Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 29

Temat: Powiadomienia dzwiękowe na czacie.

  1. #1
    QSQ
    Konto usunięte

    Powiadomienia dzwiękowe na czacie.

    Mój pomysł polega na tym, aby była możliwość włączania i wyłączania dźwięku, który byłby gdyby ktoś napisał do nas wiadomość na prywatnym czacie.

    Niekiedy po prostu oglądam telewizje, lub przeglądam inne stronki internetowe, kiedy ktoś do mnie pisze. Dobrze gdyby taki dźwięk się pojawił, jeżeli ktoś by nie chciał, mógłby go sobie wyłączyć.

  2. #2
    Sunflora
    Konto usunięte
    Moim zdaniem dobry pomysł
    Dźwięk powinien być w stylu : pim pim

  3. #3
    Nyhariel
    Konto usunięte
    pim pim? marsz pogrzebowy od razu.

  4. #4
    Pomysł nawet dobry, co prawda ja nigdy z dźwięku nie korzystam, ale dla niektórych pomysł pewnie zbawienny

  5. #5
    Użytkownik Avatar Val Gaav
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    236
    już lepsza by była mrugająca zakładka niż dźwięk

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    W Windows 7 jest fajny dzwięk, gdy minimalizujemy okno przeglądarki, bądź innych okien coś podobnego było by w sam raz.

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Val Gaav Zobacz post
    już lepsza by była mrugająca zakładka niż dźwięk
    ale to chyba żółta kropa załatwia, dźwięk jak rozumiem miał by być dla nie patrzących akurat w okno gry.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Val Gaav
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    236
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    ale to chyba żółta kropa załatwia, dźwięk jak rozumiem miał by być dla nie patrzących akurat w okno gry.
    mi chodzi o to że zakładka ff zamruga jak mamy kilka otwarty kart w sytuacji gdzie jesteśmy na innej stronie i ktoś napisze na czacie nasz nick lub aktywuje się tylko w prywatnych czatach i drużynowym , choć to zbędna opcja może na później

  9. #9
    QSQ
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    ale to chyba żółta kropa załatwia, dźwięk jak rozumiem miał by być dla nie patrzących akurat w okno gry.

    Bardziej niż PW(prywatna wiadomość) interesuje mnie PCz(prywatny czat). Ponieważ prywatne wiadomości i zazwyczaj są mało ważne.

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Val Gaav Zobacz post
    mi chodzi o to że zakładka ff zamruga jak mamy kilka otwarty kart w sytuacji gdzie jesteśmy na innej stronie i ktoś napisze na czacie nasz nick lub aktywuje się tylko w prywatnych czatach i drużynowym , choć to zbędna opcja może na później
    wątpię, aby firefox (czy inna przegladarka) pozwalała na bawienie się podświetleniem zakładek

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    Ale to bez sensu
    PS: Dla maniaków mfo w przyszłości można wprowadzić coś jak na gmailu ( powiadomienie na pulpicie )
    Ktoś podeśle wiadomość, to w prawym dolnym rogu ukaże się informacja
    Ale to już na serio trzeba być nolajfem heh

  12. #12
    wątpię, aby firefox (czy inna przegladarka) pozwalała na bawienie się podświetleniem zakładek
    Nową wiadomość mogłoby symbolizować "mruganie" favicony i pojawienie się w tytule okna nicku osoby, która do nas napisała. Mniej więcej w ten sposób jest to rozwiązane w webowym komunikatorze Meebo.

    Podobnie jest z czatem wewnątrz Gmail'a - informacja o nowej wiadomości pojawia się w tytule okna.

  13. #13
    QSQ
    Konto usunięte
    I jak?? Dzisiaj przydałoby mi się już parę razy taka możliwość dźwięku podczas wiadomości na prywatnym czacie. Możliwość mogłaby być włączana i wyłączana - zmieniana w konfiguracji mapy

  14. #14
    Saline
    Konto usunięte
    Jeżeli nie będzie to wymagało włączenia reszty dźwięków, to mi jak najbardziej pasuję.
    A nawet jeśli nie dźwięk, to mrugający favicon to też bardzo dobry pomysł
    A jakby można było wybrać osoby których wiadomości były by w ten sposób pokazywane, to dla mnie idealnie.

  15. #15
    QSQ
    Konto usunięte
    I jak, coraz częściej potrzebuję tej opcji.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •