Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Zbyt wolne expienie.

  1. #16
    Wojto
    Konto usunięte
    a ja jestem za zmniejszeniem energii do 75, zmniejszeniem potrzebnej do teleportów oraz bonusowym, stałym 1 pkt za 1 lvl.

    lvle lecą zbyt szybko, zwłaszcza, że jest ograniczenie do 20lvl <--> za 2-3 dni wszyscy będą go mieli.

  2. #17
    lvle lecą zbyt szybko, zwłaszcza, że jest ograniczenie do 20lvl <--> za 2-3 dni wszyscy będą go mieli.
    Początkowo lecą, potem nie będzie już tak różowo.

    Weź też pod uwagę, że osiągnięcie limitu to nie koniec "zabawy" - wręcz przeciwnie. Zaczyna się kompletowanie ekwipunku, zdolności, gemów, ich nabijanie i dopiero wtedy PvP nabiera rumieńców.

  3. #18
    benerit
    Konto usunięte
    ilość exp'a jest ok. Cała sztuka to znajdowanie jak najlepszych expowisk i walka manualna. Wtedy można lv nawet i 50% szybciej wbijać. Proponuję zrezygnować z myślenia o automatycznych walkach jak w mf2. Tu ilość potworków jest ściśle uzależniona od miejsca na mapie, więc tylko należy odszukać właściwy punkt i można expić.
    Co do limitu energii - wprowadźcie jak najszybciej usługę powiększania jego za mf (jak widać jest popyt). Doładowanie energii niech pozostanie +100 punktów. A w ramach akcji promocyjnych i tego żeby gracze nie marudzili, iż tylko kasę zbijacie dajcie +10 energii (ale nie do limitu) za zrobienie lv. I tak to nie będzie miało większego znaczenia
    BTW... jest przedmiot totem -50% do walk. Sprawdzałem sobie jego skuteczność - dzięki niemu dojdę do każdego teleportu tocząc mniej walk niż 10! Co więcej jakiś exp też z tego będzie To tylko dowodzi, że teleporty są zbyt kosztowne energetycznie.

    EDIT: właśnie sobie uświadomiłem, że +10 energii za lv nie przejdzie, gdyż energia jest wspólna dla wszystkich postaci. Chyba że zrobić ograniczenie, za wbicie lv postacią o najwyższym lv.
    Ostatnio edytowane przez benerit ; 02-04-2011 o 07:04

  4. #19
    Monitor
    Konto usunięte
    Cieszczie się że wogule exp leci.;p taki żarcik popieram to co piszecie.

  5. #20
    QSQ
    Konto usunięte
    Jest wszystko tak jak być powinno, nie expi się ani za wolno, ani za szybko

    To dopiero początki, pograsz trochę i będziesz wiedział gdzie expić

  6. #21
    Hes
    Konto usunięte
    zgadzam sie z kazda odpowiedzia ;p

  7. #22
    Chyba jednak zamknę, bo to oczywiste, że każdy chciałby "więcej" i "szybciej".

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •