Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 45

Temat: Nowa usługa: zwiększenie limitu energii

  1. #1
    judasz666666-W2
    Konto usunięte

    Nowa usługa: zwiększenie limitu energii

    Za punkty MF powiększenie ilości energii maksymalnej. Ktoś kto gra 1x dziennie nie traci niewykorzystanej energii.

  2. #2
    kapi001-W1
    Konto usunięte
    A nie lepszym pomysłem jest zwiększanie ilości energi jak to było w MFO 2 ? Czyli co lvl dostajemy np. po 3 punkty?

  3. #3
    Obawiam się, że w tej kwestii nic nie zostanie zmienione. Gra musi na siebie zarabiać.

  4. #4
    kapi001-W1
    Konto usunięte
    W porządku rozumiem ale byle w ostatecznej wersji potwory dawały nieco więcej expa lub aby na większym lvlu było to dobre "expienie"

  5. #5
    Spokojnie, niepotrzebnie martwisz się na zapas

    Awansy poziomu, expowiaska i to wszystko zostało dopasowane do nowego systemu energii.

  6. #6
    kapi001-W1
    Konto usunięte
    No ja mam nadzieje

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    W kwestii punktów MF raczej nie będziemy się sugerowali propozycjami graczy, chyba że będzie to propozycja nowej usługi

  8. #8
    judasz666666-W2
    Konto usunięte
    W zasadzie to by była. Ale może inna dla leniwych graczy co nie bedzie się im chciało męczyć stworków. Za MF doświadczenie. W przejściu gry dużo nie zmienia, przewagi nie daje, bo nabić poziom i tak można za MF, tylko ułatwia niecierpliwym.

  9. #9
    Nerus
    Konto usunięte
    Cytat Napisał judasz666666-W2 Zobacz post
    W zasadzie to by była. Ale może inna dla leniwych graczy co nie bedzie się im chciało męczyć stworków. Za MF doświadczenie. W przejściu gry dużo nie zmienia, przewagi nie daje, bo nabić poziom i tak można za MF, tylko ułatwia niecierpliwym.
    żeby coś zdobyć(osiągnąć) trzeba się napracować, więc doświadczenie za MF jest bezsensu

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Nie planujemy usług typu exp za MF, gold za MF, eq za MF itp. (no chyba, że gra nie będzie na siebie zarabiała, hehe )
    Propozycje usług powinny być z rodzaju drobnych ułatwień typu podniesienie jakiegoś limitu (np. większy depozyt), czy rzeczy zupełnie nie mających wpływu na rozgrywkę (typu ładniejszy outfit). Ogólnie coś bez czego można żyć, ale posiadanie tego jest pożądane.

  11. #11
    Chaosek
    Konto usunięte

    Nowa usługa: zwiększenie limitu energii

    Witam
    wpadłem na pomysł wprowadzenia nowej płatnej usługi w grze.
    Zwiększenie maksymalnej ilości punktów energi.

    +10pkt energi kosztowało by 10pkt MF.
    Maksymalnie można by było ulepszyć energię +100 (czyli do 200).

    Ilość odnawialnej energi nie zmieniała by się.
    Dalej było by to 200 na dobe.

    Myślę że taka usługa byłaby przydatna dla starszych graczy którzy mają mało czasu na grę z powodu pracy/studiów czy pracy do późna.
    Nie tracili by w ten sposób cennych punktów.

    Co do usługi doładowania energi to można by zmienić napis, zamiast uzupełnił całą energię, to pisało by uzupełnij 100 pkt energi.


    Co o tym myślicie?
    Wg mnie wiele osób na pewno wykupiłoby tą usługę.

  12. #12
    Casey
    Konto usunięte
    wg mnie pomysł dobry, aczkolwiek zbędny
    chyba ze był by jakiś limit.

  13. #13
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    napisał przecież że limit by był do 200 maksymalnej energii
    dobre, ale nei wiem czy nie za drogie :P może by tak 5mf za te 10 max energii ;P
    i nie wiem czy nadal nie powinno im sie odnawiać 100% energii za te 10MF, skoro wydali kase na limit to niech mają jeszcze to że ładując energie uzupełnia sie im 200 a nie 100 :P

  14. #14
    mtnm
    Konto usunięte
    Jak dla mnie 200/200 to powinien być standard
    A zamiast usługi "pełne doładowanie"- zakup np. 100 energii...

  15. #15
    RoLLeR-W1
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gargamel1-W2 Zobacz post
    napisał przecież że limit by był do 200 maksymalnej energii
    dobre, ale nei wiem czy nie za drogie :P może by tak 5mf za te 10 max energii ;P
    i nie wiem czy nadal nie powinno im sie odnawiać 100% energii za te 10MF, skoro wydali kase na limit to niech mają jeszcze to że ładując energie uzupełnia sie im 200 a nie 100 :P
    wedlug mnie jest to za tanie. Jednak to by byla inwestycja na cale konto, dla kazdej utworzonej na nowo postaci, az do konca tej gry, zakladajac ze po powstaniu swiatow energia bedzie wspolna. To by wiele rozwiazywalo i pomysl jest super! Ale mysle ze conajmniej 25 pkt mf za 10 energii permamentnie, do konca swiata
    Dzieki temu nie kazdego bedzie stac na 200 energii, tylko nolifow ciagnacych kase z telefonu mamusi i tatusia, i tych najlepszych ktorzy beda wygrywac turnieje. Wtedy to ma sens, inaczej bedzie zbyt latwo. I doladowanie 200 energii to np. 15 mf, a 100 energii to 10 mf, z tym ze kiedy mamy 150 maksymalnej energii oczywiscie nie doladuje nam 200/150 ;p

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •