Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: mini bossy

  1. #1
    Emil
    Konto usunięte

    mini bossy

    proponuję dodać coś takiego: Jak rozwalimy mini bossa w dniu, to można go znów przywołać jak masz np. item przywołanie mini bossa. Będzie wylatywał np. z żółwia albo można go kupić w sklepie(gdzieś za około 10.000)

  2. #2
    W sklepie odpada ,bo wtedy ludzie kupili by takich pare i ciągle na żółwia chodzili. I przez pare dni by się samo zwracało.
    Jednak jeżeli chodzi o drop z bossa to może nawet być tylko jak by to miało działać?

  3. #3
    Emil
    Konto usunięte
    że jak masz ten item to używasz go i wybierasz mini bossa którego ma się przywołać

  4. #4
    Darko
    Konto usunięte
    na nie.

  5. #5
    Emil
    Konto usunięte
    ten item mógłby wypadać z jakiegoś bossa unikatowego, np plazmy, bo i tak na nią nikt nie chodzi i by mniejsze były % na nią trafienie. Na plazmie i na ognikach jest mało doświadczenia, więc ludziom nie będzie się chciało na nia chodzić.

  6. #6
    Fatal
    Konto usunięte
    na tak, ale żeby był jakiś dzienny limit użyć tego

  7. #7
    Tak. Jeżeli dotyczyłby bossa tylko tego ,z którego to się dostało i tylko w lokacji gdzie on jest
    + określona sznasa na przywołania + jakieś negatywne anomalie + minimalna szansa na coś innego niż przyzwanie bossa ,ale jakoś pozytwyne

  8. #8
    Emil
    Konto usunięte
    gdy by ten item np. wypadł z gryfa to by się nazywał: przywołanie Gryfa, MasterOfPuppets dobrze że pomyślałeś o % na przywołanie go.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Jestem na nie. Po cos zostaly stworzone ograniczenia typu jeden m. boss w ciagu dnia/co iles potworkow...

  10. #10
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Chcesz więcej minibossów? Zrób 5 postaci tak jak ja

  11. #11
    Arconas
    Konto usunięte
    Za dużo przedmiotów w grze by było i rzadkie rzeczy straciły by na wartości. Jestem na nie ;d

    Ciekawi mnie kto właśnie dał mi za to co napisałem negatywną reputacje -.- Na prawdę to jest bardzo fajne :P Ktoś ma swoją własną opinię na dany temat, a to reputacja w dół.
    Ostatnio edytowane przez Arconas ; 08-10-2011 o 14:24 Powód: Negatywna reputcja? -.-

  12. #12
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    jestem na nie, za szybko staniałyby unikaty, przy ciągłej walce za dużo dropów

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •