. #30
    Darkraven
    Konto usunięte
    Albo innego.
    Poza tym rękawicy są świetne na PvP - np. walisz z Topora, i boss też wali z Topora (Minotaur na przykład). Możesz więc założyć rękawice i walisz tak, jak z Topora (róznica atrybutów 0), ale masz dodatkowe parę MP, 10% Celności (więc mniej chybien) etc.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •