Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Mikstura regeneracyjna many

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2011
    Postów
    42

    Kciuk w górę Mikstura regeneracyjna many

    Proponuję wprowadzić miksturę regeneracji many była by ona od 30lv(lv jeszcze do ustalenia) na 5 tur(tury jeszcze do ustalenie) i leczyła by 8% many(% do ustalenia)

  2. #2
    Użytkownik Avatar abiT
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    181
    Jestem na nie magowie byli by zasilni dla wojów natomiast była by nieprzydatna.

  3. #3
    PawełxD
    Konto usunięte
    Cytat Napisał abiT Zobacz post
    Jestem na nie magowie byli by zasilni dla wojów natomiast była by nieprzydatna.
    nieprzydatna dla ciebie.Bo ja myśle ze ty szukasz tylko zalet przeciwnika i wad siebie a ja myśle że powinienieś pomyśleć na odwrót. Ten pomysł jest dobry tylko radze żęby ona była na 10% i na 10 tur wtedy to by ułatwiło walke i magowi i wojownikowi
    Ostatnio edytowane przez PawełxD ; 11-09-2011 o 17:23

  4. #4
    Salcia
    Konto usunięte
    mag nie chybia (chybienia to leczenie many) więc zyskał by dużą przewagę nad wojem i to bez dwóch zdań. na nie

  5. #5
    Koridor
    Konto usunięte
    A ja jestem na tak, lecz powinno to dawać dość małą wartość, np. 5% na turę na 5 tur (25% many - teraz 1,5 ciosu?, używając takiego czegoś zyskuje 0,5 ciosu/tury, zależnie od ilości posiadanej many), jest to ogólnie też pomysł na dodanie do broni takowych auto-statusów :P chociaż tutaj to już trzeba by bardziej wyważyć liczbę tur (jak na auto-status).

  6. #6
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Jak dla mnie to można by wrzucić taką umiejętność do jakiejś różdżki na 40lv.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Chaos dał dosyć słuszną propozycję

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Chaos dał dosyć słuszną propozycję
    8 minut przed nim napisałem coś podobnego w pewnym innym temacie

  9. #9
    Użytkownik Avatar bxp
    Dołączył
    25-06-2011
    Postów
    176
    dobra propozycja ale co najmniej 15% na 10 tur bo mniej to nawet by się tego nie odczuło.

  10. #10
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie lepiej od razu 100% na 100 tur? Mniej by się nawet nie odczuło

  11. #11
    bxp dobry pomysł , ja bym jeszcze zwiększył zwykły mix rege do 50 % na 20 tur , a miksturka życia lvl 1 najlepiej , żeby leczyła z 1000 hp , bo na razie jej użycia się nie odczuwa

  12. #12
    Fatal
    Konto usunięte
    To by bardziej pasowało do jakiegoś amuletu many...

  13. #13
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Sarkazm jest zabawny, poki sie nie przesadzi. Pozniej robi sie zalosny. Co do pomyslu... Tak rozdzka z taka zdolnoscia bylaby fajna (na 5 tur). Ewentualnie amulet jak tu wyzej zaproponowal Vag.

  14. #14
    Shunsui
    Konto usunięte
    Albo zwiekszyć % i dac na 3 tury ;p
    Co do pomysłu nie wiem czy to nie przeważy sił klas bo wtedy wojownik musiał by miec coś dodane typu pewny krytyczny cios ;p

  15. #15
    Salcia
    Konto usunięte
    Co do pomysłu nie wiem czy to nie przeważy sił klas bo wtedy wojownik musiał by miec coś dodane typu pewny krytyczny cios ;p
    o tak bardzo dobry pomysł ;] jak dla maga tak to dla woja tak

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •