Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Spis EQ

  1. #1
    Salcia
    Konto usunięte

    Spis EQ

    PROSZĘ NIE KRZYCZEĆ JEŚLI TEMAT JUŻ BYŁ.
    Trochę jest tych tematów w tym dziale więc wybaczcie że nie przejrzę wszystkich. Otóż rozchodzi mi się o to żeby powstał spis eq na oddzielnej stronie coś takiego jak MapY zrobił do mfo 2
    Jestem pewna że jakieś 70 % graczy bądź więcej używało tego spisu i dalej używa (w tym ja) niestety nie znam się tutaj na eq i mam z tym bardzo duży problem :/ Otóż dlaczego. Ja wbijając lvl nie wiem jakie eq powinnam mieć, po czym odechciało mi się wbijanie tego lvl'a... Nie mam zamiaru szukać na targu itemków które pasują na mój lvl. W mfo 2 nie mam tego problemu bo wejdę sobie w spis wyszukam co potrzebuję i kupię. A tutaj niestety tak nie ma co według mnie jest bardzo dużym minusem. Wiem że to czasochłonne stworzyć coś takiego, ale lepiej zacząć wcześniej i aktualizować po upkach niż po wszystkich upkach się za to zabrać bo będzie tego na pewno mnóstwo. Na pewno to pomoże wielu graczom. Sama bym to zrobiła gdybym wiedziała jak

    Mam nadzieję że coś z tego będzie.

    Pozdrawiam

  2. #2

  3. #3
    Salcia
    Konto usunięte
    Otóż rozchodzi mi się o to żeby powstał spis eq na oddzielnej stronie
    Dokładniej coś takiego.
    https://eq.mfo.iswift.eu/index.php?autologin=anonymus
    nie wiem dlaczego ale to mi w ogóle nie pasuje to co podałeś.
    Ostatnio edytowane przez Salcia ; 08-09-2011 o 03:03

  4. #4
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    To może to:
    - Dodatki
    - Bronie
    - Zbroje
    - Buty
    - Hełmy

    Chwilę trwa zanim się załaduje, ale działa --> MFportal nowości i inne.
    Ostatnio edytowane przez TeraMisiu ; 08-09-2011 o 03:21

  5. #5
    Salcia
    Konto usunięte
    zabiję i podziękuję. dlaczego zabiję? jak to włączyłam to cały lapek mi się zaciął i czekałam nie wiadomo ile aż się odwiesi. Za co podziękuję? Tak o to mi chodziło, ale troszkę długo to chodzi :/ Masz +
    Dziękuję

  6. #6
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Ostrzegałem, że ciężkie toto jest .

    A plusik nie mnie się należy tylko BaGGiemu. Nawet mnóstwo plusików.
    Mam nadzieję, że jakoś rozwiąże problem z ciężkim ładowaniem tych spisów.

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał TeraMisiu Zobacz post
    Mam nadzieję, że jakoś rozwiąże problem z ciężkim ładowaniem tych spisów.
    Na nowym Portalu będzie to możliwe

  8. #8
    Po aktualizacji poproszę Tomiego o jego arkusz kalkulacyjny z całym uzbrojeniem i opublikuję go w Dokumentach Google.

  9. #9
    Salcia
    Konto usunięte
    Teraz to długo chodzi, a co będzie jak dojdzie o wiele więcej eq

  10. #10
    Nic się nie zmieni (czyt. gorzej nie będzie). Nowe uzbrojenie znajdzie się w odrębnych tematach.

    W planach są jeszcze optymalizacje stron z przedmiotami, jednak mają dość niski priorytet (jako, że problem dotyczy wyłącznie forum), także w najbliższej przyszłości nie ma co liczyć na poprawę.

  11. #11
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Wydaje mi się, że I Love Sale chodziło o https://www.mfportal.pl.
    Najprawdopodobniej i tam będą odrębne działy, ale nie znam mechanizmu ładowania obrazków jaki tam jest zastosowany i w jaki sposób ilość przedmiotów wpływa na czas ładowania.

    Powyżej Antybristler pisał o kwestii rozwiązania problemu z długim ładowaniem spisu na portalu:
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Na nowym Portalu będzie to możliwe
    Ostatnio edytowane przez TeraMisiu ; 11-09-2011 o 15:35

  12. #12
    Sprawy związane z portalem proszę poruszać na forum portalu.

  13. #13
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Głównym "zadaniem" tematu było pokazanie graczom różnych sposobów na uzyskanie Spisu Przedmiotów, tak by każdy mógł wybrać najwygodniejszy dla siebie.

    Moim zdaniem teraz najlepszym rozwiązaniem jest przeniesienie tego tematu w inne miejsce. Do działu Propozycje nie pasuje...
    Może do Projekt MF? Nawet do Poczekalni...

  14. #14
    Salcia
    Konto usunięte
    Moim zdaniem teraz najlepszym rozwiązaniem jest przeniesienie tego tematu w inne miejsce. Do działu Propozycje nie pasuje...
    Może do Projekt MF? Nawet do Poczekalni...
    tak bo w koszu szukać nie będę ;p a zaglądam do tego

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •