Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Czat w grze...pewnie z powodu mojego neta....

  1. #1
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte

    Czat w grze...pewnie z powodu mojego neta....

    Gdy piszę cos na czacie, i gdy inni piszą często nad postacią wyświetla sie dymek a nie am tego w okienku, wyskakuje ze sporym opóźnieniem lub nawet w ogóle...lub ze sporym opóxnieniem dymek, a jeszcze większym w oknie czatu ;]

    Wiem że może być spowodowane moim internetem, ale przy ok. 10 osobach online nie powinno być takich akcji...strach myslec co będzie jak wpadnie tu masa nowych graczy wołających "sprzedam..." na co 5 kolejnych "za ile?" lub "jak przejść..." na co 5 kolejnych "sprawdz na forum" 3 innych "chyba trzeba isć do NPC pogadać" i kolejnych 2 "co to jest forum"

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,757
    jeśli masz łącze internetowe, które gubi pakiety, ma opóźnienia itp. to tego typu problemy wcale nie muszą być związane z "kondycją" serwera MF.
    Zazwyczaj wszelkie blue connect'y i radiówki tak właśnie się zachowują.

  3. #3
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    nie mam blue connect'a ani radiówki :P
    ale 1,3 Mb/s więc nie za szybki, do tego ostatni raz kiedy tak miałem to ściągał mi sie film, zobaczymy po premierze :P

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,757
    Cytat Napisał Gargamel1-W2 Zobacz post
    do tego ostatni raz kiedy tak miałem to ściągał mi sie film
    to wiele wyjaśnia

  5. #5
    Mapiątko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gargamel1-W2 Zobacz post
    nie mam blue connect'a ani radiówki :P
    ale 1,3 Mb/s więc nie za szybki, do tego ostatni raz kiedy tak miałem to ściągał mi sie film, zobaczymy po premierze :P
    Szybkość nie ma znaczenia
    Zapodaj wynik działania tego skryptu w linii komend (start -> uruchom -> cmd -> enter)
    Wpisz: ping mfo3.pl -n 30>c:\mfo.txt
    i odczekaj aż się pojawi napis że zakończono i wklej zawartość pliku mfo.txt z dysku c: (musisz mieć uprawnienia). Powinno potrwać ok 1 minuty.
    Wtedy będzie można coś więcej powiedzieć...
    Ostatnio edytowane przez Mapiątko ; 28-03-2011 o 20:20

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,757
    ale ten test to ma sens w momencie kiedy problem występuje, a z tego co pisał to obecnie nie występuje ;]

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •